Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No tak gapa ze mnie... :oops:

Może się komus przyda. Wkład 14kw z pyrolizą na szybie (to naprawdę działa), obudowa z marmuru, fronty z łupanego, półki normalny, górna belka również marmurowa, montaż. Całość kosztowała nas 8800. Nie wiem ile przepłaciłam ale ogólnie jestem zadowolona. Jak ktoś jest zainteresowany podam namiary. :roll:

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam Ci na privka

przeciętne terminy w tartakach to podobno 3 miechy......

ale właśnie! mam na zbyciu z 200mb łat, deski do pasa nadrynnowego, oraz 8 belek 6x22 11stometrowych

mam też na zbyciu 1 palete gazobetonu 24-rki...kto chce zapisywać się do kolejki bo zaraz nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak gapa ze mnie... :oops:

Może się komus przyda. Wkład 14kw z pyrolizą na szybie (to naprawdę działa), obudowa z marmuru, fronty z łupanego, półki normalny, górna belka również marmurowa, montaż. Całość kosztowała nas 8800. Nie wiem ile przepłaciłam ale ogólnie jestem zadowolona. Jak ktoś jest zainteresowany podam namiary. :roll:

pozdrawiam

Aga

Zara

Proszę o namiary, będą przydatne, bo właśnie się zastanawiam nad wyborem kominka - już na etapie murowania chciałabym mieć ustawione wszystko pod konkretny model.

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak gapa ze mnie... :oops:

Może się komus przyda. Wkład 14kw z pyrolizą na szybie (to naprawdę działa), obudowa z marmuru, fronty z łupanego, półki normalny, górna belka również marmurowa, montaż. Całość kosztowała nas 8800. Nie wiem ile przepłaciłam ale ogólnie jestem zadowolona. Jak ktoś jest zainteresowany podam namiary. :roll:

pozdrawiam

Aga

Zara

Proszę o namiary, będą przydatne, bo właśnie się zastanawiam nad wyborem kominka - już na etapie murowania chciałabym mieć ustawione wszystko pod konkretny model.

dabell

Ja tez poprosze o namiary a moze wkleisz zdjęcia?, wlasnie szukamy kominka DZIEKUJE z góry i pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - trochę mnie nastraszyłaś, ale chyba nie jest tak źle.

Dzwoniłam do tartaków i np. w Tyblach, na trasie do Warszawy za Kępnem (często tamtędy przejeżdżam) jest , czeka się ok.2 - 3 tygodnie, a cena 842 pln za m3,

impregnaca zanurzeniowa 120 pln za m3.

 

Czy to drogo :roll:

Dziewczyny w Chrząstawie jest pełno tartaków, bo az 5, pierwszy przy wjezdzie do Małej, drugi w Małej ale nie na glownej ulicy tylko trzeba skręcic w prawo chyba kolo pierwszego sklepu na rogu , albo pierwsze skrzyzowanie (1 wczesniej) potem 3 w Chrzastawie Wielkiej!! Sprobujcie pozdrawiam flowerica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2004 - czy zdecydowałaś się na DOMINO, czy już kupiłaś?

Ja, jak patrzę na zdjęcia dachu pontypendy, to .... ach, marzy mi się ..

A w ogóle, to dlaczego tak rzadko tu do Grupy zaglądasz?

 

Halszka, domino mam już zamówione, będzie prawdopodobnie w drugiej połowie listopada. Trochę sobie poczekam na dach, mam nadzieję, że jego wygląd mi go wynagrodzi:) Jak będziesz chciała, to zapraszam na oglądanie :) Halszka, oglądałaś Tegalit w Mokronosie? Trafiłaś na ten dach ? Zaglądam tutaj, ale nie mam czasu na pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halszka, domino mam już zamówione, będzie prawdopodobnie w drugiej połowie listopada. Trochę sobie poczekam na dach, mam nadzieję, że jego wygląd mi go wynagrodzi:) Jak będziesz chciała, to zapraszam na oglądanie :) Halszka, oglądałaś Tegalit w Mokronosie? Trafiłaś na ten dach ? Zaglądam tutaj, ale nie mam czasu na pisanie.

2004 - napisz proszę ile dałaś za domino ( ew. na priva) jak duży jest Twój dach, a domino widziałam w Bielanach Wr. i do tego piękna biało szara elewacja :roll: ......ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halszka - najlepiej drewno zamawiać przez cieśle , zestawienie w projekcie ( długości , szerokości elementów ) często nie sprawdzają się przy montaże coś jest za krótkie ,albo nie takie .Cieśle mają też w tartakach dobre ceny i to co najważniejsze , mogą wymieniać złe drewno i nie czeka się długo .PROPONUJE ZACZĄĆ OD WYKONAWCY .

 

ZARA - gratulacie , miło wygrzewać sobie kosteczki przy kominu w taką jesienną pogodę . BARDZO PROSZĘ O NAMIARY NA WYKONAWCE NA PRIVA .

 

KULKA - powodzenia i trzymam kciuki za tą nową brygadę

 

POZDRAWIAM MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - trochę mnie nastraszyłaś, ale chyba nie jest tak źle.

Dzwoniłam do tartaków i np. w Tyblach, na trasie do Warszawy za Kępnem (często tamtędy przejeżdżam) jest , czeka się ok.2 - 3 tygodnie, a cena 842 pln za m3,

impregnaca zanurzeniowa 120 pln za m3.

 

Czy to drogo :roll:

zara halszka Ty nie jesteś z Tyńca Małego???

bo jeśli z Tyńca to masz tartak w Domasławiu, jadąc z Tyńca skręcasz w prawo za torami

jakiś miesiąc temu to wołał 700 za modrzew !!! +100 impregnacja do tego VAT ale można było pokombinować z ok 7%

ja swego czasu uważałem, że to drogo i pokarało mnie tak że straciłem 3 miesiące i mam teraz drugą więźbę choć też nie z Domasławia

 

tani nie jest ale odpada Ci koszt transportu zwłaszcza przy dużych elementach

 

Kuba Wilkoński

Tyniec Mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...