Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

 

Hej! :D

Dzięki anndy :D

Byłam w Domarze w tamtym tygodniu, szkoda, że wcześniej tutaj nie zapytałam.. :roll: Tam kupowałam podłoge wenge, bo była w promocji. :wink:

Wtedy jeszcze nie myślałam o kuchni... :roll:

Masz kuchnię stamtąd Pochwal się 8) :D

 

Ja prawie zawsze jeżdże rowerem, to pewnie byłam ja, tylko najczęściej przejeżdżam przez pasy :oops: :lol:...ciekawe dlaczego tym razem grzecznie przechodziłam... :roll:

dlaczego mi nie pomachałeś???? :roll: :D

 

Pozdrawiam :D

 

Całej Grupie Wrocławskiej życzę szczęścia w Nowym Roku 2007 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie swoje kuchnie???

 

Proszę, podajcie mi namiary na firmy, które wykonują kompleksowo kuchnie, niekoniecznie drewniane.

Będę bardzo wdzieczna :D :D

 

Cześć Zaba,

w Domarze jest stoisko Ostrzeszowickiej Fabryki Mebli - polecam panią Lucynę.

Coś mi sie zdaje że znowu się spotkaliśmy- jakiś czas temu w Oławie przechodzilaś pasami prowadząc rower ?

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

 

Hej! :D

Dzięki anndy :D

Byłam w Domarze w tamtym tygodniu, szkoda, że wcześniej tutaj nie zapytałam.. :roll: Tam kupowałam podłoge wenge, bo była w promocji. :wink:

Wtedy jeszcze nie myślałam o kuchni... :roll:

Masz kuchnię stamtąd Pochwal się 8) :D

 

Ja prawie zawsze jeżdże rowerem, to pewnie byłam ja, tylko najczęściej przejeżdżam przez pasy :oops: :lol:...ciekawe dlaczego tym razem grzecznie przechodziłam... :roll:

dlaczego mi nie pomachałeś???? :roll: :D

 

Pozdrawiam :D

 

Całej Grupie Wrocławskiej życzę szczęścia w Nowym Roku 2007 :D

Tak - mam kuchnię stamtąd, ale stoi w magazynie bo jeszcze nie mam warunków do jej montażu. A podłogę też mam z Domaru :) też leży i czeka na montaż.. Nie machałem bo za późno zajarzyłem ze to Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a raczej witamy :D :D

 

wielkie podziekowania za zyczenia dla Malej Wojtowej ;) - nie spodziewalam sie ze tyle osob nam kibicowalo ;)

 

Tak jak napisala Betty mala Nadia urodzila sie 15 grudnia, jednak dopiero teraz znalazlam chwile czasu zeby siasc spokojnie przy kompku - no coz trudne jest zycie mlodych rodzicow, ktorzy nigdy nie mieli dluzszego kontaktu z noworodkiem, a wszelka wiedze o postepowaniu z malym ssakiem maja ze szkoly rodzenia i z ksiazek - szkoda, ze teroria tak bardzo odbiega od rzeczywistosci ;).

 

Ale nie narzekamy - mala jest przecudowna!!! Sliczna, cudowna i w ogole .... :).

 

Dla zainteresowanych, nie wiem co spodowalo tak szybkie (3 godzinny porod) i niespodziewane pojawinie sie malutkiej (jeszcze dzien wczesniej lekarz nie dawal nam za duzo nadziei) - chyba po trochu liscie malin (dabell, pilam tak jak radzilas codziennie ;) ), malowanie przedpokoju, przejazdzka autobusem do Kamienca z 3 przesiadkami i z kazdorazowym siedzeniam na kole, a dla zwiekszenia poziomu adrenaliny z premedytacja nie kasowalam biletu ... :)

A to zdjecie mojego skarbu:

http://foto.m.onet.pl/_m/2ea04075e5b2ebfd3edeeeb44e72058f,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy, zaba

 

gdzie konkrtnie w DOmarze kupowaliscie podlogi w promocji? Jak bylam tam ok miesiaca temu to widzialam deski berlineckie, parkiety przemyslowe i panele prawie 2 razu drozej niz w innych sklepach. Nawet ofete na polozenie paneli mieli jakas z kosmosu - 35zl netto za 1m2 , gdzie inni mieli po 10-15 zl brutto :o.

