Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

ty tez oczekujesz malego berbecia? Kiedy wam sie rodzinka powiekszy? :D

 

A jakże:))))

 

W końcu zgodnie z tradycją muratorskiej grupy - jak sie zdążyłam zorientować - budowa jakoś sie zaczyna łączyć z powiększeniem rodzinki:))))

 

Ja skończylam 4 miesiac. Termin mam na 30 stycznia.

Pozdrawiam wszystkie budujące mamy i tatusiów :D

 

 

Nieśmiało dołączam, również na 30.01.2007 :lol:

Pozdrawiam

druga połowa Damro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ty tez oczekujesz malego berbecia? Kiedy wam sie rodzinka powiekszy? :D

 

A jakże:))))

 

W końcu zgodnie z tradycją muratorskiej grupy - jak sie zdążyłam zorientować - budowa jakoś sie zaczyna łączyć z powiększeniem rodzinki:))))

 

Ja skończylam 4 miesiac. Termin mam na 30 stycznia.

Pozdrawiam wszystkie budujące mamy i tatusiów :D

 

 

Nieśmiało dołączam, również na 30.01.2007 :lol:

Pozdrawiam

druga połowa Damro

 

:lol: :lol: :lol:

no to kto jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowo Damro - moze się spotkamy na sali jednego dnia i bedziemy rozmawiać o budowach (to dodałam, zeby nie było, ze niezgodnie z tematyką grupy :wink: )

 

Betty&M - dzięki wielkie. Też wszystkiego najlepszego :D

 

Xena z Xsary - uwzględnij tę ewentulaność jeszcze na etapie budowy domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tez oczekujesz malego berbecia? Kiedy wam sie rodzinka powiekszy? :D

 

A jakże:))))

 

W końcu zgodnie z tradycją muratorskiej grupy - jak sie zdążyłam zorientować - budowa jakoś sie zaczyna łączyć z powiększeniem rodzinki:))))

 

Ja skończylam 4 miesiac. Termin mam na 30 stycznia.

Pozdrawiam wszystkie budujące mamy i tatusiów :D

 

 

Nieśmiało dołączam, również na 30.01.2007 :lol:

Pozdrawiam

druga połowa Damro

 

:lol: :lol: :lol:

no to kto jeszcze??

 

to ja sie wpisuje na liste ;) ( termn - koniec pazdziernika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

a ja myslalm, ze my tylko 2 z Betty kobiety ociezale ;)

 

Co do rabatów, to musze was zmartwic :-? - nic szczegolnego, a na pewno nie ma rabatów dla kobitek w ciaży-przynajmniej mi to nie trafilo :( . Za to raz po dlugich negocjacjach (chodzilo o pompe ciepla, wiec rozumiecie, jak wielki wydatek :wink: ) facet powiedzial, ze jak sie bedzie uwaial telefonicznie na rozmowe z kobieta to sie najpierw spyta czy nie w ciazy, bo niby "te w ciazy" sa bardziej uparte w negocjacjach :lol: .

 

Chociaz przypomnilao mi sie, gdzies odwinelam tekst (sama nie pamietam gdzie :roll: ), jak mi chlop nie chcial zejsc chyba z 700 zl to powiedzialm, zeby mi zszedl z cena, zebym na wozek dla dziecka miala i o dziwo dal sie nabrac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy z mężem oglądać nasz Dom pod Pistacją budujący się niedaleko Częstochowy - chwilkę przed zadaszaniem. Domek jest świetny - dopiero teraz mam tak naprawdę wyobrażenie jak to będzie, na podstawie planów ciężko było sobie wyobrażać model 3D. Dzięki wizycie podjęliśmy decyzję o zmianie schodów zabiegowych na dwubiegowe ze spocznikiem kosztem zmniejszenia łazieneczki na dole - tak jak to wymyslił kierownik budowy u Tabalugi . Schody są dla nas bardzo ważne, gdyż nie wyobrażam sobie naszych małych diabełkow (po przeprowadzce synek bedzie miał ok 5,5 i 3 latka córa) biegających schodach zabiegowych z taką prędkością jak dotychczas :roll: :-?.

 

Po wizycie doszłam do wniosku, że należy przed kupnem proejktu za wszelką cenę zobaczyć wybudowany już dom na jego podstawie, o ile oczywiście jest - niestety nasza Pistacja jest bardzo młodym projektem gotowym i bedziemy ją budowali jako drudzy na forum - potwierdziliśmy tylko trafność wyboru. W tej chwili jest już kupionych kilka następnych projektów i ich właściciele będą mieli prościej - o ile trafią oczywiście na nasze forum :-).

 

Czy wy widzieliście przed budową domki wybudowane według swoich upatrzonych projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem mamy projekt indywidualny. Nie znalazłam gotowego co by zaspakajał nasze oczekiwania. Musiałam bym dokonywać tyle przerobek, że szkoda gadać.

Ale potrafię sobie wyobrazić nasz dom. Szkoda tylko że nie będzie (ze wzgledu na fundusze) dachu kopertowego - tylko dwuspadowy naczułkowy. Wieć próbuje polubić taki właśnie dach.

Mam mieszkanie dwupoziomowe, nalatałam się po schodach - dom bedzie parterowy!!!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planowałam domek parterowy i taki też projekt pierwszy kupilismy - wydawał się idealny rozkładem wnętrza. Niestety okazało się, że WZ wprowadziła jedną zmianę, której wcześniej w Gminie nam nie ujawniono i projekt przestał sie mieścić na naszej dużej (1250m2) ale wąskiej działce.

Obecny domek jest idealny rozkładem wewnątrz, ma bardzo racjonalnie wykorzystasną przestrzeń - minimum na komunikację, jest świetnie dobrany do stron świata i kształtu działki i jedyne zmiany były w sumie kosmetyczne (zmniejszenie niektórych okien i likwidacja jednego okna oraz drugiego balkonu oraz zmiana typu schodów). Pierwszy szukałam kilka miesięcy , drugi znalazłam jako trzeci oglądany po oddaniu poprzedniego :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...