Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witaj grupo

 

Ale tu ostatnio pusto , to chyba te upały tak na wszystkich sennie działają , że nikt nie ma chęci pisać postów ,albo wszyscy zarobieni straszliwie na budowach .

 

Kochani , budowa , budową ale co z wakacjami . JAKIE JEST WASZE ZDANIE ? Odmawiać sobie wszystkiego i lecieć z budową , czy odpuścić sobie i wyrwać sie na urlopik ( oczywiście nie na działkę )

 

Ja muszę się przyznać , że jako zmęczony inwestor ,postanowiłam odpocząć i w sierpniu jadę na 2 tygodnie nad morze ( niestety tylko polski Bałtyk ale zawsze )Fakt kasę na tą ekstrawagancję odkładałam przez cały rok , ale już nie mogę się doczekać . Głowny argumentem , był fakt ,że dom wykańczać będę w przyszłym roku i wtedy to już będzie kicha z kasą , a czas leci człowiek się starzeje i za kilka lat to zostaną mi wyjazdy z wnuczkami lub sanatorium a młodość przeminie .

 

Kochani napiszcie jakie jest wasze podejście do życia .

 

Pozdrawionka dla wszyskich MARPA

MArpa w pełni popieram. Widzę że nie tylko nam w trakcie sezonu takie pomysły do głowy przychodzą. UDANYCH WAKACJI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

oj jak mi sie marzy wyjazd nad morze, ze az nie ogladam wszystkich reklam z woda w tle ;). Ale tego roku siedze w domku, a raczej w pracy :-? . Z brzuszkiem i tak nie moglabym plywac w morzu, a samo lezenie na plazy to nie to. A poza tym znam zycie, tylko bym odjechala 30km za Wroclaw, a juz by sie zaczely telefony, ze materialu nie ma, ze nie wiadomo co robic, ze cos tam, ze cos tam... Zazdorszcze tym, ktorzy opowiadaja, ze maja takie samodzielne ekipy, nam sie jeszcze zadna taka nie trafila :-?

No coz tego roku duzo sie u nas dzieje, ale za rok ma nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedziemy mieli czas, ochote i pieniadze zeby gdzies wyjechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow. Potrzebuje pomocy w temacie ogrzewania podlogowego. Czy ktos moglby polecic osobe z Wroclawia lub okolic, ktora sie na tym zna i potrafi dobrze zaprojektowac taki sposob ogrzewania?

Projekt ogrzewania zrobił mi jeden z przedstawicieli firmy KISAN. Dałem im ksero projektu, kosztowało to chyba 300 zł. Przedstawiciel jest chyba na ulicy prądzyńskiego. Na stronie http://www.kisan.pl masz dane adresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma gruz? pożądam gruzu lub czegos do utwardzenia wjazdu na budowę ASAP!Help;)

 

Przejeżdżałem dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski i widziałęm że ktoś chce oddać gruz. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa z transportem. Może ktoś z kamieńca mógłby udzielić ci bliższych informacji ? Gruz leży przy głównej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy

Rówież miłego urlopu ci życzę

 

Wojty

 

No tak zimny Bałtyk to teraz nie wskazany dla ciebie , może jakieś małe jeziorko lub stawik gdzieś na granicach Wrocka , gdzie trochę cienia i drzewek no i nogi do kolan mozna pomoczyć . Polecam stawy w JELCZU tam od strony lasu jest bardzo przyjemnie , posiedzieć sobie w brzózkach .

 

A tak na prawdę to gdzie się jeździ z Wrocka na plaże i wodę . Ja jako ludność napływowa wcale nie wiem gdzie są fajne miejsca .

 

pozdrawiam MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma gruz? pożądam gruzu lub czegos do utwardzenia wjazdu na budowę ASAP!Help;)

 

Przejeżdżałem dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski i widziałęm że ktoś chce oddać gruz. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa z transportem. Może ktoś z kamieńca mógłby udzielić ci bliższych informacji ? Gruz leży przy głównej drodze.

dziekuję dobrzykowice;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty[/b]

 

No tak zimny Bałtyk to teraz nie wskazany dla ciebie , może jakieś małe jeziorko lub stawik gdzieś na granicach Wrocka , gdzie trochę cienia i drzewek no i nogi do kolan mozna pomoczyć . Polecam stawy w JELCZU tam od strony lasu jest bardzo przyjemnie , posiedzieć sobie w brzózkach .

 

A tak na prawdę to gdzie się jeździ z Wrocka na plaże i wodę . Ja jako ludność napływowa wcale nie wiem gdzie są fajne miejsca .

