Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, mam pytanie czy jest tu ktos kto zaczal juz budowe albo zacznie niedlugo w Dobrzykowicach , rejon ulicy Widawskiej ?

 

Witam nowego forumowicza, o skomplikowanym niku,

tak się składa że znam takiego ludka

 

Moj kolega też ma tam działeczke :) wychodzi na to że 1/4 przyszłej grupy wrocł. będzie budowała przy Widawskiej w Dobrzykowicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zaczynamy na wiosnę dokładnie w kwietniu tez przy Widawskiej. Widamy

sąsiadów

 

Super :D , a powiedz mi czy macie wode i prad na dzialce?

 

woda zgodnie z aktem notarialnym ma być w lipcu, dlatego bedzie na poczatku studnia i prądu tez nie mamy , zaczynamy budowe z agregatem prad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie czy jest tu ktos kto zaczal juz budowe albo zacznie niedlugo w Dobrzykowicach , rejon ulicy Widawskiej ?

 

Witam,

 

My zaczynamy na wiosnę dokładnie w kwietniu tez przy Widawskiej. Widamy

sąsiadów

 

Widzę, że już sie znaleźliście :D Jaki ten świat jest mały :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda zgodnie z aktem notarialnym ma być w lipcu, dlatego bedzie na poczatku studnia i prądu tez nie mamy , zaczynamy budowe z agregatem prad.

 

ja dopiero zaczynam papierkologie, wiec jak dobrze pojdzie to chyba od lipca zaczne, a moze i wczesniej ;), chybe przez te media to w ostatnim polroczu na tym polu nic nowego nie powstalo, oprocz tego co bylo zaczete :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zamierzam kupić kilka okien dachowych.

 

Może orientujecie się gdzie mogę dostać najlepsze ceny?

 

Interesują mnie okna FAKRO.

Pozdrawaim Artur

 

C-Gips z ul.Krakowskiej we Wrocławiu

 

Popieram przedmówcę :wink: :D

Ceny są naprawdę bardzo korzystne - moim zdaniem najtaniej we "Wrocławiu"! Pozdrawiam :D

My braliśmy u nich Veluxy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wiedzieliscie, z w Dobrzykowicach szkole podstawowa zaczna niedlugo budowac?

 

a gdzie i po co? a co z tą, która jest? skąd te wieści?

 

Po co to nie wiem, ale podobno w Kamieńcu juz jest tyle dzieci, ze chodza do szkoły na dwia zmiany i podjeto decyzje o budowie kolejnej w Dobrzykowicach.

 

A wieści z gminy od decyzyjnej osoby. Lubie sobie pogadać czasem i pociągnąć za język, a załatwiałam jakiś czas temu papierki potrzebne mi na budowie to pogadałam i się dowiedzialam paru rzeczy.

 

Moja córka chodzi do tej szkoły i na dwie zmiany na pewno nie pracują. Generalnie to dzieci nie ma już o 14, niedobitki wychodzą o 15, a o 16 to już ostatnie dziecko, i jest to często właśnie moja córka ...

Nie wiem jak ludzie to robią że dzieci odbierają o 15, i przy tym narzekają na bezrobocie. To dla mnie niepojęte.

 

Dokładnie tak. Moja żona tam uczy to wiem. A w Dobrzykow. to szkołę mają zamnkąć, a nie budować. Kiedyś był pomysł żeby tam posterunek (komisariat) policji był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zamierzam kupić kilka okien dachowych.

 

Może orientujecie się gdzie mogę dostać najlepsze ceny?

 

Interesują mnie okna FAKRO.

Pozdrawaim Artur

 

C-Gips z ul.Krakowskiej we Wrocławiu

 

 

Ja też kupowałam w C-gips -super ceny na Velu-xy.

Mają przedstawicielstwo Velu-xa

Można zamówić dużo wcześniej ---a transport w dogodnym dla inwestora terminie --jedzie prosto z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wiedzieliscie, z w Dobrzykowicach szkole podstawowa zaczna niedlugo budowac?

 

a gdzie i po co? a co z tą, która jest? skąd te wieści?

