Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

szambo mam z probudu - dwukomorowe 10 m3 - wystarcza na ok. 4 tygodnie przy rodzinie 4 osobowej

 

Ja też mam 10m3, ale powiedz mi są u Was szambiarki co to 10m3 wywożą?? U mnie maksymalnie wybiera 7,5 m3 :roll: To może nie opłaca się kupować takiego dużego, bo bilans w sumie jest na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam!

 

wszystkie kontakty, a raczej wiekszosc, znajdziecie na stronie grupy wroc., ktorej link znajduje sie w mojej stopce i z tego co sie orientuje rowniez w stopce dabell :)

 

A tak w ogole to ostanio nikt nie przesylal nowych namiarow na "misow"...

jesli macie cos to wysylajcie na moja skrzynke.

 

Mam jesdego takiego Misia, do którego ustawiaja sie kolejki. Ja niestety za późno do niego dotarłam. Mieszka w Oławie

Robi piekne łazienki kompleksowo. Widziałam jego prace u mojej sąsiadki. Nie tylko pięknie kładzie kafle, stiuki, tynki, ale ma tez pomysł. Najchętniej sam projektuje...to taki artysta...u mojej koleżanki zrobił prysznic w kształcie slimaka...i wiele innych fajnych rozwiązań.

Nie jest tani, ale bardzo dokładny i solidny....

Podeślę namiary jak tylko znajdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty i Betty - kobietki kochane gratulecje z okazji powiekszenia się w najbliższym czasie rodziny . Dla szanownych małzonków , też oczywiście .

Jak się czujecie w takie upały ???

Widzę ,że coś w tym jest , że razem z budową domu powiększa się rodzinka .

 

 

Ja na forum ostatnio nie zaglądałam , tylko praca i praca 2 tygodnie w delegacji , koszmar .

 

Właśnie wróciłam , a tu kominy i słupy skończone , śliczne klinkierowe , cieśla wchodzi za tydzień i jak wszystko dobrze pójdzie to do końca lipca będzie stan surowy otwarty i na urlopik się wyskoczy ufff.

Bardzo proszę o nazwę impregnatów olejowych do klinkieru , które stosowaliście .

 

Mam ogłoszonko do sprzedania 100 drewnianych stempli do stropu długość 3-3,5 m cena 4,5 zł/szt . Moja budowa jest w Marcinkowicach .

zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

 

pozdrawiam marpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szambo mam z probudu - dwukomorowe 10 m3 - wystarcza na ok. 4 tygodnie przy rodzinie 4 osobowej

 

Ja też mam 10m3, ale powiedz mi są u Was szambiarki co to 10m3 wywożą?? U mnie maksymalnie wybiera 7,5 m3 :roll: To może nie opłaca się kupować takiego dużego, bo bilans w sumie jest na zero.

 

no właśnie nie ma takich duzych :-( u nas jest 6m3 i trzeba albo na 2 razy albo częściej :-(

za późno przeczytałam na forum, że dobrze jest wcześniej sprawdzić jaka duża jest szambiarka w okolicy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka dzięki za namiar, jakiej wielkości braliście szambo, na ile osób? Zastanawiam się nad szambem z tworzywa sztucznego (nie beton) czy takie ktoś sprzedaje?

 

 

 

Witaj! Ja dołaczam sie do prośby szukam w sumie b. taniego szamba bo za 3 lata ma byc w Chrząstawie kanalizacja może ktoś ma namiar

na jakąs firmę która tanio robi szamba np betonowe?

pozdrawiam i dziękuje

flowercia

 

U nas właśnie jest taka sytuacja- za kilka lat ma być kanaliza węc szukam taniego rozwiązania na ten czas.

 

Art-p może przy wspólnym zamówieniu będzie coś taniej?

 

Betka, Ivonesca czyli trzba kupić szambo 6-8 m3 max. tak? Pamiętacie może jaką papierologię trzeba złożyć do starostwa?

 

marpa dziękuję za gratulacje a jeśli chodzi o upał to objawia się nasileniem "humorków" :( Kiedy będzie chłodniej? Nawet w nocy nie ma czym oddzychać, eh zachowuję się jak typowa baba w ciąży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

wszystkie kontakty, a raczej wiekszosc, znajdziecie na stronie grupy wroc., ktorej link znajduje sie w mojej stopce i z tego co sie orientuje rowniez w stopce dabell :)

 

A tak w ogole to ostanio nikt nie przesylal nowych namiarow na "misow"...

jesli macie cos to wysylajcie na moja skrzynke.

 

Mam jesdego takiego Misia, do którego ustawiaja sie kolejki. Ja niestety za późno do niego dotarłam. Mieszka w Oławie

Robi piekne łazienki kompleksowo. Widziałam jego prace u mojej sąsiadki. Nie tylko pięknie kładzie kafle, stiuki, tynki, ale ma tez pomysł. Najchętniej sam projektuje...to taki artysta...u mojej koleżanki zrobił prysznic w kształcie slimaka...i wiele innych fajnych rozwiązań.

