Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Już jestem i odpisuję. (bardzo się cieszę z zainteresowania).

Już zbieram chrust na ognisko, tak więc jeśli pogoda dopisze, zapalimy ognicho. Chaszcze wyciąłem i mamy miejsce do zabawy, tak więc dzieci nie będą się nudzić. Co do warunkow gruntowych haha to proponuję obuwie sportowe (poki co błocka nie ma, za to ładna trawka). Weźcie tylko kocyki, rozłożymy je na paletach, są też pieńki dębowe :smile:. W razie deszczu twu twu twu, przeniesiemy się pod dach. Traficie łatwo. Z Wrocławia ulicą Wilkszyńską. Wilkszyn zaczyna się 200m za tablicą Wrocław. Zdjęcie i nr tel wysylam mailem.

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-03-19 22:44 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Smoków. Jako Wrocławianie znacie pewnie bajkę o Smoku Wawelskim pióra Andrzej Waligórskiego?

Jak się pomylę, to poprawcie (nie mam ani tekstu, ani nagrania):

"Na Wawelu w grocie,

żył smok co jadał same łakocie.

Szynki, myszy oraz mszyce,

ale najchętniej dziewice.

Jak codziennie jedną wpieprzy,

to zaraz ma humor lepszy.

Zaraz staje na ogonie

i prześlicznie ogniem zionie.

Król więc kazał swej policji,

utrzymywać go w kondycji.

Lecz wnet dziewic zabrakło,

choć jeżdzili aż pod Nakło.

{ Do dziś dnia po tym bezprawiu

- nie ma dziewic we Wrocławiu :wink: }

Smok schudł, osowiały siedział

i nie ryczał, tylko :eek: ... pierdział? :???:

Król więc wpadł na pomysł z rana,

by smokowi dać barana,

co ma równie głupie lica

i jest durny jak dziewica.

Jednak po takiej porcji,

smok natychmiast dostał torsji.

Wodę z Wisły wypompował

i jak persching eksplodował.

Wniosek?

Przez błędne metody,

mamy dziś deficyt wody.

 

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2003-03-20 01:45 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcecie bajkę "O Wandzie co Niemca chciała"? Nie? No to Wam napiszę, ale później, bo teraz muszem do robotyi załatwić prawko. Wczoraj zdałem egzamin na Tip-a :smile: Niestety nie mogli mi go wydać, bo w całym stanie SoS nie pracował z powodu awarii systemu komputerowego. Może hackerzy z Iraku biorą odwet :wink: Jak dobrze pójdzie, to w tym tygodniu załatwię sobie jeszcze Top-a. Tak, tak - prawko tu się nałatwia na Tip-Top :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - OK, weźmiemy co trzeba :smile:, dzięki na obrazkową instrukcję dotyczącą dojazdu do" smoczej jamy". To kto tak wlasciwie bedzie? Acha, 13 może być, wczesniej to tylko 12, bo moja połowica do południa u dentysty.

Frankai - o co chodzi z tym TIP i TOP-em ?, bom nie rozumna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...