Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

flowera,

 

nie martw sie, mi też wszyscy wspołczuja mycia okiien w przyszlosci... Ale ja juz sobie postanoawilam, ze bede wolala troche dluszej posiedziec w pracy, po godzinach i dzieki temu zarobie na pania sprzatajaca - juz rozmawialam z sasiadka, podobno kobiety ze wschodu biora po 5zl/godzine sprzatania. Sadze ze lepiej zaplacic i miec takie okna i takie widoki z okien o jakich sie marzylo, niz byc skrajnym pragmatykiem i mieszkac w domku z malymi okienkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam forumowiczów!

Poszukuję namiarów na sprawdzone w Waszych domach okna ( i drewniane, i plastiki: jeszcze nie wiem, na które się zdecyduję ). Chodzi mi o adresy porządnych firm. Please...

Czesc ja mam okna z firmy M&S http://www.ms.pl -> mają okna drewniane i PCV (przedstawiciel Karfil z ulicy czekoladowej), wykonanie okien idealne, montaz tez przebiegł bardzo sprawnie, mam okna z potrójną szybą nie byly dużo droższe mam nadzieje że się sprawdzą.. pozdrawiam flowercia

flowercia a masz plastiki czy drzewniane?

 

Hej ja mam plastiki ale z lenistwa ;-) (koserwacja) naprawdę są solidnie zrobione każdy element po przyjeżdzie byl opisany i miał naklejkę firmową, okna sa b.b. starannie wykonane, i mamy ciepłą ramke w środku (czyli nie pusty profil tylko wypełniony) Drewniane są nieduzo drozsze od PCV w MS (tak mi sie wydaje sądząc po cenniku)

 

oto zdjątko naszej stodoły widac okna troszkę (na rysunku był mniejszy ;-)

Fajnie masz podzielone okienka.

Czy to co widać nad oknami to roletki typu Integro?

Napisz jak to się sprawują. Ja przewiduję BeClevera, ale mam taki wykusz, że BeClever nie wejdzie i tak się zastanawiam... Tylko, że nie znam nikogo kto to ma.

Wlasnie wszyscy .którzy przyjeżdzają w odwiedziny mówią, ze mi współczuja przy myciu okien, bo ja mam szprosy naklejane przy potrójnej szybie nie było możliwości szprosów w szybie :-( ale ja np nie lubię myć okien dużych tzn taki dużych powierzchni wlasne wolę takie malutkie szybki sobie myć ale poziome szprosy wybrałam specjalnie widzialam w któryms wątku o elewacjach dom podobny do naszego z poziomymi szprosami, mam rolety integro ale nie wiem jak się sprawują.. jeszcze ich nie testowałam.... jak przetesetuje dam znac) pozdrawiam flowercia

A wszyscy tak tragizują z tym myciem okien jakby na Górnym Śląsku mieszkali i co chwilę okna myli :D

A potem raz na kwartał mazną szybki i po temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

Czesc Maggi to jest normalna firma, ktora oferuje wszystkie okna Veluxa jest wymieniona jako oficjalny przedstawiciel na stronie Veluxa... a zeby sie zareklamowac licytuje jakąś 1 aukcje na allegro. Na przedostatniej stronie lub jeszcze wczesniej rozmawialismy o tej firmie. Ja w kazdym razie tam kupuje okna bo Velux w Madarze to koszt ok 1600 zł a tam 1200

 

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, forumowicze!

Jestem trochę zawiedziona podejściem grupy wrocławskiej do forum i zadawanych tam pytań. Okazuje się, że tylko flowercia ma okna w domu, inni mieszkają w stodołach bez okien. Widać "nowi" na forum nie uzyskają porady, tylko stali bywalcy. Przykre to jest.