 

pozdrawiam MARPA

 

Baltyk raczej nie tyle nie wskazany ze wzgledu na zimno tylko na to ze i tak nie moglabym sie w nim kapac, a jako zodiakalna ryba wrecz nie moge spokojnie przejsc kolo wody i nie zanurzyc sie w niej ;). Wiec wole nie prowokowac losu, a zaoszczedzone pieniadze wydam w przyszlym roku na wakacje w trojke ;)

 

A jeziorka w jelczu widzialm z z daleka - niezle wygladaja :D przejede sie tam pewnie przynajmniej nogi pomoczyc. W Kamiencu wprawdzie jest Bajkal, ale wrazenia zeszloroczne raczej nie zachecaja mnie do jezdzenia w te okolice :-? . Za daleka za to widzialam tez jeziorka w Chrzastawie-wygladaja bardzo milo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak zimny Bałtyk to teraz nie wskazany dla ciebie , może jakieś małe jeziorko lub stawik gdzieś na granicach Wrocka , gdzie trochę cienia i drzewek no i nogi do kolan mozna pomoczyć . Polecam stawy w JELCZU tam od strony lasu jest bardzo przyjemnie , posiedzieć sobie w brzózkach .

 

A tak na prawdę to gdzie się jeździ z Wrocka na plaże i wodę . Ja jako ludność napływowa wcale nie wiem gdzie są fajne miejsca .

 

pozdrawiam MARPA

 

Baltyk raczej nie tyle nie wskazany ze wzgledu na zimno tylko na to ze i tak nie moglabym sie w nim kapac, a jako zodiakalna ryba wrecz nie moge spokojnie przejsc kolo wody i nie zanurzyc sie w niej ;). Wiec wole nie prowokowac losu, a zaoszczedzone pieniadze wydam w przyszlym roku na wakacje w trojke ;)

 

A jeziorka w jelczu widzialm z z daleka - niezle wygladaja :D przejede sie tam pewnie przynajmniej nogi pomoczyc. W Kamiencu wprawdzie jest Bajkal, ale wrazenia zeszloroczne raczej nie zachecaja mnie do jezdzenia w te okolice :-? . Za daleka za to widzialam tez jeziorka w Chrzastawie-wygladaja bardzo milo :).

 

Czesc :-)

My w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy tzn pojedziemy właśnie do naszej Chrzastawy sobie pomalutku coś wykańczać :-) marzą mi sie wakacje strasznie...

Jak juz bedziemy bardzo zmęczeni to moze polecimy na

jakiś tani Last Minute w Październiku na razie padamy ze zmeczenia

ja siedze po 12 godzin w pracy akurat projekt sie konczy :-( nawet sobotki zawalone robotą, a tu jeszcze polewanie stropu pillnowanie ścianki kolankowej i szczytowej , drewno przyjechalo od poniedziąłku idzie dach... bedziemy wiec moze tez moczyc sie w naszym Chrząstawskim bajorku))

pozdrawiam cielutko flowercia

PS Nawet teraz nie mam zupełnie czasu na uzupełnianie dziennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć inwestorzy

 

Muszę się pochwalić WIECHA JEST , więźba skończona , dachówki i rynny na budowie , będzie chatka gotowa z dachem za 5 dni .

 

 

Pozdrawiam marpa

 

 

Hej Hej!! Serdeczne gratulacje!!!! u nas pewnie Wiecha z 2 tygodnie))) wiezba zaczyna sie robic w poniedziałek postaram sie w koncu nadgonic dziennik)

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuchnie!! Jestem przeszczęśliwa. Przesyłam zdjątko. Nie oddaje ono tego jak wygląda naprawdę, ale jest cudna. Jest dokładnie tak postarzona sosna jak chciałam, kolor teak, wszystkie elementy widoczne formirowane, akcesoria bluma, blat drewniany bukowy (jeszcze nie oliwiony). Mam problem ze zlewem ma mały odprysk i musze reklamować, nie ma jeszcze uchwytów i płyty itd, ale niedługo będzie wszystko. Uchwyty będą patynowane porcelana kolor kremowy.

http://img117.imageshack.us/my.php?image=img45010rg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuchnie!! Jestem przeszczęśliwa. Przesyłam zdjątko. Nie oddaje ono tego jak wygląda naprawdę, ale jest cudna. Jest dokładnie tak postarzona sosna jak chciałam, kolor teak, wszystkie elementy widoczne formirowane, akcesoria bluma, blat drewniany bukowy (jeszcze nie oliwiony). Mam problem ze zlewem ma mały odprysk i musze reklamować, nie ma jeszcze uchwytów i płyty itd, ale niedługo będzie wszystko. Uchwyty będą patynowane porcelana kolor kremowy.

