Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Drodzy forumowicze z grupy wrocławskiej

Czy możecie polecić ekipę do wykonania stanu surowego w poludniowych okolicach Wrocka.

Prowadzę od jakiegoś czasu casting, ale jakoś tych panów, z którymi razmawiam to u siebie na budowie nie widzę.

Jeśli macie godne polecenia namiary to pomooocy, bo chyba sam zacznę kopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

WojtyDokładnie tak mi powiedzieli instalatorzy. Kontraktony są dobre jak złodziej otworzy okno. Jak rozbije szybe to nic z tym nie zrobisz. Musiałbyś mieć takie specjalne przeciw wybiciu. Teraz podobno montują same czujki i już. Ja jestem tradycjonalistą i wychodze z założenia, że jak zrobi tylko otwór w szybie (złodziej) to i tak musi klamką otworzyć okno, a jak chce wejść przez szybe no cóż wtedy narobi hałasu. Sam kontrakton kosztuje z 5 złotych. Montaż z 30 i już, tzn jak się uda tak wynegocjować. :lol: Nie wiem kto to może zrobić, pewnie chętnie by zrobili Ci co mi montowali, ale nie mam do nich namiaru. Będą robić u moich zajomych jak poczekasz to zapytam. Chyba, że spieszy Ci się z parapetami.

Ja jutro będe miała drzwi. Zrobie zdjątka, bo pewnie będą piękne. Chyba, że się rozczaruje. Stolarz jest ok i robi w dobrej cenie, ale nie zapeszam :roll:

Kochani powiedzcie mi gdzie moge kupić w miare tanie klamki, takie jakby mosiężne. W castoramie ceny straszne. Tak samo gniazdka w końcu znalazłam takie co to mi się podobały i w super cenie. Jak ktoś będzie chciał to podam namiar.

Betka podaj proszę namiary na stolarza i gniazdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drzwi i zrobiłam zdjątka. Chociaż kolor jest ciut za jasny i tak są śliczniutkie. Jak uda mi się wkleić zdjątko to jest poniżej. Płaciłam 1000zł za sztuke nw. Standardowe które mam na piętrze wyszły po 860zł.http://img46.imageshack.us/my.php?image=img42803kx.jpg

Jak ktoś chce wkleje zdjęcie tych drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam te na piętrze

http://img385.imageshack.us/my.php?image=img42731as.jpg

Na zdjęciu to nie wyglądają tak fajowo, bo bardzo się świecą. Malowane są półmatem. Mogłam zrobić bez lampy. Ten kolor to sama nie wiem, taki pomiędzy brązem, a czerwienią. Podawał mi ral, ale ja nie pamiętam....

Pasują do paneli na górze, a na dole to jeszcze nie wiem do czego :roll:

Tak to jest jak się wybiera z próbek. Generalnie trudno dobrać do drzwi i okien meranti sosnowch drzwi wewnętrznych, a schody będą z sapelli. Sapelli jest czerwone więc tak na dwoje babka wróżyła jak to przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poznoniedzielnie :)

 

Betka

 

czy ja też moge dolaczyc do grona proszacych o namiary na stolarza? ;)

I odrazu spytam, czy ten stolarz robi też parapety? Obecnie szukam kogos, kto robi parapety drewniane, najlepiej debowe, albo z innego twardego drewna (ze wzgledu na moja 40kg psine, ktora niestety lubi wygladac przez okno..., kto ma psa chyba wie o czym pisze :-? )

 

A teraz bramy garazowej poszukiwanie ciag dalszy...

 

W ostanim tygodniu dostalam oferte od Novofermu z Braniborskiej -

no i niestety tez nie za tania - ok4500 brutto. Nie widzialam jej osobiscie, bo trudno w sezonie sie spotkac ze sprzedawca, zwlaszcza ok 16-17, kiedy koncze prace. Cena wyszla katalogowa-maz sprawdzal z cennikiem Novofermu (z tego wynika, ze narazie nie dostalismy rabatu, moze jak sie wreszczie uda spotkac ze sprzedawca to porozmawiamy o rabatach :) )

 

A w sobote bylismy w Dlugolece. Tam maja bramy Krispola i Normstahla.

