Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Skoro dalej tak gaworzymy o dachach to jak widzicie co własciciel to inna opinia. :lol:

Myślę, że na razie my wszyscy buszujący na tym forum mozemy oceniać jedynie wygląd, ilość odpadów i takie tam.... :wink: .

Tak naprawdę, jednak, ocenić nasze dachy będziemy mogli rzetelnie za kilka, kilkanaście lat. Czy wtedy też będą pięknie połyskiwać, czy może porosną mchem. Czy będą w niezmienionej postaci na dachu, czy może tu i ówdzie się pokruszą. Jak przetrzymają anomalia pogodowe itd, itd. Myślę, że warto wziąść pod uwagę, że hierarchia "lepszości" układała się zawsze podobnie: papa, gont, blacha, dach. cementowa, dach. ceramiczna. I tyle w temacie na teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

wiem że kilka osób prosiło o oferty na wełnę Olsena z forum, czy dostaliście odpowiedzi i czy były ciekawe ?

Mnie odpowiedział weni ze śląska czy wiecie coś o nim czy radzicie skorzystać rabat - 30 %.

 

Halszko, Olsen przysłał mi cenę na styropian ale lokalnie można znaleźć lepsze oferty i tak zrobiliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

wiem że kilka osób prosiło o oferty na wełnę Olsena z forum, czy dostaliście odpowiedzi i czy były ciekawe ?

Mnie odpowiedział weni ze śląska czy wiecie coś o nim czy radzicie skorzystać rabat - 30 %.

 

Halszko, Olsen przysłał mi cenę na styropian ale lokalnie można znaleźć lepsze oferty i tak zrobiliśmy

 

a skąd bierzecie styropian?

 

my jesteśmy prawie zdecydowani na Braasa romańska cisar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

wiem że kilka osób prosiło o oferty na wełnę Olsena z forum, czy dostaliście odpowiedzi i czy były ciekawe ?

Mnie odpowiedział weni ze śląska czy wiecie coś o nim czy radzicie skorzystać rabat - 30 %.

 

Gdy ja szukałem wełny najlepszą ofertę (lepszą niż internetowi sprzedawcy) miała frima Stolartech z Kątów Wrocł. Nawet biorąc pod uwagę transport do Radwanic. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

wiem że kilka osób prosiło o oferty na wełnę Olsena z forum, czy dostaliście odpowiedzi i czy były ciekawe ?

Mnie odpowiedział weni ze śląska czy wiecie coś o nim czy radzicie skorzystać rabat - 30 %.

Halszko

dostałam od olsena dobra cenę - ok. 33,5% od cennika, czyli tyle co w Arisie na Grabiszyńskiej. Nigdzie we Wrocławiu nie dostałam taniej. Tyle, że transport 1,5 za km netto dodatkowo - więc wychodzi drożej. Niestety z wełną robią się znowu problemy. Zamówiłam w końcu Toprock Rockwoola właśnie w w PW Aris, będzie na poczatku marca. Dostałam cenę o k. 2-5 -3zł lepszą na m2 niż gdzie indziej. Daj znać na priv lub zadzwoń jakbyś była zainteresowana -dam Ci namiary na właściciela :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławska. :lol: My także jesteśmy z Wrocławia. Mam nadzieję, że juz niedługo, chociaż to przecież najpiękniejsze miasto. Budujemy w Radwanicach. Hej anndy będziemy sąsiadami. Gdzie stoi Twój uroczy domek ?

Witam sąsiadów, nasz domek jest na Lazurowej a Wy gdzie budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka dabell anndy i inni dziękuję :p

 

w takim razie powalczę jeszcze u lokalnych sprzedawców,

dabell - prześlij proszę namiary na pana z Aris, ja tam właściwie dzwoniłam już,

ale rozmawiałam z jakąś mało zorientowaną panią :-?

dlaczego zmieniłaś zamówienie na Rockwoola ?

 

Pozdrawiam wszystkich baaaardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podzieliłby się namiarami na dobrego wykonawce stropu. W projekcie mam monolityczny i spędza mi to sen z powiek. Pierwsza wycena jaką dostałam jest powalająca. Pozdrawiam.

 

A może taniej by było zrobić projekt stropu gęstożebrowego i wykonać go własnie w takiej technologii. Nie znam się na tym dobrze ale tak mi przyszło do głowy. Najlepiej zapytaj kierownika. U mnie w projekcie płatwiami miały być potężne 13 metrowe dwuteowniki. Kierownik podczas adaptacji projektu przeliczył na nowo i zrobił to z drewna. Oczywiście konieczna jest zgoda autora projketu na zmiany w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info o dachówkach

 

scur

 

Choć jeszcze nie rozpoczeliśmy, ale myślimy (taką mamy nadzieję ), że uda nam się rozpocząc zgodnie z naszym planem w połowie kwietnia

.

Chodzimy po hurtowniach i nasze wrażenia są takie, że kazdy sprzedawca stosuje zasadą, że sprzedać można wszystko, a zachwala to, na co ma korzystny rabat i ich opinie są bardzo sprzeczne.

 

Gorąco wszystykich pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławska. :lol: My także jesteśmy z Wrocławia. Mam nadzieję, że juz niedługo, chociaż to przecież najpiękniejsze miasto. Budujemy w Radwanicach. Hej anndy będziemy sąsiadami. Gdzie stoi Twój uroczy domek ?

Witam sąsiadów, nasz domek jest na Lazurowej a Wy gdzie budujecie?

Nie wiem dokładnie gdzie jest Lazurowa, ale wydaje mi się, że w pobliżu tego nowego osiedla. Czy to tam gdzie buduje się grupka nowych domków, jadąc w prawo od Kolejowej?. My budujemy się róg Szerokiej i Krótkiej( w lewo od Kolejowej).To tam gdzie zrobili niedawno nowy asfalt. Mamy na razie dopiero stan zero, a pełną parą ruszamy jak zrobi się trochę cieplej (oby już w marcu). Pozdrawiamy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...