Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wojty - wysłałam ci wiadomość na priva , doszła???

 

Anndy- ładny domek , napisz mi prosze jakie masz okna i gdzie kupiłaś

 

KOCHANI , DRODZY INWESTORZY A MOŻE BYŚMY SIĘ SPOTKALI W JAKĄŚ SOBOTĘ W RYNKU , OGRÓDKI PIWNE JESZCZE DZIAŁAJĄ WIĘC NA PIWKO I CHWILE ROZMOWY CHYBA KAŻDY ZNAJDZIE CZAS MIMO NATŁOKU ZAJĘĆ NA BUDOWIE . CHCIAŁABY POZNAĆ TOWARZYSZY W NIEDOLI BUDOWLANEJ ,CZEKAM NA ODZEW !!!!!

 

pozdrawiam MARPA

 

moge przyjśc???? :roll:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - wysłałam ci wiadomość na priva , doszła???

 

Anndy- ładny domek , napisz mi prosze jakie masz okna i gdzie kupiłaś

 

KOCHANI , DRODZY INWESTORZY A MOŻE BYŚMY SIĘ SPOTKALI W JAKĄŚ SOBOTĘ W RYNKU , OGRÓDKI PIWNE JESZCZE DZIAŁAJĄ WIĘC NA PIWKO I CHWILE ROZMOWY CHYBA KAŻDY ZNAJDZIE CZAS MIMO NATŁOKU ZAJĘĆ NA BUDOWIE . CHCIAŁABY POZNAĆ TOWARZYSZY W NIEDOLI BUDOWLANEJ ,CZEKAM NA ODZEW !!!!!

 

pozdrawiam MARPA

 

chętna na spotkanie towarzyszka w niedoli się zgłasza :-)

 

dzisiaj coś mnie połamało w krzyżu i ledwo się ruszam. Macie jakieś sposoby na to cholerstwo? zachciało mi się zamiatać chudziak miotłą bez kija i chwasty wyrywać zgięta w pół to teraz mam ała :cry:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też interesuje się szambem. Moi znajomi z firmy która sprzedaje przydomowe oczyszczalnie ścieków mają podobno kolesia co robi betonowe i to po dość dobrej cenie- jak wezmę namiary to Wam napiszę. U mnie dzisiaj wchodzą geodeci na działkę i się zacznie....

 

Witaj wyciągnęłam Twojego maila z naszej grupy masz moze namiary a tego gościa od szamb? pozdrawiam flowercia

 

 

Witam,

 

ja też jestem na etapie poszukiwania szamba betonowego do Nadolic Wielkich. Mam kilka namiarów z Wrocławia, ale tu koszt szamba z montażem to około 5000,00 netto (bez montażu to ok. 3000,00 bez dojazdu).

Koło Radomia też sprzedają szamba betonowe za około 2000,00 zł netto, z tym, że przewóz jednego szamba do Nadolic to koszt 2200,00zł. Jak jest więcej to koszt się rozkłada.

 

Jutro napiszę wszystkie namiary na szamba jakie znalazłam i ceny na priva.

 

Pozdrawiam

 

Magda

Witam

Kto z Was jest na etapie kupowania szamba? Jestem chętna do wspolnego zakupu

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - wysłałam ci wiadomość na priva , doszła???

 

Anndy- ładny domek , napisz mi prosze jakie masz okna i gdzie kupiłaś

 

KOCHANI , DRODZY INWESTORZY A MOŻE BYŚMY SIĘ SPOTKALI W JAKĄŚ SOBOTĘ W RYNKU , OGRÓDKI PIWNE JESZCZE DZIAŁAJĄ WIĘC NA PIWKO I CHWILE ROZMOWY CHYBA KAŻDY ZNAJDZIE CZAS MIMO NATŁOKU ZAJĘĆ NA BUDOWIE . CHCIAŁABY POZNAĆ TOWARZYSZY W NIEDOLI BUDOWLANEJ ,CZEKAM NA ODZEW !!!!!

 

pozdrawiam MARPA

 

chętna na spotkanie towarzyszka w niedoli się zgłasza :-)

 

dzisiaj coś mnie połamało w krzyżu i ledwo się ruszam. Macie jakieś sposoby na to cholerstwo? zachciało mi się zamiatać chudziak miotłą bez kija i chwasty wyrywać zgięta w pół to teraz mam ała :cry:

 

pozdrawiam

zrób sobei ciepła kąpiel i poproś o masaż :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj coś mnie połamało w krzyżu i ledwo się ruszam. Macie jakieś sposoby na to cholerstwo? zachciało mi się zamiatać chudziak miotłą bez kija i chwasty wyrywać zgięta w pół to teraz mam ała :cry:

 

Musisz wygrzać to miesjce i nie nadwyreżać. Ciepło, maść rozgrzewająca i odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - wysłałam ci wiadomość na priva , doszła???