Nie jest tani, ale bardzo dokładny i solidny....

Podeślę namiary jak tylko znajdę :D

 

Czy to nie przypadkiem pan Tomasz Matusiewicz? http://www.matusiewicz.pl/

 

Jest rewelacyjny potwierdzam, można go też ywkorzystywać jako inspektora nadzoru, jest wielkim szczególarzem. Będzie wspomagał moją budowę i kierownika budowy. Bardzo nie lubią go wykonawcy :-) 8) jak sam mówi:-) - i o to chodzi.

pozdrawiam

Dabell

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wieści z wyników castingu na wykonawców pompy ciepła.

Na dzisiaj biorę pod uwagę Ochsnera. Mam ofertę od ich podwykonawcy (z Zielonej Góry). Pompę, podłogówkę, hydraulikę i kanalizację (te trzy ostatnie w systemie REHAU) wycenili mi na około 64 tys (materiał + robocizna).

Mimo wszystko cena jest wysoka, ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szambo mam z probudu - dwukomorowe 10 m3 - wystarcza na ok. 4 tygodnie przy rodzinie 4 osobowej

 

Ja też mam 10m3, ale powiedz mi są u Was szambiarki co to 10m3 wywożą?? U mnie maksymalnie wybiera 7,5 m3 :roll: To może nie opłaca się kupować takiego dużego, bo bilans w sumie jest na zero.

 

no właśnie nie ma takich duzych :-( u nas jest 6m3 i trzeba albo na 2 razy albo częściej :-(

za późno przeczytałam na forum, że dobrze jest wcześniej sprawdzić jaka duża jest szambiarka w okolicy :-?

 

warto mieć te 2-3 m3 (nie więcej)

nie zawsze czekasz aż zawartość podniesie ci dekiel więc tak czy inaczej zostaje 1 lub 2 m i to ci daje zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty$M Ja nie doradzam jakie kupić. Może to dobrze że na dnie zawsze coś zostanie. W sumie to jak czasem wcześniej wybierze to będziesz mieć zapas. No i jak to jest z tym szambem czy 10m3 mam od przelewu czy całość ma tyle :roll: Jak kupujesz na 3 lata to może więcej nie potrzebujesz niż 6-8m3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty i Betty - kobietki kochane gratulecje z okazji powiekszenia się w najbliższym czasie rodziny . Dla szanownych małzonków , też oczywiście .

Jak się czujecie w takie upały ???

Widzę ,że coś w tym jest , że razem z budową domu powiększa się rodzinka .

pozdrawiam marpa

Dziewczyny Dołaczam się do gratulacji Marpy Fajnie tak domek się buduje Rodzinka powiększa))) , ja niestety teraz siedze w Szwajcarii, na szczescie jutro wracam i nie mogę sie doczekać, aby zobaczyć budujący się stropik, Mąz na szczęscie wysyla zdjęcia :-) a w przyszłym tygodniu znow mnie nie bedzie :-(, mam wyrzuty sumienia ze nie mogę pomóc mężowi :-( no ale co zrobić taka praca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Flowera

 

Skoro już jesteś w Szwajcarii, to czy nie mogłabyś podpowiedzieć tam komu trzeba, że nie należy już w tym roku podnosić stóp procentowych franka? :lol: Piękny i bogaty kraj a tak się wygłupia. :wink:

Pozdrowienia tym razem z malowniczego Rybnika. :wink:

 

no hej

już po odbiorze dachu ?

 

kiedy okna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Flowera

 

Skoro już jesteś w Szwajcarii, to czy nie mogłabyś podpowiedzieć tam komu trzeba, że nie należy już w tym roku podnosić stóp procentowych franka? :lol: Piękny i bogaty kraj a tak się wygłupia. :wink:

Pozdrowienia tym razem z malowniczego Rybnika. :wink:

 

Hej :-) no kurcze niestety :-/ nie siedze tu w firmie związanej z bankami ;-)

a przydały by się jakieś znajomości;-), aby przystopowac LIBOR, bo te nieszczesne stopy coś ostatnio rosną :-(pozdrawiam Flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Betka, Ivonesca czyli trzba kupić szambo 6-8 m3 max. tak? Pamiętacie może jaką papierologię trzeba złożyć do starostwa?

ja nic nie zgłaszałam, w projekcie było szambo, kierownik wpisał do dziennika budowy i na tym sie skonczyło - ale to było w 2003 - może teraz sie pozmieniało, nie wiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szambo mam z probudu - dwukomorowe 10 m3 - wystarcza na ok. 4 tygodnie przy rodzinie 4 osobowej

 

A gdzie jest probud? Gdzies we Wrocławiu?

pozdrarwiam flowercia

ja nie chce wydac wiecej niz 3 tys na szambo

 

nie nie we Wrocławiu http://www.probud.pl ale na pewno dużo tu przywożą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...