 

@ElaMa

 

Weź pod uwagę, że jesteś na forum budujących więc pytanie o sprawdzone okna jest w tym przypadku trudne. Większość z nas dopiero buduje i wstawione okna nie są "jeszcze" tymi które możemy polecić. Rozumiem Twoją sytuację bo podobna zdarzyła mi się w klubie użytkowników kominka z płaszczem wodnym. Tam jednak znajdują się w większości użytkownicy i instalatorzy. :lol:

 

Jeżeli interesuje Ciebie moja opinia, to pod względem jakości mógłbym polecić Stolar. Niestety, o ile wiem, to firma się rozpadła. Być może z powodu obsługi która pozostawiała wiele do życzenia. Jeżeli natomiast interesuje Ciebie to co teraz jest u mnie zamontowane to są to okna drewniane Wójcik. Jeżeli chodzi o ich jakość to "powierzchownie" mogę stwierdzić, że prezentują się dobrze. Powierzchownie, bo mój dom buduje się a jestem aktualnie na Syberii i tylko od czasu do czasu mogę zajrzeć do Polski na budowę. :evil:

Mimo wszystko. Cierpliwości. Jeżeli nie znajdujesz odpowiedzi to spróbuj użyć funkcji "szukaj". Jest bardzo pomocna. :wink:

Aha. Większość z nas nie mieszka w stodołach tylko w szufladach. :wink:

Jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja wiem że to nie to forum, i nie ten wątek, ale potrzebna mi wasza pomoc.

 

Własciwie to pies potrzebuje pomocy, od kilku miesięcy błąka się przy ul.Bajana, gdy o niego rozpytywałam powiedziano mi że pilnuje budowy hali przy tej ulicy. Tym czasem hala już funkcjonuje, a pies nadal się błąka, marnieje, jest wychudzony - pomimo usilnego dokarmiania ze strony sąsidów.

Pies jest ładny taki w typie owczarka niem., boi się obcych ludzi i psów.

Pilnie potrzebuję jakiekolwiek pomocy gdyż jedna z pań dokarmiających go nie może już dłużej patrzeć na jego tułaczkę i chce zadzwonić do schroniska....obawiam się że tam będzie jego koniec:( .

 

Postaram się zrobić mu zdjęcia i obejżeć go dokładniej, jeżeli uda mi się go złapać zabiorę go do weta.... Więcej nie mogę zrobić sama mam 2 psy plus Kaukaza który mieszka u mojej mamy.

 

Wrocławianie .... pomóżcie...

 

Spotkałam go dosłownie przed 5 minutami, gdy zauważył worek foliowy i że czegoś w nim szukam podszedł tak na odległość 2m, a gdy wyjełam z niego mięsko podszedł do mojej ręki, potem ktoś krzyknął i wolnym truchtem czmychnął....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

 

Maggi to jest firma C-gips przedstawiciel Veluxa. Siedzibę mają na Krakowskiej tel. 071/341-46-63 . Ja u nich kupowałam w maju okna i wszystko było w porządku. Dowieźli za darmo na budowę bez problemu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

Czesc Maggi to jest normalna firma, ktora oferuje wszystkie okna Veluxa jest wymieniona jako oficjalny przedstawiciel na stronie Veluxa... a zeby sie zareklamowac licytuje jakąś 1 aukcje na allegro. Na przedostatniej stronie lub jeszcze wczesniej rozmawialismy o tej firmie. Ja w kazdym razie tam kupuje okna bo Velux w Madarze to koszt ok 1600 zł a tam 1200

 

pozdrawiam flowercia

 

 

Maggi,

 

nie wiem skad twoje opory do kupowania na Allegro. Ja tez tam sie zaopatruje - wspominalam juz tutaj, ze kupilam caly zestaw geberita (2 WC, bidet + przyciski) za ok 1800, gdzie w sklepch oferowano za ponad 2 300. Teraz rozgladam sie za wannami i juz zauwazylam ze wanny sa tansze o ok 25%!! (a taki rabat w normalnym sklepie naprawde trudno si e negocjuje, a tu mam juz pzy zakupie tylko 1 rzeczy). Okna kupilam w Madarze, ale tam razem z kolega chyba przez miesiac negocjowalismy warunki i ostatecznie wyszlo- cos kolo 33% na Roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja wiem że to nie to forum, i nie ten wątek, ale potrzebna mi wasza pomoc.

