Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Hej Grupo.

Muszę się Was coś poradzić

Zbliżam się do momentu wybrania kolorystyki domu i im bliżej tym trudniej. :evil:

Planujemy dach czarny lub grafitowy, ściany białe, okna PCV z roletami też białe.

No i tu się zaczyna problem, co dalej.

Jakie rynny (PCV czy metal i jaki kolor

Jakiego koloru nadbitka.

Jakiego koloru klinkier na kominy i podmurówkę.

I jakie drzwi wejściowe i brama do garażu.

Macie może jakieś pomysły ??

Czesc ja zaszalałam można powiedziec, bo myśle ciągle o kolorze domu - czyli np o niebieskim, mam grafitowy dach białą deskę czołowa czarne rynny (ostatnio żałowałam że nie kupiłam białych bo widziałam białe i wyglądały super, białe okna pcv , rolety i brama w jasnobeżowym kolorze jaki będzie końcowy efekt okaże się za 1,5 miesiąca pozdrawiam)

flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

my jestesmy fanami Dovra, bo da sie z niego zrobic otwartego (ma drzwiczki otwierane podobie jak w autobusie IKARUS ) na romantyczne wieczory.

http://www.dovre.com.pl/2400.html

zanim go wybralismy spędziłem parę nocy nz czytaniu forum .. i jedno co wywnioskowałem, to ze wszyscy odradzają zakupy w hiper-budowlanych.

 

całkiem fajnie wygląda. Widziałeś go na żywo? mnie by interesował ten 2100 C2 - z boczną szybą. Na Żmigrodzkiej sprzedają kominki Dovre musze podjechać i obejrzeć:-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grupo.

Muszę się Was coś poradzić

Zbliżam się do momentu wybrania kolorystyki domu i im bliżej tym trudniej. :evil:

Planujemy dach czarny lub grafitowy, ściany białe, okna PCV z roletami też białe.

No i tu się zaczyna problem, co dalej.

Jakie rynny (PCV czy metal i jaki kolor

Jakiego koloru nadbitka.

Jakiego koloru klinkier na kominy i podmurówkę.

I jakie drzwi wejściowe i brama do garażu.

Macie może jakieś pomysły ??

A nie lepiej poradzic sie fachowca??? ( plastyk-bedzie bardziej tonami i przestrzenią patrzył, architekt - bedzie patrzył - konstrukcyjnie i przestrzennie)

Czy zawsze trzeba byc wszystkowiedzącym ?

PS . ja daltonista jestem i musze miec fachowca od tego ,,, na całe szczeście to małżonka wiec nie wpływa na budżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jestesmy fanami Dovra, bo da sie z niego zrobic otwartego (ma drzwiczki otwierane podobie jak w autobusie IKARUS ) na romantyczne wieczory.

http://www.dovre.com.pl/2400.html

zanim go wybralismy spędziłem parę nocy nz czytaniu forum .. i jedno co wywnioskowałem, to ze wszyscy odradzają zakupy w hiper-budowlanych.

 

całkiem fajnie wygląda. Widziałeś go na żywo? mnie by interesował ten 2100 C2 - z boczną szybą. Na Żmigrodzkiej sprzedają kominki Dovre musze podjechać i obejrzeć:-)

pozdrawiam

właśnie tam na żywca ogladałem te harmonijkowe drzwi, które tak nas zachwyciły.

powodzenia w wyborach .. jak juz bedziecie wiedzieli jaki ...to pochwal sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz gedoeta ma jutro tyczyć nam budynek.

 

Zażyczył sobie do tego celu:

- 36 paliki

- 24 deski 1,5 metrowe

- 1 kg gwoździ

- 100 m sznurka

- 2 duże młotki

 

Czy faktycznie to są rzeczy niezbedne geodecie do wytycznie budynku :o

 

Ale o ile deski i gwoździe jeszcze jakoś zrozumiem, to zdziwił mnie tymi młotkami.

Czy to aby ja mam mu dostarczać narzędzi do jego pracy, za którą on bierze ode mnie kasę???

 

Napiszcie co o ty myślicie i jak to u Was było, bo nie chce się z nim spierać jeżeli nie będę miała racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz gedoeta ma jutro tyczyć nam budynek.