http://img117.imageshack.us/my.php?image=img45010rg.jpg

rewelacyjna kuchnia !!!!!!!!!!!!

kto robił i czy dużo wziął?

a tam po środu gdzie są płytki na ścianie skośnie ro co będzie? bo wygląda jakby miejsce na okap, ale kuchenki brak :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuchnie!! Jestem przeszczęśliwa. Przesyłam zdjątko. Nie oddaje ono tego jak wygląda naprawdę, ale jest cudna. Jest dokładnie tak postarzona sosna jak chciałam, kolor teak, wszystkie elementy widoczne formirowane, akcesoria bluma, blat drewniany bukowy (jeszcze nie oliwiony). Mam problem ze zlewem ma mały odprysk i musze reklamować, nie ma jeszcze uchwytów i płyty itd, ale niedługo będzie wszystko. Uchwyty będą patynowane porcelana kolor kremowy.

http://img117.imageshack.us/my.php?image=img45010rg.jpg

 

super!

daj jeszcze jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam jeszcze dwa zdjętka. Rzeczywiście tam będzie płyta i okap z taką drewnianą belką. AGD od tygodnia przyjeżdża i nie może dotrzeć :evil: Jeszcze mam taką zabudowaną szafkę na piekarnik z wymurowanymi bokami, ale nie ma piekarnika więc nie pokazuje. Uchwyty będą patynowane ceramiczne.

http://img98.imageshack.us/my.php?image=img45023gb.jpg

http://img484.imageshack.us/my.php?image=img45045fi.jpg

 

Kuchnie robił stolarz. Miałam mieć robioną przez firme z twardogóry, ale jak zaczęli liczyć jakieś dopłaty do każdej rzeczy to wyszło niewiele drożej, a przede wszystkim nie mam laminatów tylko fornir w widocznych miejscach. Stolarz super przede wszystkim słucha co się chce, a nie robi po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam jeszcze dwa zdjętka. Rzeczywiście tam będzie płyta i okap z taką drewnianą belką. AGD od tygodnia przyjeżdża i nie może dotrzeć :evil: Jeszcze mam taką zabudowaną szafkę na piekarnik z wymurowanymi bokami, ale nie ma piekarnika więc nie pokazuje. Uchwyty będą patynowane ceramiczne.

http://img98.imageshack.us/my.php?image=img45023gb.jpg

http://img98.imageshack.us/my.php?image=img45023gb.jpg

 

Kuchnie robił stolarz. Miałam mieć robioną przez firme z twardogóry, ale jak zaczęli liczyć jakieś dopłaty do każdej rzeczy to wyszło niewiele drożej, a przede wszystkim nie mam laminatów tylko okleine w widocznych miejscach. Stolarz super przede wszystkim słucha co się chce, a nie robi po swojemu.

 

możesz podac koszt? rozumiem że całość mebli to to co widac na zdjęciu + szafka na piekarnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam jeszcze dwa zdjętka. Rzeczywiście tam będzie płyta i okap z taką drewnianą belką. AGD od tygodnia przyjeżdża i nie może dotrzeć :evil: Jeszcze mam taką zabudowaną szafkę na piekarnik z wymurowanymi bokami, ale nie ma piekarnika więc nie pokazuje. Uchwyty będą patynowane ceramiczne.

http://img98.imageshack.us/my.php?image=img45023gb.jpg

http://img98.imageshack.us/my.php?image=img45023gb.jpg

 

Kuchnie robił stolarz. Miałam mieć robioną przez firme z twardogóry, ale jak zaczęli liczyć jakieś dopłaty do każdej rzeczy to wyszło niewiele drożej, a przede wszystkim nie mam laminatów tylko okleine w widocznych miejscach. Stolarz super przede wszystkim słucha co się chce, a nie robi po swojemu.

Witaj Kuchnia cudo !!! A Można dostać namiary na tego stolarza?

pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłam mój post ponieważ nie zauważyłam, że dwa zdjęcia wkleiłam takie same. Wkleje jeszcze tą zabudowe piekarnika. Jest tam jeszcze za relingiem schowana taka deska, ala półka czy cuś. Brakuje drugiej ścianki, ponieważ nie znam dokładnie wymiarów piekarnika. Szafke można przerobić, a ścianki nie. Całość kosztowała mnie 9 tyś. W tym jedno cargo, jedna karuzela, szuflady samodomykające się. No cóż akcesoria insze musze dokupić sama.

http://img484.imageshack.us/my.php?image=img45038ak.jpg

Nad piekarnikiem będzie blat. W następnym tygodniu moge pokazać całość, bo dzisiaj przyjedzie płyta i piekarnik. Jeszcze okap, lodówka i zmywarka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...