Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Może ktoś z Was ma namiary na kogoś, kto chce się pozbyć gruzu. Podczas robienia przez firmę kanalizacji w drodze okazało się, że teren jest w rzeczywistości ok. 40 cm niżej niż to wynika z map. Konieczne jest więc dosypanie na drogę gruzu lub jakiegoś tłucznia. Stoję w miejscu, ponieważ droga jest rozkopana i nie ma jak dojechać na działkę z budową. Wykonawca miał mi zalewać strop, ale w tej sytuacji nie ma jak (nie wjedzie "grucha" z betonem).

Jeśli macie informację, kto się chce pozbyć "czegoś" co można wysypać na tej drodze to bardzo proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Może ktoś z Was ma namiary na kogoś, kto chce się pozbyć gruzu. Podczas robienia przez firmę kanalizacji w drodze okazało się, że teren jest w rzeczywistości ok. 40 cm niżej niż to wynika z map. Konieczne jest więc dosypanie na drogę gruzu lub jakiegoś tłucznia. Stoję w miejscu, ponieważ droga jest rozkopana i nie ma jak dojechać na działkę z budową. Wykonawca miał mi zalewać strop, ale w tej sytuacji nie ma jak (nie wjedzie "grucha" z betonem).

Jeśli macie informację, kto się chce pozbyć "czegoś" co można wysypać na tej drodze to bardzo proszę o namiary.

A gdzie masz budowę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was drodzy forumowicze

 

na wiosnę rozpoczynam budowę domu okoł 150m2. Parterowy w okolicy wrocka.

Poszukuję ekipy która zrobi stan surowy otwarty:

1. fundament

2. ściany

3. dach

Polećcie kogoś jeśli jesteście zadowoleni

BARDZO MI ZALEZY :oops:

 

podaję również maila: [email protected]

 

PS

projektu jesze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was drodzy forumowicze

 

na wiosnę rozpoczynam budowę domu okoł 150m2. Parterowy w okolicy wrocka.

Poszukuję ekipy która zrobi stan surowy otwarty:

1. fundament

2. ściany

3. dach

Polećcie kogoś jeśli jesteście zadowoleni

 

Zajrzyj do linka w stopce pod moim postem. Są tam namiary na misiów wrocławskich od różnych etapów.

pozdrawiam Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Może ktoś z Was ma namiary na kogoś, kto chce się pozbyć gruzu. Podczas robienia przez firmę kanalizacji w drodze okazało się, że teren jest w rzeczywistości ok. 40 cm niżej niż to wynika z map. Konieczne jest więc dosypanie na drogę gruzu lub jakiegoś tłucznia. Stoję w miejscu, ponieważ droga jest rozkopana i nie ma jak dojechać na działkę z budową. Wykonawca miał mi zalewać strop, ale w tej sytuacji nie ma jak (nie wjedzie "grucha" z betonem).

Jeśli macie informację, kto się chce pozbyć "czegoś" co można wysypać na tej drodze to bardzo proszę o namiary.

A gdzie masz budowę??

 

 

W Żórawinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mial jakies doswiadczenia z pracusiami od bal z dolnego slaska?

Jesli ktos mial do czynienia z nastepujacymi wykonawcami:

http://www.domyzbali.baza-firm.com/

http://www.osadadomy.com.pl/

prosze o opinie

Planuje budowac z bali o srednicy 25cm, niewielki domek parterowy z uzytkowym poddaszem. Chialbym sie zamknac w calosci w 200 000 - 220 000 PLN. Czy to realne ?

Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

czy twoim budowlańcom wiaterek i "deszczyk" (znaczy się ten potok z nieba) nie przeszkadza?

 

Pewnie im przeszkadza, ale szef ekipy trzyma twarda reka i nikt nie marudzi:)

 

Ale w potok z nieba i wicher nie pracuja:) Natomiast co rano stawiaja się na budowie i jak sie nie da pracowac to dostają wolne, a jak sie da to śmigaja aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

czy twoim budowlańcom wiaterek i "deszczyk" (znaczy się ten potok z nieba) nie przeszkadza?

 

 

wiesz, jak jest leniwa ekipa to i pod dachem w ogrzewanym domku niemoga sie zebrac do robioty. U mnie 1 mala lazienke na dole robia 4 tygodnie!!, a z drugej strony ionny kafelkarz w jden dzien polozyl 15m2 kafelek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

czy twoim budowlańcom wiaterek i "deszczyk" (znaczy się ten potok z nieba) nie przeszkadza?

 

 

wiesz, jak jest leniwa ekipa to i pod dachem w ogrzewanym domku niemoga sie zebrac do robioty. U mnie 1 mala lazienke na dole robia 4 tygodnie!!, a z drugej strony ionny kafelkarz w jden dzien polozyl 15m2 kafelek :o

 

Czy u Ciebie robi p.Janek z Dominikiem? U mnie dzisiaj misie kończą kłaść rotband na ściany- będą śliczne, gładkie i w ogóle suuper- to mnie cieszy! Zastanawiam się czy dzwonił do Ciebie ktoś z Budusa? W sumie jeszcze nie potrzebuję drzwi ale coś to długo trwa.... A od poniedziałku lecą kafle w przedpokoju i kuchni. A za dwa tygodnie idę.... rodzić :D Ciekawe kto ich będzie pilnował :roll:

 

Kto wie gdzie jest duży wybór w atrakcyjnych cenach :) gniazdek, kontaktów itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

czy twoim budowlańcom wiaterek i "deszczyk" (znaczy się ten potok z nieba) nie przeszkadza?

 

 

wiesz, jak jest leniwa ekipa to i pod dachem w ogrzewanym domku niemoga sie zebrac do robioty. U mnie 1 mala lazienke na dole robia 4 tygodnie!!, a z drugej strony ionny kafelkarz w jden dzien polozyl 15m2 kafelek :o

 

Czy u Ciebie robi p.Janek z Dominikiem? U mnie dzisiaj misie kończą kłaść rotband na ściany- będą śliczne, gładkie i w ogóle suuper- to mnie cieszy! Zastanawiam się czy dzwonił do Ciebie ktoś z Budusa? W sumie jeszcze nie potrzebuję drzwi ale coś to długo trwa.... A od poniedziałku lecą kafle w przedpokoju i kuchni. A za dwa tygodnie idę.... rodzić :D Ciekawe kto ich będzie pilnował :roll:

 

Kto wie gdzie jest duży wybór w atrakcyjnych cenach :) gniazdek, kontaktów itp. ?

Betty&M

Czesc Betty mysmy najwiekszy wybor gniazdek i najlepsze ceny widzieli w OBIM, w Castoramie nie ma takiego wyboru nie wiem jak w Leroy Merlin,

przy okazji zapytam Cie ile kosztuje Cie metr robocizny za polozenie reczne Rotbandu?

Ja zrezygnowalam z tynków maszynowych, bo sciany mam b. rowne i szukam ekipy do recznych tynków, czy podalabys mi ewentualnie namiary na te ekipę, szukam kogos na grudzien, wtedy chyba tez bedzie szło ocieplenie poddasza

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...