Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ech, no widzisz, coś się porobiło, nie nadążam naprawiać i zmieniać, kolega ma program, który przywraca wszystkie ustawienia na dzień, który chcesz. Muszę go zainstalować. Poza tym szykuje nam się neostrada (jak to brzmi) 512KB/s. Napewno będzie fajnie. Wiem, wiem, masz 2M, ale kto Cię dogoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - ja tam też nie mam czasu wypróbować. W moim wypadku jest to Ghost. Służy do odtwarzania sytemu. Od instalki różni się tym, że odtwarza wszystko - w tym Twoje dane i ustawienia. Mam tylko jedną wątpliwość - Symantec nic nie wspomina o mojej nagrywarce, więc nie wiem, czy zadziała.

Internet to jedna z tych rzeczy, która znacznie lepiej działa w tym porąbanym kraju niż w Polsce. Co do prędkości, to nie wiem. Na "Stan" pokazuje mi 12MB. Danych przerzuczonych jest ok. 2GB, a najczęstszy rzeczywisty transfer to 200kB/s. Ponoć Neostarada nie ze wszystkim chodzi (Win 98?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że można łączyć się zwykłą kamerą, ale jeszcze nie drążyłem tematu (szatańskie sztuczki). Jak na razie to nauczyłem się wstawiać gif-y, ale myślę, że mogą trochę spowalniać otwieranie się stron i inni forumowicze mogą mieć pretensje (jak myślisz?)Czasem przy Twojej wypowiedzi pojawia się kwadracik z X-em (czemu?) czy to Gif-y? Hej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w pracy i odrabiam zaległości "forumowe" i co widzę!Ktoś mnie jeszcze pamięta!!!Potwierdzam, ze ja z tych co dużo czytają, a mało piszą. Czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że z moją wiedzą budowlaną wcale nie powinnam się odzywać.

A propos spotkania u Smoka - mam bardzo miłych sąsiadów!Smok nie tylko, że nas nie zjadł, ale wręcz przeciwnie - nakarmił. Mam nadzieję, że się Smoku nie obrazisz, ale moja córka stwierdziła, że jesteś podobny (z charakteru)do Bazylego z Ulicy Sezamkowej.

A jeśli chodzi o murarzy dla Baby, postaram się przesłać namiary na priva.

Pozdrawiam wszystkich gorąco i przechodzę znowu na czytanie.Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo późnej pory piszę do Was, by trochę odpocząć. Właśnie skończyłem montaż filmu, a to bardzo wyczerpujące, bo pochłania mnie całego. Nie istnieję dla nikogo a w domu musi być cichutko, tylko podziwiać rodzinkę, bo warczę i prycham. Ale już niedługo, bo w domku mam swój mały kąt, gdzie będę się zamykał i już. Z kąta wyjście na ogród, więc nikt nie będzie musiał słuchać moich wrzasków. A tak na marginesie to lubię robić filmy. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie! zdaje się, ze coś mnie ominęło...

Ale za to byłam trzy dni nad morzem (targi fotograficzne) - zimno! Ale pięknie! Jeszcze zanim śnieg zaczął padać i mysleliśmy naiwnie, że to już wiosna.

A w domu - na poważnie zabieramy się za posesję, tzn - ogrodzenie i.. słynny taras! Wreszcie! Jak już będzie - spotykamy się u mnie (ale to już chyba mówiłam..).

 

Hej - widzę, że wymieniacie jakieś zdjęcia?? Czy mogę zobaczyć? Ja Wam wysyłałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - ale pewnie Twoja praca przynosi Ci wiele satysfakcji :smile: usciski dla małżonki. Acha, nie wiem czy pisałam - nic z Twego filmu :sad:

Gagata - czekamy, czekamy na ten taras z utęsknieniem. Ostatnio widziałam ładny, prosty, drewniany taras i to chyba było to co też chciałabym mieć. Tylko kiedy to będzie....już w dzienniku pisałam że dopadł mnie dołek :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrocławską :grin: Jakieś tu u Was dołki, i jakoś tak smutno.A tym czasem są sklepy przyjazne ludziom:

Wchodzi facet do sklepu i mówi, że chciałby kupić rękawiczki. Panienka za ladą pyta:

- Letnie, czy zimowe?

- Zimowe.

- To bardzo proszę przejść do następnego stoiska.

Przy następnym stoisku:

- Chciałbym kupic zimowe rękawiczki.

- Skórzane czy zamszowe?

Facet lekko wkurzony: - Skórzane.

- To proszę przejść do następnego stoiska tam koleżanka pomoże panu wybrać.

Gościu mówi do koleżanki, że chce kupić zimowe, skórzane rękawiczki.

- Z jednym palcem, czy z pięcioma?

Gościa pomału zaczyna gul dusić, ale mówi, że z pięcioma. I znowu: .. do koleżanki itd.

Przy następnej ladzie facet już dobrze wkurzony zaczyna: - Chciałem kupić zimowe, skórzane rękawiczki z pięcioma palcami.

- Czarne, szare, czy brązowe?

W tym momencie wpada do sklepu gościu niemalże z pianą na ustach, jedną ręką trzyma spodnie, w drugiej ciągnie za sobą muszlę klozetową wyrwaną ze ściany i krzyczy;

Mam taki kibel, takie kafelki, dupę pokazałem wam wczoraj! Sprzedajcie mi jakikolwiek papier!!!

Pozdrawiam goraco Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...