Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

marpa wielkie dzięki za namiar na geodetę. Właśnie do niego zadzwoniłam i telefonicznie się umówiłam, powiedział że uwierzy mi na słowo i nie muszę się z nim spotykać poprostu zadzwoni do mnie jak będzie już gotowa mapka, no i telefonicznie mnie poinformuje dzień wcześniej że jadą na miejsce działać. Bardzo sympatyczny gość (jak wszystkie Tomki)

 

Życzę Ci miłego wypoczynku na urlopie.

Pozdrawiam Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BARDZO CIEPLUTKO !

Na początek poszukiwane informacje

 

piasek z PIASKOPU z Chrząstawy - bardzo dobra jakość

 

beton z Abetu - wynegocjowałam sobie super ceny bo obok jest konkurencje WARBUD

 

geodeta ze Strzelina to mój miś z listy - Tomasz Prorok

 

 

No a teraz czas się pochwalić , kochani mój dom ma już dach , śliczny wyszedł , obiecuje zdjęcia ale po urlopie , który zaczyna się dzisiaj o 15 .01 , bo teraz nie mam czasu niestety .

Dachóweczka śliczna , kominki jeszcze ładniejsze , wyszło super .

 

Jeszcze raz polecam mojego murarza ( Waldek Szymański )jest na naszej liście no i muszę dodać ,że mimo różnych opini na tym forum mój cieśla też super się spisał ( Bronisław Myszka ).

 

Tak więc chatka skończona , plan wykonany , teraz nogi do góry i odpoczywamy .

 

pozdrawiam MARPA , spotkamy się za 3 tygodnie .

 

Jesli chodzi o twojego ciesle, to poczekaj do pierwszych porzadnych opadow. Wtedy zobaczysz, czy ci dobrze zrobil obrobki. Ja tez bylem zadowolony z niego na poczatku. Teraz, niestety, poprawianie po nim pochlonelo juz okolo 5000PLN.

 

 

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz polecam mojego murarza ( Waldek Szymański )jest na naszej liście no i muszę dodać ,że mimo różnych opini na tym forum mój cieśla też super się spisał ( Bronisław Myszka ).

.

 

Jesli chodzi o twojego ciesle, to poczekaj do pierwszych porzadnych opadow. Wtedy zobaczysz, czy ci dobrze zrobil obrobki. Ja tez bylem zadowolony z niego na poczatku. Teraz, niestety, poprawianie po nim pochlonelo juz okolo 5000PLN.

 

Greg

 

U mnie to samo - przez obróbkę styku połaci ze ścianą wykonaną przez Pana Myszkę wpadło mi w zimie tyle śniegu, że aż folia paroprzep. się uginała. Oczywiście na ścianie zacieki :evil:

Nie wspominając o pocharatanych gumówką koszach dachowych, bo dachówki, a jakże, dekarze cieli na dachu :evil:

pzdr

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam się wybudować pod Wrocławiem. W związku z tym mam do szanownych znawców tej trudnej sztuki kilka pytań:

1. Czy warto kupić działkę w Siechnicach w niedalekiej okolicy wałów przeciwpowodziowych (mam co do nich pewne obawy)? Ewentualnie jakie okolice polecacie na zbudowanie domu.

 

Tak wogóle to będziemy ze znajomymi budować bliźniaka.W związku z ograniczonymi finansami myslimy o postawieniu powierzchni ok. 2x100mkw.

 

2.Ile może kosztować wybudowanie takiego domu i jaką technikę polecacie? Dodam, że planujemy wybudować dom z poddaszem użytkowym, które niekoniecznie musi byc od razu wykończone. Narazie nie posiadamy dzieci więc można mieszkać na parterze, który zgodnie z projektem posiada ok. 60mkw.

 

Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić inną dobrą działkę w cenie ok. 80-90tyś o powierzchni 700-800 mkw to proszę o info.

 

Trochę dużo jak na początek ale mam nadzieję, że będziecie chcieli się podzielic wiedzą praktyczną której narazie mi trochę brakuje.

 

Pozdrawiam

Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów!

Mam na imię Joanna. To mój debiut na forum. Chętnie się przyłączę do Grupy Wrocławskiej. Nasz budowa (głównie mąż koło tego chodzi) będzie we Wrocławiu na Widawie. Dopiero zaczynamy!

 

Przy okazji mam prośbę: jeżeli ktoś może polecić to chętnie skorzystam z namiarów na solidną ekipę budowlaną, ludzi którzy mają spychacz do przygotowania placu budowy, dobrych dostawców materiałów budowlanych (jakiś dobry tartak, gdzie warto kupić beton…) itp. itd.

 

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...