Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam Grupę!

 

Wojty jak tynki? Muszę koniecznie się wprosić na oglądanie ponieważ dalej nie wiem jakie tynki wybrać. Pozwolisz?

 

Pytanie do niezastąpionej grupy- kto jest w posiadaniu namiarów na szambo i gaz w butli podziemnej? Może macie jakieć namiary godne polecenia - pleas :D

 

Ja brałam szambo z probudu. Mają stronke i wszystko zamawiasz przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kochani,

poratujcie namiarami na dobrego cieślę - chodzi mi o wykonanie samej więźby dachowej.

Dzięki wielkie!

monbor

Mogę Ci polecić swojego. Trochę o nim pisałem w dzienniku, jutro mają u mnie kończyć. Póki co jestem zadowolony - do budowy dachu nie zużyli ani jednego kawałka blachy-wszystko zrobione jak za starych, dobrych czasów ;)

Nie wiem jak u niego wygląda sprawa z czasem- na pewno najbliższe 2-4 tygodni ma zajęte, co później - nie wiem. Pracują we 3 ("firma" rodzinna) od 8 do 18.

Kontakt:

Stanisław Janik , 603 274 169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

wszystkie kontakty, a raczej wiekszosc, znajdziecie na stronie grupy wroc., ktorej link znajduje sie w mojej stopce i z tego co sie orientuje rowniez w stopce dabell :)

 

A tak w ogole to ostanio nikt nie przesylal nowych namiarow na "misow"...

jesli macie cos to wysylajcie na moja skrzynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, proszę, kto tu się pojawił :lol: :lol: :lol:

kliknęłam ...a co do kory to nam tez nie starczyło ;-)

jeździł po Wrocławiu kiedyś taki samochód oklejony, jechałam za nim i spisałam numer - i tam zamowiliśmy ostatecznie taką w workach, nie pamiętam po ile... chyba worek 80l za 6 złotych, oto ew. namiary 062/733 27 96, 601 845 642/.../

No proszę, niby kobieta a zawsze mozna na Ciebie liczyć :D Namiary sprawdzę a Ty mi powiedz jak mogę Ci się odwdzięczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, proszę, kto tu się pojawił :lol: :lol: :lol:

kliknęłam ...a co do kory to nam tez nie starczyło ;-)

jeździł po Wrocławiu kiedyś taki samochód oklejony, jechałam za nim i spisałam numer - i tam zamowiliśmy ostatecznie taką w workach, nie pamiętam po ile... chyba worek 80l za 6 złotych, oto ew. namiary 062/733 27 96, 601 845 642/.../

No proszę, niby kobieta a zawsze mozna na Ciebie liczyć :D Namiary sprawdzę a Ty mi powiedz jak mogę Ci się odwdzięczyć :wink:

 

co to znaczy niby kobieta :o :o :evil: :evil:

podejrzewam że większość w tej grupie to kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, proszę, kto tu się pojawił :lol: :lol: :lol:

kliknęłam ...a co do kory to nam tez nie starczyło ;-)

jeździł po Wrocławiu kiedyś taki samochód oklejony, jechałam za nim i spisałam numer - i tam zamowiliśmy ostatecznie taką w workach, nie pamiętam po ile... chyba worek 80l za 6 złotych, oto ew. namiary 062/733 27 96, 601 845 642/.../

No proszę, niby kobieta a zawsze mozna na Ciebie liczyć :D Namiary sprawdzę a Ty mi powiedz jak mogę Ci się odwdzięczyć :wink:

 

co to znaczy niby kobieta :o :o :evil: :evil:

podejrzewam że większość w tej grupie to kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

tak tak ja też jestem kobietą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, proszę, kto tu się pojawił :lol: :lol: :lol:

kliknęłam ...a co do kory to nam tez nie starczyło ;-)

jeździł po Wrocławiu kiedyś taki samochód oklejony, jechałam za nim i spisałam numer - i tam zamowiliśmy ostatecznie taką w workach, nie pamiętam po ile... chyba worek 80l za 6 złotych, oto ew. namiary 062/733 27 96, 601 845 642/.../

No proszę, niby kobieta a zawsze mozna na Ciebie liczyć :D Namiary sprawdzę a Ty mi powiedz jak mogę Ci się odwdzięczyć :wink:

