Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Tynkarz Marcin Kieżun dalej się nie zgłosił na poprawki więc przestrzegam- omijać tego miśka szeeeeeerokim łukiem. Nie pomogła podpisana umowa, wystawiona faktura itp. Pozostaje jedynie droga sądowa :evil: Pitt czy u Ciebie się pojawił?

 

Proponuję utworzyć czarną listę miśków na stronie u Wojty i umieścić go na pierwszym miejscu.

 

Betty&M

mnie niestety także już trzeci tydzień olewa :evil:

pzdr

Piotrek

 

Tia, a nie mowilam - ten czlowiek jest nieobliczalny, przeklenstwo kazdego inwestora!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Wojty

 

wysłałam Prośbę na priv --każda uwaga cenna dla mnie / szczególnie , że jesteśmy napaleni na ten profil ------i jutro mamy jechac na 1 rozmowę do nich ..

 

pozdr.

MTW1

 

Wojty!

 

Dzięki za info ! Twoje informacje oraz to , że dzisiaj pocałowaliśmy w

" dziale handlowym klamkę ",ponieważ jedyny handlowiec pojechał na pomiar w godzinach pracy / w tych godzinach , w których był z nami umówiony / ---------przekonały męża , że okien musimy szukać gdzie indziej !

:D

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitt po rozmowie z jego ojcem uzyskałam informację, że..... od poniedziałku startują u Ciebie! Poczekamy zobaczmy. Obecnie robią w Świdnicy i siedzą na budowie ponieważ lecą im kary umowne. Jak dobrze, że ktoś był sprytniejszy od nich. Mimo wszystko podjadę do Ciebie w poniedziałek i zobaczę czy przyjechali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca zaproszenie wciaż aktualne będę napewno w niedziele, będę sadzić czerwone buki

blondyna-niestety nie mam dostępu do internetu w weekend i nie odczytałam Twego zaproszenia :-? co prawda i tak niedziela by odpadała...najpierw odsypialismy imprezę sobotnią ;-) a potem Franek miał urodzinki dla swoich kolegów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell

"Jakie zapisy będziesz w niej miała - ten projekt o którym wspominałaś będzie mógł zostać? Życzę cierpliwości jeżeli chodzi o zdobycie reszty papierów"

Dzięki za podtrzymywanie mnie na duchu, projekcik zmienialiśmy i teraz będzie troszkę inny - nie będzie stodołowaty, a to link do tego co nam zaakceptowali

http://www.studioatrium.pl/projekt-domu-GL-153,171,61,opis.html

"kulka i.w.:

Zleci zobaczysz:)

A jak Ci zalezy na przyspieszeniu spraw to musisz chodzić i ich cisnąć /urzędników/ "

Oj chodzę i chodzę, z tego co mnie straszyli, że na wz czeka się ok 9 miesięcy (jak na dziecko prawie;)) to moje 3 miesiące to i tak nieźle. Mam nadzieję, że do wiosny zdążymy.

teraz projekt, geodeta już pracuje nad mapą projektową, a warunki przyłączy mamy już dawno, nawet ten nieszczęsny prąd co to wydają tylko po interwencji zainteresowanego ( trzebabyło dzwonić do kierownika i dopiero sprawa ruszyła).

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki za wsparcie

AgaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila 79

 

Rozumię Kamila że pijesz do mnie , niestety nie mam zamiaru cię przepraszać za czyjeś błędy .

 

Tak to po prostu jest ,że wszyscy wykonawcy mają swoje wpadki , jeszcze nie jedna przed tobą Moja drogą .

 

A dla wszystkich i również dla mnie kolejna lekcja , żeby nikogo nie polecać na forum , bo tylko można mieć nieprzyjemności .

 

Jeśli nie jesteś zadowolona , to napisz do WOJTY , żeby usunąć go z listy .

 

WOJTY BARDZO CIĘ PROSZĘ WYKREŚL Z LISTY WSZYSTKIE OSOBY POLECANE PRZEZE MNIE .

 

POZDRAWIAM MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpa - nie wykreślaj swoich misiów ....może sie komuś jesczze przydadzą :-)

gość polecany przeze mnie też u kogoś zawalił :( .....tak to bywa że czasem się nie sprawdzają namiary, ale przecież na to wpływ ma wiele czynników - a na pewno nie Twoja zła wola :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marpa

umieszczenie na liście jakiegoś fachowca nie oznacza, że gwarantujesz w 100%, że każdy następny klient będzie tak samo zadowolony jak Ty. To niemożliwe, chociażby ze względu na różny poziom akceptacji ewentualnych niedociągnięć - jeden to pedant, co mu jedna ryska odkryta w gładzi przez podświetlenie lampą będzie przeszkadzać 8) , innemu nawet do głowy to nie przyjdzie :p .

Polecenie należy traktować w następujący sposób - jeżeli u kogoś miś się sprawdził, to jest większe prawdopodobieństwo, że u nas też tak będzie. Nie jesteśmy wtedy skazani na zupełną przypadkowość wyboru i nic ponadto. Czasem można jedynie zobaczyć efekty pracy dzięki uprzejmości forumowicza i ocenić efekt :) . Pilnować i tak trzeba samemu.

Wojty, nie wykreślaj misiów, no chyba, że całkowicie nawalą i potwierdzi się to u następnych inwestorów.

 

Kamila 79

ja też miałam obsunięcie czasowe spowodowane przez architekta... i to takiego, co robił już dla mnie kiedyś inną pracę. Niestety mimo moich ponagleń i pierwszych zapewnień o szybkim wykonaniu adaptacji, sprawa ciągnęła się od marca do czerwca :-? . A mieliśmy w czerwcu startować z budową :cry: .

