Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie dowiedziałem się, że jest Irakijko-Kuwejcko-Kanadyjką a aktualnie pracuje w USA. Odpowiednio: narodowość-urodzona i wychowana-mieszka od 15 lat. A nasi wojacy urzędują w państwie jej rodziców. Obiecała się nie mścić :wink: W tym porąbanym kraju nie mogę z nią nawet pożartować - tak jak z dziewczynami ze starej firmy - bo zaraz może będzie jakieś sexual harrasment, choć może nie, bo to ona jest szefową a nie ja. Wolę jednak nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jestem. pooglądałam sobie własnie zdjęcia - Bartt - miło mi było - szkoda, że musiałes wyjechac wczesniej, a ja sie spóźniłam :smile: :smile: :smile: - pozdrawiam przez Smoka)

Frankai - niestety Ciebie nie widziałam - ale za to Ty mnie chyba mnie tak - na zdjęciach lub filmie :grin:

pozdrawiam serdecznie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin w szkole agentów CIA. Do sali wchodzi kandydat.

Instruktor mowi: - W pokoju obok znajduje sie twoja dziewczyna. Tu masz pistolet. Masz ja zabic w 30 sekund!

Po 30 sekundach kandydat wraca i mowi:

- Sorry, nie moglem tego zrobic?

Kolejny kandydat.

- W pokoju obok znajduje sie twoja narzeczona. Masz tu pistolet. Rozkaz: zastrzel ja. Czas: 30 sekund - dyktuje instruktor.

Mija piec minut, kandydat wraca, prowadzac za reke narzeczona.

- Sorry, nie moglem tego zrobic...

Nastepny kandydat.

- W pokoju obok czeka twoja zona. Tu masz pistolet i masz ja zabic w ciagu 30 sekund! - mowi instruktor.

kandydat wchodzi do pokoju obok. Slychac kilka strzalow, a potem niesamowity rumor. Po 20 sekundach, lekko zziajany kandydat wraca, poprawia ciemne okulary i mowi

- Jaki kretyn wpakowal mi slepaki do pistoletu. Musialem k...(pip) taboretem zaj... (pip)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - ja mam giglotki jak cholera, ale żona o tym nie wie :smile: Jak mnie testowała, to zmobilizowałem całe siły by nie reagować, a jak już nie mogłem, to zawsze próbowałem odwrócić uwagę, a to że mnie uszczypnęła, a to że coś mi się przypomniało i na gwałt muszę coś zrobić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - nie oglądam. Ja nic nie oglądam. Ja tylko grzebię w Internecie. Czy ja jeszcze w ogóle istnieję, czy już tylko został sam nick, a ja się rozpłynąłem w niebycie?

A tak w ogóle, to o jakiej wersji mówisz? Oryginalnej czy tłumaczonej, do której i tak nie mam dostępu.

Nie pokażesz mi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...