 

Własciwie to pies potrzebuje pomocy, od kilku miesięcy błąka się przy ul.Bajana, gdy o niego rozpytywałam powiedziano mi że pilnuje budowy hali przy tej ulicy. Tym czasem hala już funkcjonuje, a pies nadal się błąka, marnieje, jest wychudzony - pomimo usilnego dokarmiania ze strony sąsidów.

Pies jest ładny taki w typie owczarka niem., boi się obcych ludzi i psów.

Pilnie potrzebuję jakiekolwiek pomocy gdyż jedna z pań dokarmiających go nie może już dłużej patrzeć na jego tułaczkę i chce zadzwonić do schroniska....obawiam się że tam będzie jego koniec:( .

 

Postaram się zrobić mu zdjęcia i obejżeć go dokładniej, jeżeli uda mi się go złapać zabiorę go do weta.... Więcej nie mogę zrobić sama mam 2 psy plus Kaukaza który mieszka u mojej mamy.

 

Wrocławianie .... pomóżcie...

 

Spotkałam go dosłownie przed 5 minutami, gdy zauważył worek foliowy i że czegoś w nim szukam podszedł tak na odległość 2m, a gdy wyjełam z niego mięsko podszedł do mojej ręki, potem ktoś krzyknął i wolnym truchtem czmychnął....

 

martadela,

 

szkoda psiaka :(. Szkoda tez ze nie mam warunkow go teraz wziac.

Ale jesli mozesz wrzuc jego zdjecie to po pierwsze toj post bedzie bardzie zauwazalny, a poza tym sprobuje sie popytac wsrod znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to pies potrzebuje pomocy, od kilku miesięcy błąka się przy ul.Bajana, gdy o niego rozpytywałam powiedziano mi że pilnuje budowy hali przy tej ulicy.

 

Napisz na http://www.dogomania.pl/forum . I zaglądaj tam częst i podbijaj wątek.

 

oj znajac zaangarzownie martadeli w sprawe psiakow juz to zrobila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym zapytać czy nie moglibyście podrzucić mi jakiś namiarów na ekipy budowlane...

Tak wiem, szukanie ekipy o tej porze roku i z chęcią budowania od zaraz jest lekkim szaleństwem ale budowlańcy ktorzy mieli u nas robić pojechali do Anglii... więc cóż szukamy nowych :(

 

Nawet znaleźliśmy jedną ekipę tyle że za ten projekt bez garażu http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w2112.html

chcą 44 tys. bez podpitek i bez tarasów a wydaje mi się że to baaardzo dużo.

Wycenili nam też materiały na 86 tys. , a więc razem 130 tys.

 

Poprzedni ekipa chciała za całość 100 tys.

 

Czas ucieka, wszystko drożeje, ludzie wyjeżdżają a my w kropce.

 

pomocy kochana grupo..... pomocy...

 

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

 

Maggi to jest firma C-gips przedstawiciel Veluxa. Siedzibę mają na Krakowskiej tel. 071/341-46-63 . Ja u nich kupowałam w maju okna i wszystko było w porządku. Dowieźli za darmo na budowę bez problemu.

 

pozdrawiam

 

 

Witaj Maggi ! W tym tygodniu złożyłam zamówienie w tej firmie -dali mi najlepsze ceny / również dot. to warunków wykorzystania aktualnej promocji Velux-a ---spiesz się trwa do 30.09./ Ważna dla mnie sprawa---okna mogą u nich leżeć , aż do montażu ---przewiduje ok 1 m-ca.

Jak chcesz znac szczególy dot. promocji --pisz na priv ---podaj ile okien chcesz kupic -

 

Pozdr mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...