 

 

 

Anndy- ładny domek , napisz mi prosze jakie masz okna i gdzie kupiłaś

 

KOCHANI , DRODZY INWESTORZY A MOŻE BYŚMY SIĘ SPOTKALI W JAKĄŚ SOBOTĘ W RYNKU , OGRÓDKI PIWNE JESZCZE DZIAŁAJĄ WIĘC NA PIWKO I CHWILE ROZMOWY CHYBA KAŻDY ZNAJDZIE CZAS MIMO NATŁOKU ZAJĘĆ NA BUDOWIE . CHCIAŁABY POZNAĆ TOWARZYSZY W NIEDOLI BUDOWLANEJ ,CZEKAM NA ODZEW !!!!!

 

pozdrawiam MARPA

 

moge przyjśc???? :roll:

:wink:

 

Ja też chętna na współne spotkanie:)

Napiszcie kiedy i gdzie:)

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

to w takim razie ja tez tak bede planowala sobote, zeby moc sie z wami spotkac. Ale rozumiem, ze spotykamy sie tak bardziej popoludniu, gdy juz wszystkie hurtownie budowlanne sa zamkniete, a misie z budowy tez juz zeszly :lol: .

Co do dzieci, wybaczcie, ale ja swoje wezme ze soba - narazie nie mam mozliwosci z nikim go/jej zostawic ;).

 

Wiech,

 

wiem, ze moi sasiedzi cos mowili o przylaczeniu gazu, a raczej o jakiejs petycji. Podobno chodzila jakas kobitka (spoza naszego osiedla)i zbierala podpisy. Kiedys slyszlam ze byly nawet szanse na przylacze, ale podobno domki z SM Kmiaeniec nie chcialy sie przyaczyc, bo wszyscy mieli popodpisywane dlugotermonowe umowy z dostawcami gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty wszystko sie zgadza co piszesz.2 lata temu gazownia nie chciała się zgodzić z braku wystarczajacej liczby chętnych.Teraz była ponowna lista chetnych na zalozenie gazu.Slyszalem od osoby zbierającej podpisy , że inwestycja będzie opłacalna jak będzie ponad 200 chętnych w Kamieńcu.Ja przy podpisywaniu byłem 165 a do końca było jeszcze dużo chętnych.myśle że znalazlo się ponad 200 osób.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty wszystko sie zgadza co piszesz.2 lata temu gazownia nie chciała się zgodzić z braku wystarczajacej liczby chętnych.Teraz była ponowna lista chetnych na zalozenie gazu.Slyszalem od osoby zbierającej podpisy , że inwestycja będzie opłacalna jak będzie ponad 200 chętnych w Kamieńcu.Ja przy podpisywaniu byłem 165 a do końca było jeszcze dużo chętnych.myśle że znalazlo się ponad 200 osób.Wiech

 

tyle tylko, ze my w ramach pomocy sasiedzkiej tez sie wpisalismy na te liste, jako "zainteresowani", ale jak przyjdzie co do czego to raczej ie skorzystany - bedziemy przeciez grzac PC. Wiec pytanie ile osob naprawde zdecyduje sie na gaz, czy jak przyjdzie do podpisywania umwo to polowa nie zdrezygnuje... Chociaz, z drugiej strony, po ostaich podwyzkach gazu z butli moze jednak liczba chetnych sie zwiekszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM , WITAM

 

No wreszcie dorwałam się do netu , bo dzisiaj na gościnnych występach w Poznaniu niestety .

 

A WIĘC OGŁASZAM JESZCZE RAZ SPOTKANIE OBECNIE BUDUJĄCYCH Z GRUPY WROCŁAWKIEJ ODBĘDZIE SIĘ

16.09.2006 O GODZ. 17.30 W RYNKU

ZBIÓRKA W OGRÓDKU SPIŻA , KTO SIE SPÓŹNI TEN TAM NAS ZNAJDZIE

ZNAK ROZPOZNAWCZY MURATOR W RĘKU

 

zabieramy ze sobą najnowsze zdjęcia naszego wysiłku czyli :

- piękne działki

- zdjęcia zdjętych humusów

- obrazy stanów 0

- foty stanów surowych otwartych i zamkniętych

- i gotowe piękne domki

- I WSZYSTKO CO NAM DO GŁOWY PRZYJDZIE

 

lista jest otwart nikogo nie wyganiami , widzę ,że zgłaszająsie same kobiety , a co z PANAMI ????

Woprz może ty sie pofatygujesz .

 

Wojty zamiast pisać emila powiem ci wszystko w sobotę

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...