Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę od CO i ogrzewania podłogowego?

 

Mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy podłogówki. Jak się to wycenia _ od metra 2 czy od mocy grzewczej czy jeszcze jakoś inaczej?

 

PEPE : Podobnie jak Betty&M mogę polecić firmę Admarbud z Karmelkowej. Właściciel pan Mariusz trochę zapominalski, ale uczciwy człowiek i pracowników też ma ok. Kiedy firma która dostarczała kocioł nawaliła to tak jak mógł najlepiej próbował ratować sytuację, żebyśmy w chłodne dni nie zostali bez ciepłej wody i ogrzewania. Jeśli chciałbyś bezpośredni tel do niego to pisz. Wiem, że robił też naszej forumowiczce BK i też byli zadowoleni. Hejka :)

 

scur i Betty&M bardzo dziękuję, byłem, pierwsze wrażenie pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj vanka99 :D

Budować sie bedziemy w Szymanowie :D :D na samym końcu Lotniczej przy ul. Sportowej. Ciesze sie ze bedze znala kogoś jeszcze prócz włascicieli dzialki :D

Skrobnij kilka słówek na temat tego na jakim etapie jesteście, jak długo trwało załatwianie pozwolenia na budowe, czy mieliście jakieś problemy itp. Poprosze tez o te namiary na geodete i architekta na priv.

Z góry dzieki wielkie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Byłem dzisiaj w Gaji na Opolskiej. Niestety nie daliśmy rady skończyć dzisiaj wyceny i umówiliśmy się na czwartek.Pan Malinowski namawia mnie min.na Braasa-Romańską w technologii cisar ale zobaczymy bo w sumie to mamy w planach cementową z jakąś powłoką zabezpieczającą "zielenieniu" i tylko tyle. Muszę się jeszcze rozejrzeć za czymś innym, może znajdę coś tańszego a równie dobrego. Straszą że może być problem np. z Porothermem i że lepiej znacznie wcześniej zamawiać więc trzeba się streszczać z załatwianiem kredytu. Żeby tylko udało się zgrać to wszystko ba jak misie nie będą mieli z czego robić to się zawiną i tyle będę ich wodział-czekać nie będą

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadziejko

 

na budowie mamy wakacje - murarze skończyli, czekam na dachowców. Mają być na przełomie lutego i marca, chyba że ich kulka.i.w. szybciej wypuści bo to ta sama ekipa.

 

Jest chwila czasu na może jakiś weekendowy wypad no i oczywiście szukamy dalszych podwykonawców. Dziś dostałam wycenę kotłowni i co+ cwu ... załamka jak te ceny galopują.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to informuję że od marca idzie w górę dachówka Euronitu, a od połowy lutego styropian :(

 

...kurcze nasz foto dziennik leży, muszę znaleźć czas i uzupełnić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka i w. niestety tej kotki już nie mamy :( Pewniego dnia zniknęła ;( Wolę nie myśleć, co się stało czy co się mogło stać. Powtarzam sobie tylko że przynajmniej przez rok mieszkała z nami szczęśliwa ... Natomiast teraz w zastępstwie mamy 2 czarne półroczne koty i 5 mies. owczarka niemieckiego. Cała trójka ma się w najlepsze :) Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie koty i kotki ze strony ! Mam nadzieję, że wszystkim się uda znaleźć nowy dom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejus, my już mieszkamy. Warunki mamy "dla kamikadze" ale co tam! W końcu to nasz domek ukochany :) Okolica tu jest prześliczna, nie mogę się doczekać wiosny! Za mostem jest bajecznie :) Na herbatkę zapraszamy, tylko się zgadamy najpierw ;) no i mam nadzieję, żę ultra remontowo-wykończeniowe warunki nie wystraszą :) Pozdraiwam i tzrymam kciuki za budowę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Byłem dzisiaj w Gaji na Opolskiej. Niestety nie daliśmy rady skończyć dzisiaj wyceny i umówiliśmy się na czwartek.Pan Malinowski namawia mnie min.na Braasa-Romańską w technologii cisar ale zobaczymy bo w sumie to mamy w planach cementową z jakąś powłoką zabezpieczającą "zielenieniu" i tylko tyle. Muszę się jeszcze rozejrzeć za czymś innym, może znajdę coś tańszego a równie dobrego. Straszą że może być problem np. z Porothermem i że lepiej znacznie wcześniej zamawiać więc trzeba się streszczać z załatwianiem kredytu. Żeby tylko udało się zgrać to wszystko ba jak misie nie będą mieli z czego robić to się zawiną i tyle będę ich wodział-czekać nie będą

Pozdrawiam

Jacek

 

Witam

 

Ja kupowale Porotherm w Gaji we wrzesniu zeby budowac w styczniu - gaja za darmo przetrzyma material na swoim placu. Tez mnie straszyli ze trzeba czekac po 2 miesiace i dluzej, jak przyszlo co do czego - czyli do zamowienia i przedplaty to towar byl po 2 tygodniach. o dachowce Creatona mowili ze trzeba czekac 3 miesiace a byly po trzech tygodniach. Co do dachowki to ceny mieli dobre ale Porotherm nienajtanszy. Ostatnio musoalem dokupic kilka palet P25 i cena dla stalego kilienat ktory wydal u nich kilkadziesiat tysiecy byla o 0.50 PLN drozsza niz na przyklad w hurtowni MB-03 (polecam) na gnieznienskiej (podobno maja oddzial w Kamiencu Wroclawskim). Podobnie bylo ze styropianem hydromax w MB-03 na dzien dobry (podczas pierwszego kontaktu telefonicznego) dostalem cene o 80PLN za m3 nizsza niz w Gaji (jako dobry klient.

 

Tak ze trzeba na nic uwazac i miec oferty z innych hurtowni w zanadrzu - moze wtedy sie postaraja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi Nadizjko

mnie chyba żadne warunki nie wystraszą. W kawalerce w której mieszkamy teraz 2 miesiące myłam gary w wannie, potem zlew stał na prowizorce zamiast szafki rok, a na kafle w łazience czekałam z 2 lata :wink: ale to było NASZE mieszkanko :D

i coś tak czuję ze na stałe zawitamy w nasze okolice wcześniej niż później, a za mostem też nam się baaardzo podoba.

 

Widze nawet że psie upodobania mamy podobne bo dla mojego małża może być każdy pies ... byle owczarek niemiecki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS146 gratuluje bliżniaków. Pracowałam swego czasu jako au pair i zajmowałam się bliżniętami (2 parki). Niezła zabawa :D

 

Dzięki :D - wiem, będzie się działo :lol: .

 

My rodzilismy na Kamieńskiego w 2004 i w tym roku też tam się wybieramy ;-).

Najważniejsze to szybko się uwinąć i zabierać się do domu, czego z całego serca Ci zyczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...