Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Okap..., jeszcze się zastanawiam. Nie pasuje mi żąden ocynk. Myśle, że będzie obudowany gk, prostokątny z drewnianą belką. Pewnei okap przyjedzie do zabudowy.

Mam piekarnik i płyte! Piekarnik pikny (retro). Jak skończe ścianke zrobie zdjątko gotowego.

czekamy w takim razie na fotkę :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Betka - kuchnia cudo!!!! Przede wszystkim podoba mi sie, bo jest orginalna i przez to bedzie miala swoj klimacik :). W takiej kuchni to i ja bym zaczela gotowac ;) Usmiechne sie jescze do ciebie po namiary na stolarza :D

 

A ja mam obecnie problem, ktory zwie sie izolacja na chudziaku, a konkretnie papa ;) .kto wam to robil i ile zaplaciliscie za m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kuchnie to fakt ja takiej nie widziałam. Mój stolarz robił różne rzeczy w postarzanej sosny, ale kuchnie pierwszy raz. Ja jednak się uaprłam na takie fronty i jestem z nich zadowolona. Szkoda, że bałam się pójść w takie drzwi. Pięknie by wyglądały. Jednak stolarz od drzwi nigdy tego nie robił i nie chciałam żeby na moich eksperymentował. Wiem, że też pięknie wyglądają, ponieważ widziałam takie w wieży ciśnień (bomba!). :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

PILNIE POTRZEBUJĘ TYNKARZY!!!!!!

Misie z listy są zajęci. Będę wdzieczna za pomoc

Pozdrawiam

 

Na pewno kogos znacie..dajcie namiary plizzzzzzzzzzzzzzzzz.......... :(

Wyśle Ci na priva wieczorkiem. Robili u mojego kolegi maszynowe. Wyszło ok, jednak trzeba ich troche przypilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

PILNIE POTRZEBUJĘ TYNKARZY!!!!!!

Misie z listy są zajęci. Będę wdzieczna za pomoc

Pozdrawiam

 

Na pewno kogos znacie..dajcie namiary plizzzzzzzzzzzzzzzzz.......... :(

Wyśle Ci na priva wieczorkiem. Robili u mojego kolegi maszynowe. Wyszło ok, jednak trzeba ich troche przypilnować.

dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ivo :lol: . Troche zmęczony słońcem ale wypoczęty.Takiej pogody w Stilo nie pamietam choć byłem tam kilkanaście razy.Powinienem chyba jeżdzić na północ Finlandia Norwegia albo Syberia :wink: nigdy nie chcę jechać do Włoch Hiszpani itp.Pozdrawiam Wiech

a gdzie jest dokładnie to Stilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i tych wakacyjnych i tych zapracowanych.

Mój przyszły sąsiad szuka stempli na budowę i tak pomyślałem że może Was się zapytam czy nie leżą u Was na budowie i nie zagradzają podwórka i nie chcieli byście ich sprzedać??

Ja się męcze z ekipą od fundamentów bo bardzo wolno robią- raz mówią że nie pracują bo za gorąco, następnym razem za zimno potem że deszcz i tylko czekam aż powiedzą że śnieg;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, może prozaiczne, ale dla mnie wazne. Czy zatrudniacie inspektora nadzoru? Buduję z firmą ktora postawi mi stan surowy. I tak się zastanawiam czy inspektor jest potrzebny czy tez można zaufać kierownikowi budowy, który jest szefem tej firmy. Koszt inspektora to jak się zorientowałem około 150 złotych za jedną wizytę na budowie. Czy ktoś z was korzysta z instytucji inspektora i jakie ma doświadczenia?

Będę wdzięczny za odpowiedż.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, może prozaiczne, ale dla mnie wazne. Czy zatrudniacie inspektora nadzoru? Buduję z firmą ktora postawi mi stan surowy. I tak się zastanawiam czy inspektor jest potrzebny czy tez można zaufać kierownikowi budowy, który jest szefem tej firmy. Koszt inspektora to jak się zorientowałem około 150 złotych za jedną wizytę na budowie. Czy ktoś z was korzysta z instytucji inspektora i jakie ma doświadczenia?

Będę wdzięczny za odpowiedż.

Pozdrawiam

Tomek

my budowaliśmy bez inspektora, kierownikiem był szef ekipy - jak w Twoim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sliwice wg. mnie jeżeli kierownikiem budowy jest jednocześnie szef ekipy budowlanej to zatrudnij inspektora niezależnego . Zawsze sprawdzi czy jest dobrze zrobione .Szczególnie w sytuacjach jak zbrojenie fundamentów,wieńca,dachu ,izolacji itp.Lepiej odżałować na wizytę inspektora jak póżniej po latach ,jak minie gwarancja szukać winnych.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...