Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Szanowni Grupowicze.

 

Szukam pilnie osoby, która naprawiłaby odcinek ogrodzenia z siatką. Są do wyprostowania 4 słupki plus wymiana siatki ogrodzeniowej (25m). Jak dotąd nie znalazłem nikogo, kto byłby z okolic Tyńca Małego i podjąłby się tego.

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Marzana Guzikowska. wydaje mi sie że drenaż najlepiej wykonac po wymurowaniu ścian fundamentu, przed zasypaniem .Układa sie tuz przy ławie ze spadkiem .na podsypce żwirowej .Rure drenarska układa sie w geoowlókninie lub bez z otuliną kokosową.Powinno sie dać w narożnikach domu studzienki kontrolne do czyszczenia . Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szaf.

Zrobiłam casting, był p. Marek L. był pan z firmy Szafex z Kamieńca. Wrażenie zrobili OK, wyglądają na solidnych. Ale niestety to rzemieśnicy, nie ma co marzyć o designie z nieco tylko wyższej półki. Oni robią takie normalne szafy. A mnie się marzy coś więcej.

W Komandorze ceny są naprawde o kilkaset zł wyższe - a uważam że warto więcej zapłacić żeby to jakoś wyglądało. Ikea też wygląda też o niebo lepiej niż design made by rzemioszka (bez obrazy - panowie którzy u nas byli są naprawdę OK).

 

Zastanawiam się czy lacobel (kolorowe szkło lakierowane i powlekane specjalnymi foliami) będzie OK do przedpokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szaf.

 

 

Zastanawiam się czy lacobel (kolorowe szkło lakierowane i powlekane specjalnymi foliami) będzie OK do przedpokoju.

 

co tu się zastanawiać :lol:

zamykasz oczy i widzisz śliczne łąpki twoich pociech odciśniete na szybkach

i wiesz wszytko

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

ja właśnie pozbyłem się szklanych drzwi we wiatrołapie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Mam pytanie o dostawcę drewna. Już drugi zrobił mnie na szaro. Nawet nie odbiera ode mnie telefonów. Drewno nie musi być typowo kominkowe czyli ładnie pocięte, bo potrzebuję go do pieca na holtzgaz.

 

691 967 682

rano zadzwoniłem , o 15 było wyładowane przed domem :)

Wielkie dzięki. Można wiedzieć po ile sobie życzyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzisiaj strasznie smutny dzień , wielka tragedia ludzka .

W takich dniach jak dzisiaj zastanawiam się czy warto tak pędzić , żyłować się i szarpać .Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla drugiego człowieka . Może trzeba zwolnić , zatrzymać się na chwile i zastanowić co jest w tym życiu najważniejsze . Mam nadzieje ,że słowa księdza Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" nie bedą mnie dotyczyć i w tym całym szleństwie dnia powszedniego zawsze będę pamiętać o bliskich .

 

 

Sory jeśli ktoś odbierze moje słowa za niestosowne , zapisane nie w tym miejscu , ale może warto ......

 

MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szaf.

Zrobiłam casting, był p. Marek L. był pan z firmy Szafex z Kamieńca. Wrażenie zrobili OK, wyglądają na solidnych. Ale niestety to rzemieśnicy, nie ma co marzyć o designie z nieco tylko wyższej półki. Oni robią takie normalne szafy. A mnie się marzy coś więcej.

W Komandorze ceny są naprawde o kilkaset zł wyższe - a uważam że warto więcej zapłacić żeby to jakoś wyglądało. Ikea też wygląda też o niebo lepiej niż design made by rzemioszka (bez obrazy - panowie którzy u nas byli są naprawdę OK).

 

Zastanawiam się czy lacobel (kolorowe szkło lakierowane i powlekane specjalnymi foliami) będzie OK do przedpokoju.

 

 

Pana z firmy Szafex znam. Jest to bardzo solidny fachowiec. Z tego co wiem to jest w stanie zrobić wszystko co jest osiągalne na rynku. Widziałem kuchnię zrobioną na wzór z 'włoskich salonów' z tym, że kosztowała dużó mniej. Niestety im bardziej wyszukane fronty i materiały różnice mogą maleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory jeśli ktoś odbierze moje słowa za niestosowne , zapisane nie w tym miejscu , ale może warto ......

 

marpa - twoje słowa absolutnie nie są niestosowne, a bardzo prawdziwe. I mnie refleksja dopadła. A przede wszystkim taka, ze szkoda życia na kłótnie, swary i konflikty... Bo za krótkie ono jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...