Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A oto najmłodszy forumowicz Kamilek wraz z dzielną mamusiąhttp://foto.m.onet.pl/_m/9a017d3a0b728286f18d444dd36c5658,5,19,0.jpg

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Betty&M

OGROMNE GRATULACJE dla mamy synka i taty :-)

 

Czyli jednak.... olejek zadziałał 8) :lol: :roll:

 

Buziaki dla syneczka, kruszynka to on nie był :wink: .

 

WOJTY - jakbyś już miała dość to ...olejek :lol: A tak poważnie :wink: to pij codziennie herbatkę, zobaczysz zadziała z mocą :-) we właściwym momencie.

 

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo :D

Ja jak zwykle po prośbie.. :D

 

Czy ktoś z Was zamawiał schody w firmie RINTAL na Grabiszyńskeij? Jakie mają ceny?

Chodzi mi o schody zabiegowe. A może polecilibyscie mi jakąś inna sprawdzoną firmę albo stolarza..

Z góry dziekuję :D

 

ja moge polecic firme "Schody Włodarczyk" z Twardogóry - w 2003 roku robili nam 3 kpl schodow i bylismy b. zadowoleni

w nowym domu tez na pewno oni beda nam robic schody

http://www.schody.net.pl/

pozdrawiam

Dzięki wielkie :D BYłam na stronce. Schody bardzo ładne :D Ciekawe ile kosztują?? :roll:

 

GRATULACJE BETTY!!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki MTW1 za informację,wlasnie zamierzalem dzwonic do tego misia, ale moze podjadę na zachodnią do Dlugołeki i sie przekonam jak wyglada jego robota,

a jak się kształtują u niego ceny?

pzdr Bzyk

 

Witaj

 

Dzisiaj z nim rozmawiałam --niestety ciężko będzie u niego z terminami na wiosne ----ponoć zajęty do lipca 2007...ale próbuj....daj projekt do wyceny.

Na cenę wpływa wiele czynników , w zaleznosci jak skomplikowany jest projekt---

 

pozdr MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Marcin jeszcze raz gratulacje , od razu widać że Kamilek to wykapany tato.

Pozdrawienia dla Beaty .

 

 

 

Wszystkim bardzo dziękuje za słowa pocieszenia w związku z moją kradzieżą .

Mój domek w stanie surowym otwartym musi jakoś doczekać do wiosny , a wtedy ruszam z kopyta i niepopuszcze , nasi ojcowie emeryci już ustalają dyżury na budowie w czasie prac . No niech mi tylko jakiś złodziej pod dom podejdzie to popamięta ( gdzie można tanio kupić we Wrocku bejzbola??? :lol: :lol: )

buziaczki MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...