Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

witajcie

potrzebuję na szybko informacje jak macie zrobione łączenia w narożnikach płyt k-g. [...]

 

pozdrowienia z placu boju :-)

marzka

Hej Marzka:-)

w sobotę właśnie rozmawiałam z moim kierownikiem budowy na budowie o płytach GK na poddaszu. Powiedział, że najlepiej by było płyty zostawić wcale nie łączone :p , [...]

Pozdrawiam

Dabell

 

Hej Dabell :-)

z akrylem mam złe doświadczenia. W mieszkaniu w..[...] Chyba będzie wszędzie flizelina.

 

pozdrawiam

Marzka jak juz wybierzesz i zrobisz to daj znac jak to sie zachuwuje ... u nas cała góra niestety popękała.( a są wzmocnieniea z siatek i aktyl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, a szczególnie młode mamy !

 

Mam pytanie - propozycję , czy któraś z Was byłaby zainteresowana takimi nosidełkami?

Mam na zbyciu.

 

http://www.chicco.pl/files/objects/354/6/67500.00.jpg

 

My używaliśmy tego bardzo dużo, sprawdziło się świetnie na zakupach,

wyjazdach turystycznych itp, przeznaczone dla dzieci od 1 do 9 miesiąca,

moja Zuza ''chodziła'' w tym od ok.3- go miesiąca i lubiła to 8)

 

kulka to Ty też już w gotowości :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - cena 26 zł/m2 to za tynki cementowo-wapienne ( materiał + robocizna ) zaznaczam , że CAŁY materiał tzn. tynk gotowy ALPOLA drobnoziarnisty,natożniki wewnętrzne i zewnętrzne oraz specjalne listwy do obróbki okien , nie wszyscy je stosują a warto do tynk przy ościeżnicy okna się nie kruszy .

W cenach regipsów się nie orientuje .

 

KOBIETKI a jaką macie cenę na posadzki ?????, Mi zaoferowali 10zł/m2 tylko wylewka , 11zł/m2 z ułożeniem styropianu i siatki .TO oczywiście cena tylko za robociznę jeszcze dojdzie materiał .

 

POZDROWIONMA marpa

 

Marpa,

możesz mi podać namiary na swojego posadzkarza? Też się już rozglądam, bo w przyszłym tygodniu majązacząć mi robić dach, więc chcę się za wczasu umówić z wykonawcami od posadzek i tynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić Lech bud z Irysowej,specjalizują się w dachach i nie mają innych materiałów.Euronit mają od reki i duąo inych.

Pozdrawiam i wracam po długiej nieobecności -jak się uda.

Gratuluję CUDNEJ NOWEJ FORUMOWICZKI,-oj bedą rodzice mieli kłopot z nachodzącymi facetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

kulka i.w. Dziekuje :)

 

Czy slyszeliscie moze o oknach dachowych RoofLITE? Mozna zobaczyc tu:

 

http://www.millenniumproject.pl/catalog/index.php/cPath/1_37

 

A to ich strona: http://www.rooflite.pl/

 

Chetnie wyslucham opinii czy warto sie nad nimi zastanawiac? Sa bardzo tanie w porownaniu do Velux'ow czy Fakro. Daja gwarancje 10-letnia no i te szyby o wspolczynniku U=1.1... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w Gai kupowaliśmy bloczki na fundament. Rozmawialiśmy z Rafaelem Arentem. Faktycznie coś drogawo mieli ale handlowiec godny polecenia.

 

kulka to informuj na bieżąco kiedy godzina "o" wybije. Trzymam kciuki żeby było wcześniej niż później :) My się nieźle stresowałyśmy z Wojty i kobinowałyśmy jakby tu przyspieszyć 8) W sumie nasze dzieci już roczek mają (wg rocznika) ale jeszcze się nie poznały :)

Mój synek ma już 5 tygodni i waży 5 kg!

 

Jeżdzimy razem na budowę doglądać wykonawców. Teraz trwa wykończeniówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka to informuj na bieżąco kiedy godzina "o" wybije. Trzymam kciuki żeby było wcześniej niż później :) My się nieźle stresowałyśmy z Wojty i kobinowałyśmy jakby tu przyspieszyć 8) W sumie nasze dzieci już roczek mają (wg rocznika) ale jeszcze się nie poznały :)

 

Pewno, ze będę dawac znac:)) Czuję, że będzie szybciej niż później, chociaż jeszcze parę sparw muszę załatwić przed:-)

 

Mój synek ma już 5 tygodni i waży 5 kg!

 

WOW!!! Nieźle :)))) Wydaje się, ze niedawno urodziłaś, a tu już 5 tygodni!

 

Jeżdzimy razem na budowę doglądać wykonawców. Teraz trwa wykończeniówka.

 

No i to mnie cieszysz, ze można z takim maluszkiem sie wybrac:)

 

Damro i Ty też???:))) No ładnie. Ja wybrałam Brochów:) A Ty? może się spotkamy na sali;)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

 

wszystko zalezy od tego co architekt wliczyl w cene adaptacji - jesli sa tam tez koszty projektu wszystkich przyłączy to kwota ta nie jest wcale kosmiczna

wiem, ze projekt jednego przylacza kosztuje ok 700-1000 zl - o takich cenach slyszalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

 

Jeśli jesteś dalej zainteesowana architektem- daj znać, wyślę ci namiary na priva.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

Witaj. To prawie będziemy sąsiadami bo mój domek rośnie wioskę dalej w Śliwicach :)

Nam adaptacje robiła firma Domax, siedzibę ma koło urzędu gminy w Długołęce. Panów trzeba trochę gonić jeśli chodzi o terminy, ale cenowo byli całkiem całkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupowiczów,

niedługo mam zamiar budować w Kiełczowie, projekt mam upatrzony - szukam architekta do wykonania adaptacji- i tu mam problem: wszyscy architekci krzyczą ponad 5 tys zł za adaptację+ zmiany, ostatni policzył nawet 8 tys.Zaznaczę,że zmiany te są naprawde kosmetyczne - nie wymagające ingerencji w konstrukcję. Wliczając w to cene projektu gotowego - wychodzi jak za projekt indywidualny- a tego chciałam uniknąć.Drodzy Forumowicze , jeśli macie namiary na solidnych i niedrogich architektów proszę o pomoc :oops:

 

Aga

Hej,

Jak chcesz to daj znać na priva to dam Ci namiar na kobietkę od adaptacji która ją u nas.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...