Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A październik zgodnie z nimi we Wrocławiu jest zawsze bardziej mokry od września :-).

 

A to chyba nie jest za dobra wiadomość:)

 

to nie jest tak zle, oby tylko zimno nie bylo. A wrzesien przeciez nie byl mokry.

 

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

 

No i właśnie dlatego też lubię zagladac na forum, bo zawsze po wizycie tutaj czuję się lepiej :D

 

Tylko tym sikaniem mnie zmartwiłaś:) U nas też za ludno nie jest naokoło - ale z drugiej strony kobiecie w ciaży wiele rzeczy uchodzi na scuho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak wam zaczna wylewc fundamenty, a potem beton na strop to taki maly deszczyk, zwlaszcza kilka godzin po wylaniu bet. ,nawet sie przyda :) Naprawde nie macie sie czym martwic :)

 

No i właśnie dlatego też lubię zagladac na forum, bo zawsze po wizycie tutaj czuję się lepiej :D

 

Tylko tym sikaniem mnie zmartwiłaś:) U nas też za ludno nie jest naokoło - ale z drugiej strony kobiecie w ciaży wiele rzeczy uchodzi na scuho :wink:

 

Nie masz sei czym martwic, teraz zmrok zapada w miare szybko, juz o 8 nic nie bedzie widac ;) . My musielismy sie skradac az po 10 w nocy, bo wylewalismy fund. na poczatku lipca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uooo kochana nie strasz.....

 

 

nie martw sie tobie to nie grozi!!! Mnie to spotkalao bo sie murarz tak ociagal z praca ze dachowcy przyszli do mnie dopiero w grudniu-to byl koszmar.

 

tak w ogole to "zamow" sobie duza ulewe, a nawet kilka dni deszczu po skonczonym dachu - wtedy szybko ujawnia sie niedoróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka - gratulki przeogromne!

 

Wojty - do Ligoty dojeżdża tylko WPO ALBA - płacimy 47 zł za kwartał - wywóz co 2 tygodnie 1 kubeł (chyba to jest 120l). Wystarcza nam spokojnie (rodzina 4 osobowa, prawie codzienne gotowanie), a od chwili gdy mam kompostownik to kubeł czasem nawet jest niepełny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dziewczyny! :D

Mieszka się fajowo. Z odjazdami to tragedia. Czy przez swojczyce czy przez brucknera to straszne korki :evil: Moja starsza córa chodzi do gimnazjum na grunwaldzie to dojeżdża z kolegą autobusem. Druga chodzi do przedszkola na zakrzowie to korków nie ma. Staram się do centrum dojeżdżać w późniejszych godzinach. Ja na razie nie pracuje to troche omijam korki. Co do prania to mam suszarke i musze powiedzieć, że bez niej to nie wiem jak bym wysuszyła ciuchy gdy tak wilgotno. Staramy się przepalać kominkiem, ale wtedy ciepło robi się w domciu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedob

Flowera pisała, że w Chrząstawie woda jest wysoko, pamiętam, że miała po zimie fundamenty w wodzie i musiała wiosną przesunąć o miesiąc murowanie ścian domku, więc Dysperbit to chyba nie ten kierunek...

Flowerko dobrze pamiętam?

Pozdrawiam

Dabell

 

Jeżeli Flowera ma takie warunki jak piszesz, to oczywiście Dysperbit nie rozwiązuje sprawy izolacji fundamentów. Jak pisałem wszystko zależy od warunków gruntowych jakie mamy . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wystawil" mnie tynkarz, niejaki Andrzej Roch, wiec wnioskuje o zdjecie misia z listy polecanych. Umowil sie, czekalem miesiac na umowiony termin, w miedzyczasie potwierdzil, a potem sie nie pojawil i nie odbiera telefonow ode mnie.

 

Ja co prawda nie umawiałem się z "misiem" ale na murarza czekam juz ponad miesiąc. Ławy wylane w lipcu a ściany fundamentowej jak nie było tak nie ma. Po ostatnim kontakcie miał zacząć od wczoraj, ale jak na razie cisza...zero odzewu, rolety w domu opuszczone...

 

Może macie murarza na małą robotkę - ok 70m2 ściany do wymurowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie czym martwic, teraz zmrok zapada w miare szybko, juz o 8 nic nie bedzie widac ;) . My musielismy sie skradac az po 10 w nocy, bo wylewalismy fund. na poczatku lipca :lol:

 

Nooo i kolejny pozytyw budowania na jesień:-P

 

P.S. dzisiaj chłopaki skończyli fundament, poskręcali zbriojenie - jutro tylko zalewanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

 

powiem wam, ze z tym sikaniem to tylko chyba tylko nam wydaje sie to takie krepujace. Pamietam, jak przychodzilam w tamtym roku na budowe to kilka razy sie zdazylo ze chlopaki murowali, murowali nagle przestali zrobili 2 kroki do tylu, obrócili sie, sikneli i dalej do roboty. W ogole ich moja obecnosc nie krepowala :o i to nawet przy wylewaniu fundamentów, gdzie wszytko bylo widac jak na dloni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...