Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dabell stoczyłam wczoraj bój z panią z apteki aby sprzedała mi olej rycynowy 8) Patrzyła na mnie baaaaaaardzo dziwnie ale w końcu zdecydowała się mi sprzedać :D Wypiłam zgodnie z sugestią 1/4 szklanki wymieszaną...... z colą (nic innego w domu nie był) no i kilka godzin miałam z głowy 8) Teraz czekam na efeky- niestety jeszcze nic konkretnego się nie wydarzyło :roll: Maluszek czeka pewnie na Mikołaja.

 

Wojty ty się mną nie sugeruj- ródź kobieto! Ja poczekam :D

 

Aleksander Bogucki synuś przecudowny!!! Oczywiście zazdroszczę w pozytywny sposób, że macie już szkraba przy sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

 

Wojty - 6000 to dużo?? Tez intersują mnie schody i jak robiłam rozeznanie to 6000 to jedna z nizych stawek dla prostych drewnianych schodów...

 

ja chcę klasyczne więc może podasz mi namiar na tego stolarza....robił coś u Ciebie? jesteś zadowolona?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell stoczyłam wczoraj bój z panią z apteki aby sprzedała mi olej rycynowy 8) Patrzyła na mnie baaaaaaardzo dziwnie ale w końcu zdecydowała się mi sprzedać :D Wypiłam zgodnie z sugestią 1/4 szklanki wymieszaną...... z colą (nic innego w domu nie był) no i kilka godzin miałam z głowy 8) Teraz czekam na efeky- niestety jeszcze nic konkretnego się nie wydarzyło :roll: Maluszek czeka pewnie na Mikołaja.

Betty - takie jest właśnie działanie olejku rycynowego - ale efekty uboczne :lol: - jednocześnie pobudzają do działania inne mięśnie i o to chodzi. Możesz powtórzyć - zwiększając dawkę - i tak najczęściej na porodówce na dzień dobry proponują zabieg o podobnym działaniu. Ty będziesz miała z głowy 8) - a to naprawdę pomaga - ja nie musiałam się wspomagać - natura sama zadziałała :wink: - podczas pierwszego porodu na tydzień przed terminem :-) pierwsze godziny spędziłam w pewnym uroczym zakątku :-) .

 

Trzymajcie się razem z Wojty - i myślcie pozytywnie - kiedyś to musi się skończyć 8) .

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell stoczyłam wczoraj bój z panią z apteki aby sprzedała mi olej rycynowy 8) Patrzyła na mnie baaaaaaardzo dziwnie ale w końcu zdecydowała się mi sprzedać :D Wypiłam zgodnie z sugestią 1/4 szklanki wymieszaną...... z colą (nic innego w domu nie był) no i kilka godzin miałam z głowy 8) Teraz czekam na efeky- niestety jeszcze nic konkretnego się nie wydarzyło :roll: Maluszek czeka pewnie na Mikołaja.

 

Wojty ty się mną nie sugeruj- ródź kobieto! Ja poczekam :D

 

Aleksander Bogucki synuś przecudowny!!! Oczywiście zazdroszczę w pozytywny sposób, że macie już szkraba przy sobie :)

 

Betty, ty desperatko!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Rozbawilas mnei niezle tym olejkiem ;), az mnei brzuch ze smiechu zaczal bolec :lol:

 

A co do mojego rodzenia, jesli mowisz, ze nie bedziesz sie bardzo wkurzac, jak cie wyprzedze to dobra - ide rodzic ;), tylko nie wiem kiedy.

 

A poza tym dzisiaj pomyslalam sobie, ze musze jeszcze wybrac sprzet do kuchni, wypoczynek do salonu, kostke brukowa... No troche tego jest, apotem, z kilkudniowym Maluchem to raczej trudno mi bedzie biegac po sklepach :roll:

 

Aleksander

 

synek wspanialy - przeslodki!!! :D

Mi sie tez Kaminskigo spodobalo - bylam tam kiedys na izbie przyjec, no i raz na "inspekcji przedporodowej".

 

Ivonesca

 

te 6 000 to tylko za trepy i moze za balustrade - moja 2 polowa nie zrozumiala czy wchodzi w to jeszcze balustrada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze musze sie pochwalic, ze u mnie polozono dzisiaj pierwsze panele!!!!!

(odrazu uprzedzam pytanie - nie mam zdjec, zapomnialam aparatu :( ). Pokoje wygladaja suuuper!!!

 

A co lepsze pierwszy raz spotkalam sie z ekipa, ktora bez prosb z mojej strony sama wszystko posprzatala, poskladala kartony nawet owineli tasma klejaca, dzieki temu zamiast wielkiej sterty papierow mam kilka "klockow" ;). Aha, no i rachunek zaokraglili w dol :o .

 

no i dziisaj niestety na tydzien musialam pozegnac mojego "strusia pedziwiatra", czyli kafelkarza ;) ( w przyszlym tygodniu robimy gladzie). No i on tez wszystko posprzatal za soba, poukladal.. :o .

 

Nie che zapeszac, ale moze chociaz na koniec trafili mi sie normallni wykonawcy :o :D.

 

Ide sie upic (oczywiscie herbatka z lisci malin - chyba mi posmakowala ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mała przebieżka....;)

 

 

no nic trzymajcie się dziewczyny, i meldujcie czy sie aby USGsowiec nie pomylił i nie ma dwóch chłopczyków;)

 

 

przed ucieczką na salę porodową podajcie mi plis namiary do sprawdzonego tynkarza, regipsiarza, kafelkarza oraz posadzkarza....

czyli ogólnie tych wykańczających na koniec misiów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mycia okien, jak narazie nie uskutecznialam, ale za to jeszcze tydzien temu malowalam sypialnie, miesiac temu kafelkowalam... dziaisj zreszta mam zamiar tez moze cos pomlaowac i moze autk umyje... ;)

 

Xena

 

mojego tynarza to najwiekszemu wrogowi bym nie polecala :evil: Betty zreszta tez (mialysmy tego samego kolesia). Podobnie z regipsiarzem :evil: - no moze jesli chcialabys przez 2 miesiace miec ocieplane poddasze... A potem tylko znajdowac kolejne niedorobki :evil:

 

Wylewki robil nam Latka - jest na liscie.

 

Kafelki mial robic ten sam co regipsy i ocieplenie zewnetrzne, ale ostatecznie robi mis polecany przez Marpe. Jak narazie wszystko oki, ale poczekajmy na wszelki wypadek na koniec - teoretycznie do konca roku ma sie wyrobic, wiec cierpliwosci ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy,

 

jesli dobrze pamietam pytales sie jakis czas temu o schody.

Znalazles jakas firme? Zrobiles jakies rozeznanie na naszym rynku? :)

 

Nas niestety ten problem tez dotyczy. Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

Dzisiaj na Allegro znalazlam takiego sprzedajacego

http://www.allegro.pl/item142991167_schody_profesjonalne_efektowne_wykonanie_.html

 

schody fajne, tyle ze wykonawca z Pomorza :(

W końcu zdecydowałem sie na lokalnego stolarza, widziałem jego dzieła u znajomych, cena 5000 z montażem 17 stopni (bez podstopnic) i bez poręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...