Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Na upały dobry basen przy domku :)

nawet dmuchany z marketu - przy 5 m średnicy i 1 m głębokości można n naprawdę się fajnie schłodzić

 

ale masz fajnie!

 

co do wycen usług intalatorów to nie warto kierować się ceną a wyłącznie jakością. warto wydać ten tysiąc czy dwa wiecej żeby potem mieć spokój - to zbyt ważna sprawa. Oczywiście jeśli ten droższy jest lepszy

no właśnie.. na szczęście nie zawsze droższy oznacza lepszy :-)

 

Huhrak przeprowadzka w przyszłym roku - jak dobrze pójdzie to na wiosnę :-) a Wy kiedy sie przeprowadzacie? pewnie w tym roku bo tempo macie zawrotne:-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhrak przeprowadzka w przyszłym roku - jak dobrze pójdzie to na wiosnę :-) a Wy kiedy sie przeprowadzacie? pewnie w tym roku bo tempo macie zawrotne:-)

pozdrawiam

 

chcielismy w sierpniu ..ale mamy lekkie opóźnienie ....

koniecznie musimy we wrześniu ..oczywiście tego roku :)

tempo jest ..ale jeszcze dalekie od wymarzonego .. na jutro miały byc juz regipsy ..ale nie bedzie :(

z optymistycznych spraw to jedziemy jutro zamowic kaloryferki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludu budujący:)

 

1. Skąd radzilibyście kupić beton i piasek? (Budowa w Gajkowie)

 

2. Czy moglibyście polecić kogos do budowy kolektora wodnego?

podłacze się do pytania o piasek i rozwinę w stronę podsypki. Tylko,że ja buduję na południu. Gdzie najlepiej tu kupować te rzeczy?

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja piasek brałam z Chrząstawy PIASKOP (tel. 0713819018) - jestem zadowolona, bo wszystko przywieźli na czas, za pierwszym razem płaciłam przed zamówieniem, a później już zamawiałam na telefon a wieczorkiem jeździłam płacić.

 

Beton brałam z Abetu na ul. Betonowej - zamówienie na telefon 071 3478212. Jestem zadowolona więc polecam :D

 

U mnie w sobotę zalewają strop :D

 

Pozdrawiam

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wrocławską

Mam prośbę o polecenie niedrogiego geodety z okolic Strzelina (niestety na liście misiów nie ma informacji o konkretnym obszarze działania), oraz o polecenie dobrego kierownika, nie tylko od podpisów takiego który chciałby się podjąć kierowania budową 25 km od Wrocławia w kierunku Strzelina (tam gdzie nie sięga mapka Wrocławskiej grupy :cry: ) gdzieś czytałam, ze BK jest zadowolona ze swojego kierownika, ale to zupełnie nie ten kierunek, więc nie wiem czy ten kierownik byłby zainteresowany.

Pozdrawiam

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek brałam z Piaskopu po 150 za 13 t - wynegocjowana cena, chyba dobra, obowiązuje do dziś :) podsypka

ale rzadko biorę już piasek.

kolektor - czy chodzi o wykonawcę wodociągów? jeśli tak to poszukam w zeszycie namiaru na wykonawcę który robi wodociągi w okolicy.

 

 

kulka iw - gdzie dokładnie budujesz - bo patrzę codziennie z tarasu ale nie widzę żadnej nowej budowy na twojej ulicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor - czy chodzi o wykonawcę wodociągów? jeśli tak to poszukam w zeszycie namiaru na wykonawcę który robi wodociągi w okolicy.

 

Dokładnie tak. Będę wdzięczna za namiar:)

 

kulka iw - gdzie dokładnie budujesz - bo patrzę codziennie z tarasu ale nie widzę żadnej nowej budowy na twojej ulicy?

 

No bo my jeszcze nie zaczęliśmy. Teraz czekamy na zatwierdzenie nowego podziału działek, potem pozwolenie na budowę i dopiero możemy ruszać. Zaczniemy dopiero w pierwszej połowie września -mam nadzieję, aczkolwiek ciąge mam obawy czy zdązymy sso postawic przed zimą, ale przekonują mnie, ze tak.

 

Będę czekać na namiary na "wodociągowca":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłacze się do pytania o piasek i rozwinę w stronę podsypki. Tylko,że ja buduję na południu. Gdzie najlepiej tu kupować te rzeczy?

pozdrowka

 

spróbuj w Żernikach - na ul. Brzozowej jest gość, który sprzedaje piasek

jest też firma w Bielanach - bodajże Transpiach

albo tam gdzie ja brałem - hurtownia Vigma Berg w Wysokiej 300 zł / 27 t podsypki

pozdrawiam sąsiadkę z IWIN :D

 

Piotrek (z ul. Polnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BARDZO CIEPLUTKO !

Na początek poszukiwane informacje

 

piasek z PIASKOPU z Chrząstawy - bardzo dobra jakość

 

beton z Abetu - wynegocjowałam sobie super ceny bo obok jest konkurencje WARBUD

 

geodeta ze Strzelina to mój miś z listy - Tomasz Prorok

 

 

No a teraz czas się pochwalić , kochani mój dom ma już dach , śliczny wyszedł , obiecuje zdjęcia ale po urlopie , który zaczyna się dzisiaj o 15 .01 , bo teraz nie mam czasu niestety .

Dachóweczka śliczna , kominki jeszcze ładniejsze , wyszło super .

 

Jeszcze raz polecam mojego murarza ( Waldek Szymański )jest na naszej liście no i muszę dodać ,że mimo różnych opini na tym forum mój cieśla też super się spisał ( Bronisław Myszka ).

 

Tak więc chatka skończona , plan wykonany , teraz nogi do góry i odpoczywamy .

 

pozdrawiam MARPA , spotkamy się za 3 tygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę . Kulka i.w podaje namiary na wykonawcę wodociągu w Twojej okolicy Zdzisław Dobrzański tel 603-981-457. Mikrusek ja miałem robione schody przez stolarza niedaleko lotniska a budowa w Kamieńcu Wrocł. nr tel gdzieś zapodziałem.Kiedyś podawałem ten tel. dla grupy Wrocl. Marpa gratulacje z postępu prac dachowych. Potwierdzam info. o dobrej jakości piasku z Chrząstawy. Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dawno mnie tu nie było, cóż budowa pochłania cały wolny czas

 

Mam prośbę, poszukuję fachowców od podbitki, listę wrocławską już przerobiłam, może kogoś jeszcze polecicie.

 

Jeszcze jedno pytanko co powinno być wcześniej podbitka czy tynk strukturalny

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...