 

co to znaczy niby kobieta :o :o :evil: :evil:

podejrzewam że większość w tej grupie to kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

tak tak ja też jestem kobietą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

czyli dobrze się ukrywałeś do tej pory :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też !! (kobitka) Dobrzykowice to ja podaje namiar jak tak ładnie dziękujesz. Ja mam troszke taniej bo płaciłam za worek 5,50, no chyba, że już zamówiłeś. Mam tylko telefon 627331359. Ten Pan poda Ci pewnie do szefowej, bo ja zgubiłam. Zawsze musze zapodziać wszystkie fajne numery :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też !! (kobitka) Dobrzykowice to ja podaje namiar jak tak ładnie dziękujesz. Ja mam troszke taniej bo płaciłam za worek 5,50, no chyba, że już zamówiłeś. Mam tylko telefon 627331359. Ten Pan poda Ci pewnie do szefowej, bo ja zgubiłam. Zawsze musze zapodziać wszystkie fajne numery :roll:

 

Ja niestety jestem tylko facetem ale spróbujemy oczarować panią szefową w celu uzyskania lepszej ceny :)

...a tak swoją drogą to na szczęście nie wszystkie fajne numery można zapodziać, no chyba że ktoś się nabawi amnezji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka dzięki za namiar, jakiej wielkości braliście szambo, na ile osób? Zastanawiam się nad szambem z tworzywa sztucznego (nie beton) czy takie ktoś sprzedaje?

 

Powiedz, jeśli pamiętasz, jak załatwialiście formalności związane z szambem. Wyczytałam z mojego pozwolenia na budowę, że muszę zgłosić to osobnym wnioskiem. Niby prąd tez musiałam zgłaszać osobnym wnioskiem ale nic takiego nie robiłam i prąd mam już na działce. Nic z tego nie rozumiem. To samo dotyczy wody i zbiornika na gaz (podziemnego) co z papierologią?

 

dobrzykowice tylko nie czaruj szefowej w stylu "niby kobieta a fajnie się z Panią gada" :wink:

 

Wojty gdzie nawiali ci tynkarze? Mam nadzieję, że się odnajdą niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka dzięki za namiar, jakiej wielkości braliście szambo, na ile osób? Zastanawiam się nad szambem z tworzywa sztucznego (nie beton) czy takie ktoś sprzedaje?

 

 

 

Witaj! Ja dołaczam sie do prośby szukam w sumie b. taniego szamba bo za 3 lata ma byc w Chrząstawie kanalizacja może ktoś ma namiar

na jakąs firmę która tanio robi szamba np betonowe?

pozdrawiam i dziękuje

flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty,

 

no i udalo mi sie wreszcie skontaktowac z tynkowcami, co 2 to nie 1 ;) (moj Wojcio od 3 dni probowal z roznych telefonow do nich dzwonic i nie odbierali...)

Pan bardzo przepraszal, opowiadal o zepsutym agregacie (nie wiem co zepsuty agregat ma do nieodbierania tel.) itp. Ostatecznie powidzial, ze zjawia sie na pewno w tym tygodniu (tak kolo czwartku). Pozostala mi tylko wiara...

 

Bylam też dzisiaj pogadac w Novofermie o branie (wczesniej tylko mailowo sie kontaktowalismy). Po rabatach - calosc (czyli brama zloty dab, 200/250) 3800 brutto z montazem. Hmm co o tym sadzicie??

Jutro przyjezdzaja do nas na budowe z Normstahla-wtedy tez maja powiedziec ostateczna cene. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W probudzie chyba taniego szamba nie ma. Tzn nie wiem jak to jest tanio. Wiem, że niektórzy załatwiają jakieś zbiorniki po różnych dziwnych rzeczach, ale to trzeba poszukać. Rzeczywiście może się nie opłacać kupować szamba za 2tyś. Trzeba jeszcze zapłacić za transport. Łączony kosztuje 1400zł. Nie wiem jaka jest różnica jak bierzesz samemu. No i może tak spróbować bez Vatu......

Ja mam jednokomorowe ze wzmocnioną płytą najezdną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

poratujcie namiarami na dobrego cieślę - chodzi mi o wykonanie samej więźby dachowej.

Dzięki wielkie!

monbor

Mogę Ci polecić swojego. Trochę o nim pisałem w dzienniku, jutro mają u mnie kończyć. Póki co jestem zadowolony - do budowy dachu nie zużyli ani jednego kawałka blachy-wszystko zrobione jak za starych, dobrych czasów ;)

Nie wiem jak u niego wygląda sprawa z czasem- na pewno najbliższe 2-4 tygodni ma zajęte, co później - nie wiem. Pracują we 3 ("firma" rodzinna) od 8 do 18.

Kontakt:

Stanisław Janik , 603 274 169

Mikrusek-piękne dzięki za namiary! spotkanie już umówione.

Czekam na wieści z wyników castingu na wykonawców pompy ciepła. My bierzemy mocno pod uwagę firmę "SŁAWCO" Sławomira Szynki - "czy ktoś ich dobrze zna"??? :lol:

Pozdrawiam serdecznie!

monbor /tez kobieta

:lol: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...