Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

herbatka z liści malin :lol: :lol: :lol:

 

wczoraj przez cale popoludnie raczylysmy sie tym wywarem - a poczatku troche malo zachecajaco pachnial, ale po pewnym czasie nawet sie w nim rozsmakowalysmy ;), szkoda tylko ze nie zadzialal :(.

Dzisiaj dodatkowo z inna kolezanka poszlam na sernik z polewa malinowa - zobaczymy, moze to podziala ;).

 

wroclawskie drogi - ten sposob chyba tez probowalam, ale jutro zamierzam przejechac sie do Raab K. i sprobuje specjalnie przejechac przez Karmelkowa ;)

 

gorace kapiele tez jak do tej pory nie zadzialaly :(.

 

olej rycynowy - tego nigdy nie probowalam, nawet nie wiem jaki ma smak - rozumiem, ze dosc "specyficzny". Poczekam jeszcze do niedzieli, moze sie skusze - Betty, moze teraz zamiast na herbatke zaprosze cie na olejek...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie na forum, dziękuję za wszystkie rady,

 

mam oczywiscie kolejne pytanie, ktore mi dokucza,

1.kto się zajmuje tymczasowym ogrodzeniem placu budowy, firma wykonawcza, ja?

2.Poza tym jakie macie doswiadczenia z pozostawionymi materialami typu bloczki ceramiczne na budowie, znikają w nocy?Obok mojej nieogrodzonej dzialki jest kilka domów zamieszkałych?....

pozdrawiam

 

pyt. 1. zależy jak się umówisz - moja działka jest nieogrodzona, a jest na tyle ciasno ze nie zamierzam jej grodzić jak się wkoło wszyscy budują i nie za bardzo jest jak sie wyrobić ciężarówkami (wzajemnie sobie z sąsiadem po swoich działkach jeździmy, jakoś trzeba sobie radzić :wink: )

 

pyt. 2 u nas bloczki leżały z 2 tygodnie, nic nie zginęło, teraz kominy czekają i też są póki co - teren nie ogrodzony. Ale np. kabli do elektryki, pstryczków nie zamierzam w otwatym domu przechowywać, bo to akturat lekkie rzeczy i łatwe do upłynnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

Dopiero uczę się poruszać na tym forum.

Szukam ekipy do budowy na wiosnę domku z pustaków ceramicznych ok. 188 m2 (juz z z podwójnym garażem).Działka znajduje się koło Długołęki.

Chyba chciałbym ekipę która zrobi mi stan surowy zamkniety.

Czy możecie kogoś polecić kto robi w tamtej okolicy.

Dzięki za pomoc

 

witaj sąsiedzie

 

My budujemy się w Długołęce

Dom stawia nam p. Tkaczyk z Długołęki ---------namiary znajdziesz na liście misiów ,/ lista umieszczona w "stopce" u Wojty / ---Facet zyskuje przy bliższym poznaniu -----jest słowny i solidny --pisałam o nim we wcześniejszych postach /

Jak chcesz go zobaczyć przy pracy zapraszam na budowę -w piątek i sobotę będzie mi kończył dach / ul. Zachodnia w Długołęce ---/

 

 

pozdr MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbatka z liści malin :lol: :lol: :lol:

Wojty

pij 3xdziennie po szklance wywaru (2-3 łyżki na litr wody zagotować z 3 minyty i zostawić do ostygnięcia) - ale z dodatkiem soku do rozcienczania np. malinowym :lol: Inaczej wchodzi 8) .

Jest naprawdę skuteczne, z forów dzieckowych 8) - wiem, że nawet położne zalecają. Ale trzeba pić jakiś czas - najlepiej od 36 tygodnia . Akcja przychodzi zgodnie z własnym zegarem, ale wtedy dostaje się speeda :lol: i zamiast 10 godzin na porodówce jest np. 5.

 

Kulko - masz jeszcze szansę :lol: sobie pomóc.

 

olej rycynowy - tego nigdy nie probowalam, nawet nie wiem jaki ma smak - rozumiem, ze dosc "specyficzny". Poczekam jeszcze do niedzieli, moze sie skusze - Betty, moze teraz zamiast na herbatke zaprosze cie na olejek...;)

 

Specyficzny - to mało powiedziane :lol: :lol: :lol: - proponuję iść do apteki i zapytać się na co stosuje się standardowo ten olejek 8) - działa podobno rewelacyjnie :D - nie będę tu opisywać :wink: . Stosować w celu wywołania akcji :wink: i po tym nigdzie po hurtowniach już nie jeździć :p .

Jak chcesz szczegółów - daj znać na skrzynkę muratorową :wink: .