 

Po co to nie wiem, ale podobno w Kamieńcu juz jest tyle dzieci, ze chodza do szkoły na dwia zmiany i podjeto decyzje o budowie kolejnej w Dobrzykowicach.

 

A wieści z gminy od decyzyjnej osoby. Lubie sobie pogadać czasem i pociągnąć za język, a załatwiałam jakiś czas temu papierki potrzebne mi na budowie to pogadałam i się dowiedzialam paru rzeczy.

 

Moja córka chodzi do tej szkoły i na dwie zmiany na pewno nie pracują. Generalnie to dzieci nie ma już o 14, niedobitki wychodzą o 15, a o 16 to już ostatnie dziecko, i jest to często właśnie moja córka ...

Nie wiem jak ludzie to robią że dzieci odbierają o 15, i przy tym narzekają na bezrobocie. To dla mnie niepojęte.

 

Dokładnie tak. Moja żona tam uczy to wiem. A w Dobrzykow. to szkołę mają zamnkąć, a nie budować. Kiedyś był pomysł żeby tam posterunek (komisariat) policji był.

 

Po raz kolejny muszę zdementować.

Na chwile obecną nikt nie planuje zamknięcia szkoły w Dobrzykowicach. Przeciwnie, dyrekcja stoi na stanowisku, że szkoła się rozwija. :)

Pilnują, aby dzieci z ich rejonu (krzyków, Nadolice i Dobrzyk.) nie chodziły do szkoły w Kamieńcu bo mogłoby to grozić zamknięciem szkoły z powodu zbyt małej ilości dzieci ale na razie nie ma planów dot. zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zamierzam kupić kilka okien dachowych.

 

Może orientujecie się gdzie mogę dostać najlepsze ceny?

 

Interesują mnie okna FAKRO.

Pozdrawaim Artur

 

C-Gips z ul.Krakowskiej we Wrocławiu

 

 

Ja też kupowałam w C-gips -super ceny na Velu-xy.

Mają przedstawicielstwo Velu-xa

Można zamówić dużo wcześniej ---a transport w dogodnym dla inwestora terminie --jedzie prosto z fabryki.

 

 

Czy możecie zdradzić na jaki upust można liczyć na okna Fakro ?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj _Adam12! :D

Niestety nie orientuję sie jak to wygląda dla Fakro :( Myśmy od razu chcieli Veluxy i nie interesowaliśmy się Fakro, ale mam sugestię, żebyś porównał ceny, bo może sie okaże, że masz lepsze okna w lepszej cenie :wink: :D

Nie jestem pewna czy oni prowadzą inne okna niż Velux, ale tego nie wiem, więc proponuję sprawdzić :lol: Miłego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj _Adam12! :D

Niestety nie orientuję sie jak to wygląda dla Fakro :( Myśmy od razu chcieli Veluxy i nie interesowaliśmy się Fakro, ale mam sugestię, żebyś porównał ceny, bo może sie okaże, że masz lepsze okna w lepszej cenie :wink: :D

Nie jestem pewna czy oni prowadzą inne okna niż Velux, ale tego nie wiem, więc proponuję sprawdzić :lol: Miłego dnia :lol:

 

Dzięki. Z cenników detalicznych wynika, że Veluxy są jednak droższe. Zakładam, że rabaty będą na podobnym poziomie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Adam12 Mogę Ci tylko podać, że nasz wymiar 78x118 już kompletny z kołnierzem kosztował 880 za szt. Nie wiem czy to więcej niż Fakro, ale zapytać można :wink: :D Pan jest ogólnie do dogadania :wink:

 

Który model Veluxa ? różnice w wykonaniu i cenie są znaczne więc chciałbym porównać z podobnym oknem z Fakro.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie projektowania kuchni i calego mieszkania od tzw zera. Odbior mieszkania mam na przelomie lipca/wrzesnia tego roku.

 

Poszukuje osoby ktora wykonuje kuchnie na zamowienie.

Moze znacie jakas osobe z Wroclawia lub okolic ktora jest atrakcyjna cenowo a do tego umiale wykonac nowoczesne mebelki do kuchni.

 

 

Pozdrawiam

Piotrek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...