I prawde piszac ciekawie wyszla oferta na Normstahla.

W Normstahlu obecnie jest promocja i wiele rzeczy jest w standardzie (zamek-klamka, zabezp. przed pęknieciem sprezyny i peknieciem linki) i nie trzeba doplacac za kolor (np. zloty dab) czy inna fakture (np. kaseton). Ostatecznie cena wyszla - 4665 (troche drogo, ale i tak widac ze jest troche taniej niz zwykle, bo gdy sie pytalismy o te brame na targach to mowiono nam ok 6000zl). Krispol za to wyszedl 4441, ale bez roznych zabezpieczen, ktore byly w Normstahlu, a w Krisspolu trzebaby za nie dodatkowo zaplacic po ok 100zl. Wiec ostatecznei Krisspol wyszedlby drozej :-? Nie mowic o tym ze Normstahl ma lepsze zabezpieczenia antywlamaniowe no jest z grubszej stali. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poznoniedzielnie :)

 

Betka

 

czy ja też moge dolaczyc do grona proszacych o namiary na stolarza? ;)

I odrazu spytam, czy ten stolarz robi też parapety? Obecnie szukam kogos, kto robi parapety drewniane, najlepiej debowe, albo z innego twardego drewna (ze wzgledu na moja 40kg psine, ktora niestety lubi wygladac przez okno..., kto ma psa chyba wie o czym pisze :-? )

 

A teraz bramy garazowej poszukiwanie ciag dalszy...

 

W ostanim tygodniu dostalam oferte od Novofermu z Braniborskiej -

no i niestety tez nie za tania - ok4500 brutto. Nie widzialam jej osobiscie, bo trudno w sezonie sie spotkac ze sprzedawca, zwlaszcza ok 16-17, kiedy koncze prace. Cena wyszla katalogowa-maz sprawdzal z cennikiem Novofermu (z tego wynika, ze narazie nie dostalismy rabatu, moze jak sie wreszczie uda spotkac ze sprzedawca to porozmawiamy o rabatach :) )

 

A w sobote bylismy w Dlugolece. Tam maja bramy Krispola i Normstahla.

I prawde piszac ciekawie wyszla oferta na Normstahla.

W Normstahlu obecnie jest promocja i wiele rzeczy jest w standardzie (zamek-klamka, zabezp. przed pęknieciem sprezyny i peknieciem linki) i nie trzeba doplacac za kolor (np. zloty dab) czy inna fakture (np. kaseton). Ostatecznie cena wyszla - 4665 (troche drogo, ale i tak widac ze jest troche taniej niz zwykle, bo gdy sie pytalismy o te brame na targach to mowiono nam ok 6000zl). Krispol za to wyszedl 4441, ale bez roznych zabezpieczen, ktore byly w Normstahlu, a w Krisspolu trzebaby za nie dodatkowo zaplacic po ok 100zl. Wiec ostatecznei Krisspol wyszedlby drozej :-? Nie mowic o tym ze Normstahl ma lepsze zabezpieczenia antywlamaniowe no jest z grubszej stali. Hmmm.

Normstahl to ma chyba promocję permanentną .... jeszcze w listopadzie dawali mnósto rzeczy w cenie i cena była jakoś obniżona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normstahl to ma chyba promocję permanentną .... jeszcze w listopadzie dawali mnósto rzeczy w cenie i cena była jakoś obniżona..

 

 

A co, tez u nich byles?

Ja tylko pamietam, ze na wisne, pamietam, ze po uslyszeniu ceny szybko podjelam decyzje ze wole Krispola ;).

 

Anndy, a ty gdzie i po ile kupowales brame?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normstahl to ma chyba promocję permanentną .... jeszcze w listopadzie dawali mnósto rzeczy w cenie i cena była jakoś obniżona..

 

 

A co, tez u nich byles?

