Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Moi mili, zwracam się do wszystkich - którzy etap stanu surowego kończą lub już dawno zakończyli - sypnijcie proszę kontaktami. Nie wiem czy z wykończeniówką jest podobnie, ale murarze są totalnie pozajmowani, a może (mam nadzieję) to tylko ci, z którymi my się kontaktowaliśmy. Mamy zakończony stan O, materiał na ściany czeka, a ekipa, z którą byliśmy umówieni na całe murowanie....... no cóż, szkoda gadać. Tak więc PROSZĘ O NAMIARY NA MURARZY. Budowa w Tyńcu Małym.

 

Halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czy wy widzieliście przed budową domki wybudowane według swoich upatrzonych projektów?

 

W 100 % trzeba koniecznie zobaczyć dom przed wybudowaniem.

My po kupieniu projektu znaleźliśmy taki sam dom już zamieszkany w niedalekej okolicy (naszczęscie). Dzięki uprzejmości właścicieli obejżeliśmy go i faktycznie zupełnie inaczej się odbiera niż na projekcie - wprowadziliśmy po tej wizycie kilka istotnych zmian. Między innymi likwidujemy 2 balkony zostaje tylko 1 i likwidujemy małe lukarny. No i zmieniamy szerokości niektórych okien.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja...., w sprawie ekip murarskich które w tym roku

mają wolny czas,

ciągle jeszcze mam nadzieję że jest

- choćby jedna, choćby niewiem jaka...,

tak mi się skojarzyło.

Ale serio, ileś tam spraw nas goni, np.

-transze w banku,

-chcielibyśmy aby dzieci, rozpoczęły rok szkolny - następny, w nowej szkole(córka-podstawówkę, syn-gimnazjum),

-no i co najważniejsze, to to, że baaaaaardzo chcemy....

Wiem, czytam FORUM już od dawna, że wielu z was miało ciężkie przejścia

z MISIAMI (z listy obdzwonieni) jednak, mimo to proszę o każdy kontakt, może z okolic Wrocławia, np:Strzelin, Kobierzyce, Sobótka itd, itp..

 

Pozdrawiam

halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpa dziękuję ze życzenia- sił musimy mieć za dwoje :) no i jeszcze budowa :)

 

dabell nasz projekt jest dosyć popularny w okolicach Wrocławia, to dlatego że z Archipelagu. Jeszcze przed zakupieniem jego zwiedziliśmy trzy Irmy. Każdy z domów miał inaczej rozwiązą więźbę oraz układ pomieszczeń (sypialni). Zdecydowaliśmy sie na własną wersję i kupiliśmy projekt :) Oczywiście wersja parterowa bez użytkowego poddasza dla nas super :) Dach kopretowy.

 

Damro z doświadczenia wiem, że nie ma tanich hurtowni. W zależności czego szukasz musisz obdzwonić lub pojeździć po kilku sklepach. U nas w grę wchodzą przeważnie cztery duże sklepy i wybieram tańszą ofertę. Chyba, że uda się na całość uzyskać odpowiadający rabat.

Wiem, że to nie jest proste ale..... kto powiedział, że będzie łatwo :)

 

halszka.ka podaję namiar na murarzy (budowali sąsiadom)

 

p. Romek 605 684 942

p. Filipiak 696 410 215

 

próbuj dzwonić i sprawdź ich budowy jakby co :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

color]

Dzieki, ale jeszcze mam prośbe: też szukam betonu komórkowego. Jeżeli to nie sprawi trudnosci, to daj namiar na bk z Milicza czy inny.

 

Pozdrawiam. N. Stanko

 

 

Witam

 

Hurtownia Eljot ze Smardzowa k Oleśnicy / tel. 314-90-71-----ma taniej Suporex 24 -niż producent w Miliczu / pewno taka polityka fabryki , aby detalista nie zawracał gitary /

 

W lipcu juz po podwyżce placiłam za beton komórkowy ---5,57 brutto

 

Transport co prawda płatny ---

 

 

 

 

2. Natalia czy Ty masz jeszcze jakiś inny adres mailowy . Nie mogę Ci wysłać info o kosztach robocizny p. Tkaczyka ----------ppodany przez Ciebie mail [email protected]

 

 

pozdr.MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie może mi polecic tartaku , w którym mogę dostac dobrą wieźbę ?

 

Proszę o informacje czy sami ją impregnowaliście?

 

MTW1

Witaj ja kupowalam więźbę u Pana Jarochy z Chrząstawy Wielkiej

na samym końcu Chrząstawy przy sklepie spożywczym duży dom

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

mtw1- drewno kupowane bezpośrednio często jest złej jakości , tartaki nie chcą wymieniać wykręconych lub popękanych elelmentów , polecam , zakup drewna przez cieśle oni jako stali klienci dostają towar na wymiane , szybko tartaki coś dowiozą jesli braknie i problem masz z głowy . A cieśla jak kupisz sam to ci będzie marudziła , że nie takie , że za mokre , że za suche ......

 

 

Damro

Polecam moja hurtownie BUDOSKŁAD na Grota Roweckiego , super obsługa , wal od razu na pięterko tam Pan Adam Wróblewski od ręki wyceni ci towar . NIGDY nie miałam z nimi problemów .

Godne polecenia są jeszcze

- BUDIMPOL on ma kilka oddziałów w całym Wrocławiu ,

- ul. Opolska - była Gaja

- AB Bechcicki - za Gają , mają też oddział w innej części miasta

- ul. Armii Krajowej BUILIDR II

 

Koledzy z forum też coś dopiszą

 

POZDRAWIAM MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...