 

Zażyczył sobie do tego celu:

- 36 paliki

- 24 deski 1,5 metrowe

- 1 kg gwoździ

- 100 m sznurka

- 2 duże młotki

 

Czy faktycznie to są rzeczy niezbedne geodecie do wytycznie budynku :o

 

Ale o ile deski i gwoździe jeszcze jakoś zrozumiem, to zdziwił mnie tymi młotkami.

Czy to aby ja mam mu dostarczać narzędzi do jego pracy, za którą on bierze ode mnie kasę???

 

Napiszcie co o ty myślicie i jak to u Was było, bo nie chce się z nim spierać jeżeli nie będę miała racji.

 

My nie musielismy kupowac calego oprzyrzadowania, ale za to trzeba bylo samemu cale te deseczki powbijac :lol:, tzn mozna bylo poporsic godete zeby to zrobil, ale trzeba byloby za to ekstra zaplacic. A co do mlotka to u nas bylo odwrotnie -- geodeta zapomnal mlotka i zostawil go u nas :)

 

A tak w ogole to zadzwonila do mnie firma ochroniarska z oferta... Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby ne fakt, ze wlasnie przez 2 tygodniami ktos byl u nas na budowie -na szczescie malo co ukradli (bo tez i malo bylo na budowie). Sasiad za, to ktorego tez odwiedzili zlodzieje, odrazu powiedzial, ze teraz to mozemy sie tylko spodziewac telefonu od firm ochroniarskich - oni podobo tak zawsze "przypadkowo" dzwonia zaraz po takim zajsciu... :evil: Dodatkoo sie wkurzylam, ze moja ekipa rozdaje moj nr telefonu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich z grupy Wrocławskiej.

 

Na początku się przedstawimy, pod tym nikiem kryją się ilona i tomek. Na razie jeszcze mieszkamy we Wrocławiu, ale dzialke kupilismy w Wilkszynie (zachodnia strona naszego miasta). Z budowa mamy nadzieje ruszyc juz w listopadzie (fundamenty), a potem na wiosne z reszta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupo , a szczególnie , wszystkich , których poznałam osobiście na spotkaniu tzn. dabell, secam x 2 , halszka x2 , betty x3, wojtyx3 . Wygnali mnie na tydzień w Polskę i dopiero teraz mam dostęp do netu , bardzo , bardzo miło było was poznać , mam nadziej , że nie długo się znowu spotkamy tym razem w większym gronie .

 

Secam widzę ,że żona ma jakieś plany ???? :lol: :lol: :lol: , no nie wiem , ale ty chyba nie wiele będziesz miał do powiedzenie jak się zdecyduje :lol: :lol:

 

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH , KTÓRYCH PRZYBYWA Z KAŻDYM DNIEM NA NASZYM FORUM , WIDAĆ WROCEK SIĘ ROZRASTA .- POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZE .

 

flawerka jak wiecha ??

 

pozdrawiam MARPA

 

Witaj Marpa ja strasznie żałuje, że nie byo mnie na spotkaniu, ostatecznie wiechy nie bylo :-( , a ja z przeziębieniem wolałam nie przychodzić

czkeam na następne spotkanie ))) flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz gedoeta ma jutro tyczyć nam budynek.

 

Zażyczył sobie do tego celu:

- 36 paliki

- 24 deski 1,5 metrowe

- 1 kg gwoździ

- 100 m sznurka

- 2 duże młotki

 

Czy faktycznie to są rzeczy niezbedne geodecie do wytycznie budynku :o

 

Ale o ile deski i gwoździe jeszcze jakoś zrozumiem, to zdziwił mnie tymi młotkami.

Czy to aby ja mam mu dostarczać narzędzi do jego pracy, za którą on bierze ode mnie kasę???

 

Napiszcie co o ty myślicie i jak to u Was było, bo nie chce się z nim spierać jeżeli nie będę miała racji.

kulka mój geodeta miał wszystko co potzrebne, nic nie musiałam przynosić. Zdecydowanie możesz sie z nim spierać, łaski Ci nie robi. W końcu bierze za to pieniądze.

 

ps. udało się złożyć barak??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka mój geodeta miał wszystko co potzrebne, nic nie musiałam przynosić. Zdecydowanie możesz sie z nim spierać, łaski Ci nie robi. W końcu bierze za to pieniądze.

 

Dostanie paliki i gwoździe. Resztę bedzie miał:)

I bedzie zbijał sam te deski.

 

ps. udało się złożyć barak??? :D

 

Jutro Ci powiem - jutro kolektywne składanie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...