Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Smok - a może powinieneś powiedzieć "małolacie" :wink: Ostatnio będąc w najbliższym hipermarkecie specjalnie rozejrzałem się wokół (nie wyłączając kasjerek). Ile ładnych buziek zobaczyłem? Tyle co Ty czytając moje posty pisane, gdy używam fabrika.pl/bb. No właśnie - przeczytaj mój wątek w "Uwagach o Forum Muratora". Fabrika działa wg mnie lepiej. To że czasem piszę za pomocą forum.murator.com.pl wynika z tego, że przychodzą do mnie e-mail'e z potwierdzeniami z tego właśnie adresu i wchodzę do wątku bezpośrednio.

Wracając do Polek, to faktycznie chcąc zobaczyć ładną buźkę jadę do polskiego sklepu lub ... idę do polskiego :roll: kościoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok, Ivonesca - właśnie miałem problem z transferem plików przez MSN i go usunąłem :smile: Nie mogłem wysyłać plików. Okazało się, że mam ustawioną "Zaporę połączenia Internetowego". Mam Windows XP Home PL i żeby się tam dostać, to trzeba otworzyć połączenia sieciowe, zaznaczyć to, którym się łączymy, nacisnąć prawy przycisk, wybrać "Właściwości", zakładka "Zaawansowane" i tam można postawić lub zdjąć "ptaszka" załączającego Zaporę. To tak na wypadek gdybyście mieli podobny problem :smile: W poprzedniej firmie wprowadziłem zamieszanie w kwestii transferu Audio i Wideo (ciągle nie działa) i jak zwalczą, to też opiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie !!!!

ale się usmiałam, hi,hi,hi

Frankai - no co Ty, nie obrażam się :grin:, a nie było mnie tutaj długo, bo zawirowania w pracy :sad:

co do filmiku to niestety nie udało mi sie go posklejać :sad:

zaraz będę czytać co mam tam robić po kolei, chyba że zagadam się z Frankai-em :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - cała przyjemność po mojej stronie :grin: Jutro się dobierzesz do reszty bractwa :wink: Edukacja komputerowa zaś idzie bardzo szybko. W kestii opierania to pamiętaj, że zawsze masz wyjście:

- Opierała się pani?

- Tak - o drzwi.

- Napastowali panią?

- Nie - na sucho.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, jestem pod wrażeniem. Już miałem rozwijać skrzydła, choć do końca w Ciebie wierzyłem.

Ostatnio jestem na forum tylko wieczorem, trzeba trochę popracować, tak więc jak Wy jesteście to mnie nie ma i na abarotna :smile: Jak czytałem "Przedstaw się" to grupa wrocławska jest potęgą, szkoda tylko, że nieczęsto się włączają.

Hej Wrocki, piszta co chceta. Jeszcze niedawno byliśmy przodownikami w klubie, a teraz Krakowska tłucze kilka stron dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - czy chodzi o to, by bić rekordy? Dla mnie ważne było, że udało nam się rozkręcić towarzystwo, a że teraz ktoś inny lepiej się bawi? Zresztą nie wiem, czy wiesz dlaczego tak się dzieje. Tam większość już mieszka. Tutaj chyba nie. Z tego wynika, że oni mają więcej czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...