Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Chciałam przyłączyyć się do wszystkich życzeń. Rzadko odzywam się na forum, ale cały czas tu jestem. Dopiero o tej porze mogę tutaj zajrzeć, bo od kilku dni staramy się przygotować nasz nOwy dom do wigilii. No i chyba nam się udało. Spędzimy śWIĘTA W NOWYM DOMU. W spartańskich warunkach< ale i tak się cieszę. Życzę Wszystkim powodzenia w walce z wykonawcami, chociaż wiem, że będzie dobrze.

Bogumiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że Roto to z marszu daje ponad 30% rabatu. To takie psychologiczne podejście do klienta. Gdzie nie pytałem, odrazu był rabat. Ale jakościowo bardzo podciągneli ostatnio i porównując je do Veluxa w moim mieszkaniu niczym nie ustępują, rzekłbym nawet, że jakość jest lepsza. :D

 

no nie wiem, czy od poczatku dawali na wiosne 30% - z tego co pamietam to dawali 20-25%.

Moze teraz daja wieksze rabaty, bo nie zdziwilabym sie, gdyby ceny byly wyzsze niz pol roku temu :)

 

Witam forumowiczów i życzę wszystkiego dobrego na nadchodzący rok. Pozdrowienia dla Małej Wojty i jej rodziców!

Jeśli zaś chodzi o okna dachowe to może warto zakupić w sklepie internetowym? Ja kupiłam dwa Veluxy 78x118 z szybą P1 896zł sztuka do tego kołnierz 164 zł sztuka w sklepie Bemar. W dwóch hurtowniach, gdzie się zaoparywaliśmy nie chcieli nam dać takiej obniżki. Powiedzieli, że to dobra cena internetowa i oni tak nisko zejść nie mogą. Okna przyjechały bez żadnych wad (już są zamontowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

Ja brałam u Rózańskigo w Oławie ( ul. Strzelna) dali najlepszą cenę, ale są uszkodzone i do tej pory serwisant nie naprawił. Ale jestem z tych okien zadowolona. Są ładne i szczelne. Możesz zobaczyć w moim dzienniku.

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

W Ratowicach jest firma produkująca okna. Jest to miejscowość przed Czernicą.

Niezmiennie polecam moich "okniarzy" - Anmar z Brzegu, okna są bardzo fajne (Brugmann). W domu ciepło, okna są znacznie szczelniejsze niż drzwi, np. drzwi Porta za ciężką kasę :evil: Drzwi Porta nie polecam (zewnętrznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

Ja mam okna z Ratowic. cena była do przyjęcia a może nawet konkurencyjna. jakość dobra ( a trochę znam się na oknach) Serwis OK, wygląd super. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może poradzicie mi gdzie powinienm szukać ekipy budowlanej do stanu surowego? Chciałbym rozpocząć budowę na wiosnę w Żórawinie.

Lote II z Archipelagu.

Zacząłem rozmawiać z sąsiadem budowlańcem który ma ekipę i właśnie kończy stawiać swój dom na sąsiedniej działce ale prawdę mówiąc boję sięże podczas budowy popsuję sobie z nim stosunki a wolałbym żyć z sąsiadami w jako-takiej przyjaźni...

Miałem namiar na ekipę za 50tys ale zanim się zdecydowałem to zaklepali jakąś robotę i teraz mam kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę polećcie mi dobrą firmę produkującą okna, najlepiej gdzieś w okolicach Oławy lub Jelcza

pozdrawiam wels

 

Ja mam okna z Ratowic. cena była do przyjęcia a może nawet konkurencyjna. jakość dobra ( a trochę znam się na oknach) Serwis OK, wygląd super. Polecam

 

Hej scur :D

Czy te okna są plastikowe czy drewniane (mnie bardziej interesują drewniane, najlepiej mahoń meranti)?

A jak jest z wyceną? Panowie liczą z projektu czy przyjeżdżają pomierzyć dziury w ścianie?

I jeśli mogłabym poprosić jeszcze o jakiś telefon do nich :lol: please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...