Acha... najlepiej to rozcienczyć np. w soku pomarańczowym... :wink:

pozdrawiam

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie..

 

dzięki mojemu super wykonawcy który zawsze o wszystkim mówi w ostatnim momęcie na gwałt potrzebuje kupić/ wypożyczyć (w ostateczności ukraść :wink: ) stemple.

 

Może ktoś ma na zbyciu, właśnie roszalował, albo wie gdzie wypożyczyć takie systemowe.

 

W leśniczówkach mówią że nie wycinają bo pokończyły się limity

poza tym jak nawet coś to krótkie 2,40 a ja potrzebuje 2,70 - 2,80 :-?

 

 

Mam do odsprzedania około 200 szt. odbiór własny w m. Św. Katarzyna. Z

wycieciami na deskowanie. Długość min. 2.9 - 3.0 ale sa też dłuższe po 4m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Przyszła i na mnie pora, żeby poprosić Wasze mądre głowy o radę :lol:

Czy ktoś wie gdzie można dostać w dobrej cenie folię dachową najlepiej 3-warstwową i inne akcesoria do dachu, np. stopnie kominiarskie??? Bardzo ładnie proszę o pomoc :D

Aha i jeszcze zapytam czy znacie miejsce, w którym można kupić klinkier Jopka, ale pełny (w składzie firmowym w Środzie Śl. jest drogi, więc szukam jakiegoś innego namiaru)!!!!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam! Z góry dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Przyszła i na mnie pora, żeby poprosić Wasze mądre głowy o radę :lol:

Czy ktoś wie gdzie można dostać w dobrej cenie folię dachową najlepiej 3-warstwową i inne akcesoria do dachu, np. stopnie kominiarskie??? Bardzo ładnie proszę o pomoc :D

Aha i jeszcze zapytam czy znacie miejsce, w którym można kupić klinkier Jopka, ale pełny (w składzie firmowym w Środzie Śl. jest drogi, więc szukam jakiegoś innego namiaru)!!!!

Gorąco Wszystkich pozdrawiam! Z góry dzięki za odpowiedź :D

czesc MIchasiek

ja kupowałam DORKENA w Domexie na Karmelkowej

był w bardzo dobren cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnosnie zdwojenia postaci to moja malzonka we wtorek o 6 rano

sie rozdwoila i mamy teraz do pomocy 3kg malego Boba Budowniczego - Tomka.

Wkrotce ich odbieram ale niestety jeszcze do mieszkania.

 

Pozdrawiam

http://www.bukiety.com.pl/main/img_prod/img_19669.jpg

 

 

To dla Żony !

 

A dla tatusia gratulacje :lol: !

Oczywiście od wszystkich FORUMOWICZÓW !

 

Czy to pierwsza dzidzia w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

nie ma co ostawiac, bo bedzie tak jak pisala Betty kilka postow wyzej :D, no moze jesli nasi lekarze zrobili nas w konia ;)

 

dabell,

 

my z Betty robilysmy wywar z 2 kopiastych lyzeczka na 1 maly kubek i nic nie pomoglo :(. No coz przyjdzie nam teraz chyba codziennie pic ten specyfik. W gruncie rzeczy nie jest taki zly. Jedynie problem z kupieniem go...

 

Aleksander

 

WIELKIE GRATULACJE!!!!

A moze pochwalisz sie fotka najmlodszego (jak do tej pory wroclawwskiego forumowicza;) ). Gdzie rodziliscie??

Moze teraz otworzy sie woreczek i wysypia sie maluchy... Betty, teraz twoja kolej ;), ja staruje zaraz po tobie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy,

 

jesli dobrze pamietam pytales sie jakis czas temu o schody.

Znalazles jakas firme? Zrobiles jakies rozeznanie na naszym rynku? :)

 

Nas niestety ten problem tez dotyczy. Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

Dzisiaj na Allegro znalazlam takiego sprzedajacego

http://www.allegro.pl/item142991167_schody_profesjonalne_efektowne_wykonanie_.html

 

schody fajne, tyle ze wykonawca z Pomorza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

I bardzo dziekuje za gratulacje.

Rodzilismy po raz drugi razem na Kaminskiego

Jestesmy bardzo zadowoleni z tego szpitala

szczegolnie porodowki, panie sa bardzo mile i kompetentne

Wykonano tam remont porodowki ale za to

zrobili parking platny i za kazdy wjazd 3PLN

 

Ponizej zdjecia

 

http://thumb15.webshots.net/t/51/151/3/21/36/2236321360036897635wCdgDB_th.jpg

 

http://thumb15.webshots.net/t/54/54/5/67/80/2097567800036897635xdUpXK_th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...