Ja tylko pamietam, ze na wisne, pamietam, ze po uslyszeniu ceny szybko podjelam decyzje ze wole Krispola ;).

 

Anndy, a ty gdzie i po ile kupowales brame?

 

Ja kupiłem bramę razem z oknami w Termoplascie na Grabiszyńskiej. Cena o ile dobrze pamietam coś koło 3300 brutto z montażem. Mówię o bramie G30 classcic z automatem 245x225 i jednym (póki co) pilotem. Ale taką samą cenę dostałem w firmie Bingo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy,

 

to faktycznie tanio, ale z tego co pamietam to ty chyba brales tez u nich okna wiec moeze dlatego dostales taka dobra oferte :)

 

Ja nawet o termoplascie nie myslalam, zwlaszcza po tym jak dostalam od nich oferte na okna :-? - 2 000 drozej od oferty Schuco :o , a przeciez termoplast podobno robi na swoich profialach, wiec chyba powinni miec taniej :roll: .

 

A jaki kolor bramy masz -bo ja chcialam miec brame pod kolor rolet i okien - zloty dab. Aha - no i czy masz te wszystie zabezpieczenia, o ktorych pisalam.

 

Aha - a gdzie jest ta firma Bingo i jakiej firmy rolety montuja?

No a u mnie wczoraj zamontowali okna i rolety - odrazu domek wyglada inaczej :). A najladniej wyglada pod wieczor - kolor okien napiera takiego fajnego odcienia :). No, teraz tynkarze moga spokojnie wchodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty w Bingo brama Normstahl kosztuje ok. 3300 brutto ale w kolorze białym lub brązowym to jest wersja G30 natomiast w kolorze złoty dąb proponowali wersję Euro za 4000 brutto.

Sprawdź jeszcze firmę Ester z Kątów Wrocł. 3118636 zaproponowali mi bramę Big-tor 2400 x 2250 malowaną na kolor orzech 3800 brutto z 2 pilotami. Brama o grubości 40 mm ale szczegółów o tych co pisałaś nie znam.

No i poprosimy zdjęcia domu z oknami :-)

pozdrawiam

marzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty w Bingo brama Normstahl kosztuje ok. 3300 brutto ale w kolorze białym lub brązowym to jest wersja G30 natomiast w kolorze złoty dąb proponowali wersję Euro za 4000 brutto.

Sprawdź jeszcze firmę Ester z Kątów Wrocł. 3118636 zaproponowali mi bramę Big-tor 2400 x 2250 malowaną na kolor orzech 3800 brutto z 2 pilotami. Brama o grubości 40 mm ale szczegółów o tych co pisałaś nie znam.

No i poprosimy zdjęcia domu z oknami :-)

pozdrawiam

marzka

 

Marzka,

 

a tobie w ogole zaproponowali 2 rodzaje bram :o Bo nam powiedziano, ze maja jeden rodzaj i bez wzgledu na kolor, fakture i inne dodatki cena jest jednakowa...

 

Ale nic, sama sprawdze co w trawie piszczy i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj dojade na Lekcyjna do Bingo :D Ciekawie co mi zaproponuja ;)

 

Zdjec calego domu z okienkami niestety jeszcze nie mam :(, ale obiecuje szybciutko je wkleic, jak tylko je zrobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marzka,

 

a tobie w ogole zaproponowali 2 rodzaje bram :o Bo nam powiedziano, ze maja jeden rodzaj i bez wzgledu na kolor, fakture i inne dodatki cena jest jednakowa...

 

Ale nic, sama sprawdze co w trawie piszczy i mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj dojade na Lekcyjna do Bingo :D Ciekawie co mi zaproponuja ;)

 

no tak dostałam ofertę na 2 rodzaje G30 i Euro. Było to 2 miesiące temu ale to chyba nie ma znaczenia. Na stronie normstahl są właśnie te 2 rodzaje.

Napisz potem co Ci zaproponowali :-)

A na zdjęcia domu czekam :-)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...