Jak dobrze pójdzie, zima będzie łagodna to i grudniu można będzie robić fundamenty - to kwestia 1,5 tygodnia (u nas od rozpoczęcia wykopów do zalania ław - 3 dni robocze, przerwa dla ław - 5 dni, murowanie bloczków betonowych liczę następne 3 dni). Na takim etapie możecie przezimować do wiosny.

Załatwiajcie szybko papiery i zobaczycie co się da zrobić.

pozdrawiam

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jaka jest różnica między YETI, a idealnym fachowcem?

 

Ano taka - że YETI podobno ktoś kiedyś widział :wink: .

 

Dlatego proszę żadnych misiów, którym zdarza się zrobićcoś OK - nie wykreślać, taka posucha że w potrzebie...., każdy nr. telefonu jest na wagę złota :lol: .

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Marpę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widze ze powraca temat miskow z listy. No niestety, nie ma ludzi idealnych i kazdy o tym wie. Na liscie mamy tych, ktorzy chociaz raz sie sprawdzili ;), bo jak zycie pokazuje niektorzy juz od poczatku pala mosty.

Marpa - nie powiem nic innego, niz to co tu napisano. Nikt nie ma do ciebie pretensji o to ze kogos polecials. Jak narazie odezwala sie 1 osoba, ktora zawiodl koles polecany przez ciebie, ale z drugiej strony nie wiesz ile osob bylo ci wdziecznych za ten kontakt :D.

Mi tez zdazylo sie polecic dachowcow, ktorzy u kogos cos spaprali-milam ich usunac, ale najpierw zapomnialam, potem nikt nic wiecj nie pisal na ten temat, wiec ich zostailam.

 

No a z drugiej strony tez sie zdazalo ze miski polecane na liscie nie byly do konca takie zlote... no ale coz, moze jakbym wziela kogos "z ulicy" byloby jeszcze gorzej ;)

 

Dlatego tez proponuje, zeby kolo jakiegos miska ktory troche narozrabial (podkreslam "troche") poprostu wstawic odpowiedni komentarz (taka żólta kartke ;) ), a jesli sie sytuacja powtorzy to ... to wyrwiemy chwasta :). CO wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo :D

 

Ponieważ na tapecie są "miśki" to pozwólcie że i ja dodam swoje 3 grosze..

Dzięki kontaktom spisanym z forum mam super wylane podłogi i dachówkę na którą w normalej cenie nie było mnie stać.

Było też tak że polecany fachowiec nie spisał się no i trudno.... Pretensje mogę mieć do niego i do siebie. Do nikogo więcej. Moje prywatne wojny z fachowcami powoli zbliżają sie do końca, na tym etapie większość prac wykończenowych będziemy robili we własnym zakresie ale zbiorę się i w tym tygodniu nagryzmolę swoich miśków. Zastanawiam się tylko czy tych niebardzo też nie podać do wiadomości. A może Wojty "dorobi" oddzielną tabelkę na fachowców może nie złych ale wymagających "specjalnej troski"?

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierwsze koty za płoty

 

dziś mój mężu ODKRYŁ błędzik na budowie - pan geodeta źle wytyczył ściankę :evil:

 

jak panowie wymurowali bloczki to domek nabrał wymiarów .... i sprawa sie rypsła :-?

 

jak ktoś ma ochotę pooglądać to fotki są w stopce.

Na szczęście umowę mam z wykonawcą na całość (na tym etapie z materiałami), on też zapewniał geodetę, więc .... w sumie.... to jego problem. Mój niestety uciekający czas .... :(

 

Dorota - druga połówka Wojtka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię Kamila że pijesz do mnie , niestety nie mam zamiaru cię przepraszać za czyjeś błędy .

 

Tak to po prostu jest ,że wszyscy wykonawcy mają swoje wpadki , jeszcze nie jedna przed tobą Moja drogą .

 

A dla wszystkich i również dla mnie kolejna lekcja , żeby nikogo nie polecać na forum , bo tylko można mieć nieprzyjemności .

 

Jeśli nie jesteś zadowolona , to napisz do WOJTY , żeby usunąć go z listy .

 

WOJTY BARDZO CIĘ PROSZĘ WYKREŚL Z LISTY WSZYSTKIE OSOBY POLECANE PRZEZE MNIE .

 

POZDRAWIAM MARPA

 

 

 

 

marpa

 

 

Przykro mi że uznałaś że to do Ciebie mam pretensje. Ja tylko chciałam wyrazić swoją opinię na temat tego geodety, bo uważałam że dobrze by było żeby inni mieli kilka opini na temat jednego fachowca.ja poprostu miałam pecha. Najprawdopodobniej gdybym była w Polsce i nie zapłaciłabym z góry, oraz osobiście pilotowała sprawę to do tego by nie doszło. Ja ciągle jestem na niego zła bo to świeża sprawa, a że akurat dziś przeczytałam Twój post, to postanowiłam napisać. A chyba Wszystcy jesteśmy świadomi że fachowiec który się sprawdził u jednej osoby, drugiej może wszystko zepsuć. Marpa i super że umieszczasz fachowców na liście. Ja mam panią architekt z listy która adaptuje projekt (polecała BK)i jest poprostu rewelacyjna. Nasz dom dzięki jej pomysłom stał się naprawde taki "dopięty" na ostatni guzik. Dlatego lista to super sprawa, a każdy sam podejmuje decyzję jak ją wykorzysta.Kamila 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...