Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A wiec melduję, że jestesmy już wszyscy w komplecie:))

 

Od 18.01.07 razem z nami buduje nasza mała kochana Bob-Budownicza.

 

Przedstawiam Wam Hanię w pierwszych chwilach po porodzie:)))

http://www.wozik.com

GRATULACJE! WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA HANII I JEJ RODZICÓW.

Życzenia spóźnione :oops: ale szczere.

P.S. Jak kicie zareagowały na nowego domownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka i.w.

serdeczne gratulacje :) Pewnie się będziemy spotykać na spacerkach ...

 

Moja kocica też lubi najmłodszego - w nocy wyganiam ją z pościeli małego po kilka razy. Kładzie się szelma na podusi albo w nogach, czego nie znoszę.

 

Ale u mnie kot już dzieci zastał - choć wybierając sobie nasz dom (bo to taka wsiowa dachowa przybłęda) nie zdawała sobie sprawy że jest w nim czteroletni dręczyciel kotów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzanna Guzikowska - myślę, że meble łazienkowe zrobią ci sami, co meble kuchenne. Mi robili tacy zwyczajni stolarze. Standard taki sobie - jak cena. Ale cudów się nie spodziewałam. :wink:

No właśnie nie wiem, czy takie jak chcę zrobią mi meblarze od kuchni. Wymyśliłam sobie szafkę- słupek (lub narożną - jeszcze się zastanawiam) ze szklanymi drzwiami w dodatku czerwonymi. Łazienka 'mi się robi' w Minimal Tubądzin a tam dekorem jest cienka szklana czerwona właśnie płytka. Ten materiał, z którego chcę mieć tylko fronty oczywiście, nie jest jakimś curiozum- widziałam szafkę z czerwonego szkła w Liroy -u ale była podumywalkowa (no i ta cena, 2000! :o ) a w Domarze taki właśnie szklany stół obłożony wenge.

Może to trzeba zamawiać u szklarza? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadę dogadać się z wykonawcą na stan surowy otwarty (z dachem). Potrzebuje wiedzieć ile płaciliście za robociznę ...?

mój dom :

http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=166

 

Wiem że ceny teraz wariują: ale na ile mam się przygotować ... podejrzewam że od 40 tyś do 60 tyś.

 

Znalazłam kilka informacji na tym forum, ale pół roku różnicy w budowie to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...