Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ivonesca - ja nie miałem problemów. Posklejało się samo, bo używam tak jak Smok Windows Commandera. Ciekawe tylko czemu nie chciało przejść przez MSN :sad: Do koleżanki słałem duże mp3 i przechodziły. Z powrotem też przeszedł.

Najbardziej mnie ucieszyło jednak, jak ściągnąłem sobie cały filmik z netu. 730MB w ciągu trochę ponad godzinki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - kiedyś już tutaj żeśmy się zastanawiali dlaczego ich nie widzimy. Teraz już wiadomo :smile: Patrz poniżej.

 

Smok - powód znalazłem. Teraz wszystko zależy od Redakcji. Przeczytaj: http://fabrika.pl/bb/viewtopic.php?topic=9532&forum=46&0 i komentarz na Krakowskiej

Nie zamierzam się rozwijać zbytnio we włamaniach. Obecne testy są bardzo pesymistyczne. Zabezpieczenia w komputerach obecnie są kiepściutkie,a jak ktoś stosuje proste hasła, to praktycznie żadne. Jak pogrzebiesz w necie, to znajdziesz odpowiednie artykuły i programy. No cóż - smutne. Pocieszam się tylko tym, że dla większości osób jestem mało interesującym obiektem do łamania moich haseł, a żona nie wie jak to robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - po pierwsze: czemu pocztą? Niech Smok przyfrunie osobiście :grin: Po drugie: wydawało mi się, że jesteś osobą ambitną. Nie wiem jakie załączniki wysłał Ci Smok. Jeżeli tak jak mi, to po kliknięciu na pierwszym, Windows Commander sam zaproponował połączenie. Smok może podać Ci już jak. Ja potrzebuję tych paru szczegółów (jakie załączniki i czy masz WinCmd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - ale mi dowaliłes :grin: już teraz to chyba nie rusze się z przed komputera i do skutku będę próbowała to odpalić :grin:. WinCom nie mam ale za chwilę wykombinuję i będzie. I co wtedy? Tak jak pisałam, musiałam zapisać wszystkie załączniki, a potem jak chciałam je otworzyć to pytało mnie jakiego programu chcę użyć, i jakiego????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - Windows Commander znajdziesz bez problemu w sieci. Najnowsza wersja nazywa się ponoć Real Commander czy jakoś tak i jest jeszcze lepsza. Jeżeli masz problem ze znalezieniem to Ci pomogę, tylko napisz. W przypadku Windows Commandera niezarejestrowana wersja (ja mam legalną :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie real a Total Commander strona autora http://www.ghisler.com/

Nazwa zostala zmieniona nie dlatego że ta wersja jest lepsza ale dlatego, że Bill Gates zacząl się czepiać nazwy i autor dla swiętego spokoju ją zmienil. Można powiedziec ze jestem takim fanatykiem tego programu i na komputerze gdzie go nie ma jestem po prostu ślepy :grin:

Ivo napisz po prostu jakie te pliki mają rozszerzenia. Aby móc je otworzyc nie wystarczy mieć tylko TC .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice mają rację. Pisząc Real coś mi się pop..., bo za krótko spałem (0.5h). Ma też częściowo rację w sprawie niewystarczania. Filmik jest w postaci avi, więc musisz mieć cosik do odtwarzania tego formatu. Obecne XP już mają. Kiedyś trzeba było doładować sobie choćby codec'a.

Ivonesca - czy na swoim kompie odtwarzałaś już jakieś filmiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiłem.

Chyba dlatego jestem wyznawcą systemu dziesiętnego, jakoś tak jest przyjaźniejszy człowiekowi, (Smokowi napewno). Ale staram się jak mogę. To tak jak z nauką w szkole, nie lubisz geografii, więc nie uczysz się, a jak się nie uczysz to dostajesz pały, jak masz pały to tym bardziej nie lubisz geografii.

Ale nie zrezygnuję z pisania do Was. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he filmik urasta nam do kultowego, mrocznego przedmiotu pożądania. Można by domyślać się różnych rzeczy.

Przypomnę tylko, że był to drugi dzień wiosny i śniegi dopiero co stopniały, więc pohamujcie wyobraźnię, wszystko jeszcze przed nami, zwłaszcza jeśli z tym opieraniem się będą dalsze sukcesy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - "sniegi dopiero stopniały"? Hmmm... Ja tam lubię ćwiczyć wyobraźnię, więc już jej oczyma widzę jakie "śniegi stopniały". A teraz co będzie? "Pączki zakwitną"? Ciekawe jak tam z wyobraźnią u Was :wink: Ja mam 3 skojarzenia z czego co najmniej jedno jest bardzo "hmhm..." Dlaczego jednakże każesz hamować wyobraźnię? Nie dostrzegasz uroków dwuznaczności słów czy flirtu? Czy też może przechodzisz od razu do konkretów :wink:

 

Ivonesca - mam nadzieję, że nie obrazisz się za moje dwuznaczne teksty :grin: których jesteś mimowolną bohaterką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...