Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pitt,

 

czyzbys dzwonil do tynkarza? :) Bo ja dzisiaj dostalam o dziwo SMSa!!!! z wyjasnieniem, ze niestety nie przyjedzie w srode, czyli jutro, tylko 14!!! Prawde mowiac srednio mnie ten termin satysfakcjonuje (nie dosc ze mi to koliduje z innymi terminami, to najprawdopodobniej mnie w tym dniu nie bedzie we Wrocku), ale i tak zauwazam metamorfoze u tynkarza, skoro w ogole sie odezwal :o.

 

Wojty,

 

z tego co wiem, to Pan Marcin czyta to forum, więc zapewne zauważył, jak łatwo rozsierdzić inwestora i stracić dobrą opinię :wink:

U mnie ma zacząć przygotowania właśnie 14 i faktycznie wspominał, że chciałby u Ciebie skończyć "dzieło" jakoś w przyszłym tygodniu.

pzdr

Piotrek

 

No cóz, kto slucha, ten na siebie wysłucha, a raczej wyczyta :lol: . Ale wiesz, tak sie zastanawiam, bo mi opowiadal, ze ma terminy pozajmowane na 2 lata z gory, a tu sie okazalo, ze w ciagu tygodnia umie wygospodarowac jednak czas na jeszcze jedna inwestycje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś wie gdzie mogę nabyć szlake .. bo drogę muszę utwardzić ...zwłaszcza po ostatnich deszczach makabra sie stała z dojazdem :(

 

Marzka a jak Wy sobie radzicie ? a może u Was to już piaszczysto jest ? bo ta "nasza" miejscowośc jest gliniasto piaszczysta.

 

Huhrak u nas teraz OK. Droga daje radę bo sporo gruzu na nią parę lat temu nawieźli chociaż na wiosnę jak śniegi topniały to była masakra

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem pierwszy raz na grupie. Buduje sie w Brzeziej Łące i poszukuje osyby do polożenia płut kartonowo-gipsowych+ ocieplenie poddasza. Bede wdzieczna za namiary.

 

 

Mimix2---ja się buduje w Długołęce -masz namiary na fachowca od dachów , działającego na tym rejonie ? Napisz z czego masz dach i jak sprawnie z nim poszło .

 

Mam dobrego fachowca -ale latem on tylko domy buduje --a taką wykonczeniówke to tylko zimą --jak roboty jest mniej / Jak pytasz z wyprzedzeniem to dam namiary ----naprawde solidny, robił u znajomych wykonczenie wnętrza /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś wie gdzie mogę nabyć szlake .. bo drogę muszę utwardzić ...zwłaszcza po ostatnich deszczach makabra sie stała z dojazdem :(

 

Marzka a jak Wy sobie radzicie ? a może u Was to już piaszczysto jest ? bo ta "nasza" miejscowośc jest gliniasto piaszczysta.

 

hej,

 

Jesli chesz zuzel, to zadzwon tutaj http://www.vknpolska.pl/kontakt/kontakt.php i powiedz ze chcesz zuzel, najlepiej z Siechnic (ten z Wrocka jest drobniejszy). Sam zuzel kosztowal rok temu 5-6zl netto za tone. Lepiej wez go odrazu wiecej, bo najdrozszy moze sie okazac transport i nie bedzie ci sie oplacalo dokupowac po pare ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mojego fachowca od dachow nie jestem zadowolona, kominy poprawial juz 3 razy, a po ostatnich ulewach byly mokre.

Najlepsze, ze teraz pojechal robic dachy do Anglii.

Jesli chodzi o dachy to slyszalam dobre opinie o Panu Tadeuszu Dudzie - namiary podam jutro jak sprawdze. Nie wybralam go bo byl sporo drozszy od mojego - ale teraz nie wiem czy bylo warto.

Pana od plty i ocieplenia potrzebuje na poczatek pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Warto uzbroić się przed jesienią w kota.

 

U mnie po osiedlu biega kot (nic sobie nie robi z płotów ;) ani z ludzi - mogš stać i patrzeć, a kot sobie przebiega.

 

Ale uwaga! Ostatnio narobił niemal do miski mojego psa!

(wrócilimy sobie z urlopu, a tu obok miski takie wielkie kupsko - pies oczywicie był z nami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas już zamontowana brama :) Opóżnienie tylko ....... tydzień :-? Dobrze, że już jest i śmiga, jeden problem z głowy. Polecam kontakt do przedstawiciela bram Hormanna - Paweł Godziński ( pracuje w firmie Irga ale z samą firmą ja dogadać się nie mogłam :x ) 669471000. Teraz ma urlop ale można próbować go złapać za tydzień.

 

Drzwi zewnętrzne zamawialiśmy w Lakbudzie na Robotniczej - firmy Cal drewniane i już czekają na odbiór (czas oczekiwania 5 tygodni).

http://www.drzwi-cal.pl/polska/produkty/CAL200.jpg

dodatkowo będzie okienko w kształcie karo.

 

Zamontujemy je po posadzkach :) Wielce reklamująca się firma Impro tak nas wkurzyła, ze omijamy ją dalekim łukiem - na samą wycenę czekaliśmy dwa tygodnie a jak już dostaliśmy ją to ze wstępnych ustaleń cena skoczyła o 1000 zł w górę za same drzwi :evil: nie polecam (też są na Robotniczej i Gwieżdzistej)

 

Brama i drzwi w kolorze złoty dąb.

 

Tynki zakończone (oczywiście sa jeszcze małe poprawki do zrobienia) ale ogólnie jest git.

 

flowera wiecha u nas była klasyczna- grill i wódeczka dla wykonawców. Tyle tylko, że chłopaki uwinęli się w czasie i wyrwali najpiękniejsze zielsko z pola bo wiecha była widoczna na kilometr :) Liczebnie nie było ich więcej na zakończenie prac w sumie chyba cztery sztuki. Inwestotr też balował a co :wink:

 

Pozdrawiam

Betty my też przedwczoraj odwiedzilismy Lakbud. Też chyba tam kupimy drzwi CAla. Negocjowaliście rabat? I co z tego wyszło?? Ja dzisiaj wysyłam do nich ofertę na drzwi zewn i wszystkie wewn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitt jeśli będziesz miał problemy z tynkami to polecam p.Mariusza Tracza, Już kiedyś pisalem. Wszystko sprawnie, był co prawda 1 tydzień obsuwy ale zostałem o tym 3 tygodnie wcześniej uprzedzony, więc żadnych niespodzianek nie było. Żadnych uników i głupich niepoważnych zachowań. Żadnych zaliczek, Całość zapłaciłem 3 dni po zakończniu roboty. Zajęło im to niecały tydzień, Wszystko posprzątali po sobie. W zasadzie można by rzec: oby tak wszyscy się spisywali to by się nam łatwiej budowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...