Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Smok - a Ty jak tam - znalazłeś już numer archiwalny Muratora? :wink: Wiesz, że prawie zgadłeś? Ten film nie był aż taki, żeby na mnie działał ("Momenty były? Masz..."), ale często gęsto przez filmy dopadał mnie taki stan w delegacjach. Najlepsze lekarstwo, to zap... od rana do nocy, walnąć się spać, itd. Tu się jednak tak nie da :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Frankai - zajrzyj no na krakowską. Jest tam coś ode mnie co dotyczy jakby nie było Ciebie :grin:

 

Aga - ze mną do piekła? OK. A dobrze jesteś ubezpieczona na życie? Bo chodzi o to, że jak Cię wciągnie do piekła (a stamtąd jak wiadomo się nie wraca) to żeby ślubny miał chociaż jakąś kasę na pociechę :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - kolejny sukces w kwestii wideokonferencji interkontynentalnych. Nauczyłem żonę w zasadzie zdalnie. Jak obsłużyć kamerę, ustawić jej parametry, itp. Połączenie się udało, choć pasmo ograniczało zbyt intensywne używanie kamer. Tu mam szerokie pasmo, ale w Polsce żona była na zwykłej linii telefonicznej. Już przy włączonej jednej kamerze pogarszała się jakość dźwięku. Spróbujemy jeszcze o innej porze. Najbardziej cieszył się mały, jak mu machałem i on mi machał. W "Kąciku ... " opiszę moją kamerkę.

 

Ivonesca - jeszcze nie zainstalowałem gadu-gadu, ale gdybyś chciała posługiwać się audio, to MSN i NetMeeting są ponoć znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dwutygodniowej przerwie,

Smok - sorry ze do Ciebie nie dotarlem, nie bylo to jednak ode mnie zależne. Obejrzalem z uwagą wszystkie zdjęcia ale nie wszystkich znam, np. nie wiem jakt ty wyglądasz może jakiś krótki opis zbiorowego zdjęcia ? Ach i oczywiście reflektuję na film podaję swój numer GG 2513502

Ivo - dzieki za pamięć, bardzo chcialem Ciebie w końcu zobaczyć i "dotknąć" :grin: mam nadzieje że następnym razem sie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...