Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

WITAM , WITAM

 

Cały tydzień mnie nie było , myślałam ,że się nie przebije przez ilość wiadomości , a tu TAAAAKA CISZA .

 

 

Po pierwsze WIELKIE GRATULACJE DLA WOJTÓW , z okazji narodzin maleństwa .

 

Po drugie pozdrowienia dla dzielnie budujących kobiet :kulka , dabell , halszka .

 

PO TRZECIE - DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ JESTEM W PRACY ( OD JUTRA URLOP ) WIĘC MÓJ DOSTĘP DO NETU SIĘ KOŃCZY , WIĘC

 

 

SKŁADAM WSZYSTKIM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2007. KOCHANI DUŻO SIŁY I CIERPLIWOŚCI W DRODZE DO CELU JAKIM JEST WYMARZONY DOM .

ZDROWIA , MIŁOŚCI I WIELU SUKCESÓW ZAWODOWYCH I RODZINNYCH .

 

ściskach cieplutko ( bo śniegu nie ma ) MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Halszka :) O Ty, ja Ci dam ;)

Dopiero teraz się przyznajesz, że wpadłaś z wizytą :) I jak, nie zmieniasz swojego zamówienia na dachówkę ;)?

 

Jakie "dopiero" ? :roll:

 

W niedzielę byliśmy na rekonesansie z M. oglądaliśmy różne szczegóły na dachach i decydowaliśmy co chcemy u siebie, i wpadł mi w oko domek który ...., no po prostu pasował do opisu :lol: :lol: :lol:

 

A zamówienia to oczywiście nie zmieniłam, i chyba na Msze dam że nie zamówilśmy antracytu :p .

 

marpa dla Ciebie i wszystkich, którzy już nie będą tu zaglądać

 

CUDOWNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pro po dachów ... kładł ktoś dach z Euronitu... nie wszyscy tym handlują, jak na razie znalazłam MB-03 i Lech-Bud. Orientujecie się może, gdzie można jeszcze zapytać o dobre ceny?

 

Xena,

kurcze my niestety jeszcze nie na tym etapie, dach będziemy chyba robić dopiero w marcu :(

 

cos mi sie zdaje że nikt nie podaża takim tempem jak my i trudno będzie zgrać razem jakies zakupy.... :cry: a szkoda bo "w kupie siła" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy,

 

jesli dobrze pamietam pytales sie jakis czas temu o schody.

Znalazles jakas firme? Zrobiles jakies rozeznanie na naszym rynku? :)

 

Nas niestety ten problem tez dotyczy. Pytalam sie stolarza o koszt naszych schodow to powiedzial 6 000 :o no i wyglad raczej klasyczny - raczej bez stalowych wstawek..:(.

 

Dzisiaj na Allegro znalazlam takiego sprzedajacego

http://www.allegro.pl/item142991167_schody_profesjonalne_efektowne_wykonanie_.html

 

schody fajne, tyle ze wykonawca z Pomorza :(

 

Właśnie skończył się u mnie ( po wielkich cierpieniach) montaż schodów. Uff! :-? Robiliśmy rekonesans po fachowcach z okolicy i jakąś tam wiedzę w tym temacie mamy. :wink: Chętnie się nią podzielimy jeśli jeszcze temat jest aktualny. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo :D

Ja jak zwykle po prośbie.. :D

 

Czy ktoś z Was zamawiał schody w firmie RINTAL na Grabiszyńskeij? Jakie mają ceny?

Chodzi mi o schody zabiegowe. A może polecilibyscie mi jakąś inna sprawdzoną firmę albo stolarza..

Z góry dziekuję :D

 

zapomnij o Rinatlu, dobrze Ci radzę schody u mnie wycenili na 18.000, kiedy inni nie oscylowali max w okolicy 10.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo :D

Ja jak zwykle po prośbie.. :D

 

Czy ktoś z Was zamawiał schody w firmie RINTAL na Grabiszyńskeij? Jakie mają ceny?

Chodzi mi o schody zabiegowe. A może polecilibyscie mi jakąś inna sprawdzoną firmę albo stolarza..

Z góry dziekuję :D

 

zapomnij o Rinatlu, dobrze Ci radzę schody u mnie wycenili na 18.000, kiedy inni nie oscylowali max w okolicy 10.000

Własnie dzisiaj był u mnie facet z Rinthala. Z kilka dni będe miała wycenę.

 

A możesz dac mi namiary na tych "innych" :wink:

bardzo proszę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt prawdziwie świątecznych,

ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz

jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok,

 

Niech zbliżający się Nowy Rok

niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń,

 

W te piękne i jedyne w roku chwile,

chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni,

i szczęśliwego Nowego Roku –

 

Magda i Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...