 

sama teraz szukam deski barlineckiej, w ciemnym kolorze - zbliznym do merbau, ale nie merbau - spokal ktos jakas ciekawa promocje na tego typu podloge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy, zaba

 

gdzie konkrtnie w DOmarze kupowaliscie podlogi w promocji? Jak bylam tam ok miesiaca temu to widzialam deski berlineckie, parkiety przemyslowe i panele prawie 2 razu drozej niz w innych sklepach. Nawet ofete na polozenie paneli mieli jakas z kosmosu - 35zl netto za 1m2 , gdzie inni mieli po 10-15 zl brutto :o.

 

sama teraz szukam deski barlineckiej, w ciemnym kolorze - zbliznym do merbau, ale nie merbau - spokal ktos jakas ciekawa promocje na tego typu podloge?

 

widziałam chyba w OBI jatoba

taka ciemna dośc była.....

 

piekna mała pięęęęęęeekna, bardzo gratuluję!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której firmie z Ratowic mówicie, bo znalazłam trzy :(

 

Firma Pol-Okno z Ratowic. Produkują okna PCV w systemie Kamerling :)

 

Dzięki scur.

Byłam dziś u nich, robia pozytywne wrażenie, choć jak zapytałam o okna z szyba P2 i okuciami WK2 to dziwnie na mnie popatrzyli, że to niby niepotrzebne, i tak kwestia czasu... kiedy się złodziej dostanie ... :(

i Pan polecił mi te ich drugie profile - T... coś tam. No nic zobaczymy, jeszcze raz dzięki.

 

Wojty

W I E L K I E gratulacje z okazji pojawienia się małej :D

 

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku :lol: !

 

Wojty - malutka śliczna, no po prostu śliczna, kiedy moja była taka ( 6 lat :roll: ),

małżonek zerknął mi przez ramię i stwierdził że podobna do Taty - zgadł :roll:

 

A ja tradycyjnie czekam na dachowca :lol: , już mnie miesiąc zwodzi, a ja głupa mu ciągle ufam :oops:

 

Ech, życie, życie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochani!

 

Dostalam dzisiaj pierwszą wycenę od ekipy na instalacje i poddasze i chciałabym się poradzić czy te ceny są OK, czy z kosmosu (oczywiscie do cen sprzed roku czy 2 nie ma co porównywać bo wiadomo jak jest).

 

Ja nie mam żadnego odnośnika póki co więc moze pomożecie je ocenić:

 

Cena z 1 punkt:

1. C.O. - 200 zł

2. wodny - 100 zł

3. kanalizacyjny - 100 zł

4. elektryczny i telewizyjny - 35 zł

 

Podłączenie licznika wody wraz z osprzętem - 100 zł

Wykonanie dwóch pionów plus zawór napowietrzajacy - 200 zł

Połączenie i montaz tablicy bezpieczników plus pomiary i odbiory - 1500 zł

 

Prace związane z wykończeniem poddasza czyli:

- ocieplenie wełną mineralną plus położenie folii

- montaż konstrukcji i płyt G.K.

- przygotowanie do malowania

40 zł/m2

--------------------------

Cen jeszcze nie negocjowalam i nie mam jeszcze żadnej kontroferty. Jak to wygląda dla Was, którzy już temat liznęli? O co powinnam jeszcze zapytać? Co doprecyzować? Co dorzucić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze,

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,

By łagodna zima trwała nadal - dla wszystkich stawiających obecnie dach. :-)

 

Jaką z wrocławskich firm sprzedającą bramy garażowe, możecie polecić. Szukam bramy segmentowej 2,5x4,5. Byłem w Systemach Bramowych ceny Hormanna, są obłedne i lepiej taką kasę zapłacić komuś sprawdzonemu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze,

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,

By łagodna zima trwała nadal - dla wszystkich stawiających obecnie dach. :-)

 

Jaką z wrocławskich firm sprzedającą bramy garażowe, możecie polecić. Szukam bramy segmentowej 2,5x4,5. Byłem w Systemach Bramowych ceny Hormanna, są obłedne i lepiej taką kasę zapłacić komuś sprawdzonemu

pzdr

 

witam,

 

ja polecam bramę garażową z Normstall z firmy Bingo na ul. Lekcyjnej. Miła i fachowa obsługa.

 

Pozdrawiam

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...