Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam,

 

Jestem na etapie projektowania kuchni i calego mieszkania od tzw zera. Odbior mieszkania mam na przelomie lipca/wrzesnia tego roku.

 

Poszukuje osoby ktora wykonuje kuchnie na zamowienie.

Moze znacie jakas osobe z Wroclawia lub okolic ktora jest atrakcyjna cenowo a do tego umiale wykonac nowoczesne mebelki do kuchni.

 

 

Pozdrawiam

Piotrek,

 

 

Zadzwoń do Pana Piotra 601 70 46 16. Solidny i nie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Jestem na etapie projektowania kuchni i calego mieszkania od tzw zera. Odbior mieszkania mam na przelomie lipca/wrzesnia tego roku.

 

Poszukuje osoby ktora wykonuje kuchnie na zamowienie.

Moze znacie jakas osobe z Wroclawia lub okolic ktora jest atrakcyjna cenowo a do tego umiale wykonac nowoczesne mebelki do kuchni.

 

 

Pozdrawiam

Piotrek,

 

Polecam Pana Adama Sołtysa -tel. 0501-402-815-----Architekt Wnętrz

 

/ ma punkt w Domarze ---ul. Braniborska /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam pytanie - gdzie kupowaliście stal i bloczki betonowe 14 ? Bloczki u producenta kosztują teraz 3.89 (14) a markecie budowlanym bloczki betonowe (12) po 2.59. Może taniej by było murować scianę z 12??

 

Pozdr Natalia

 

Bloczki betonowe betarda kupowaliśmy przez Gaję, bezpośrednio przez producenta było drożej.

 

A stal w Returnie. Zdecydowanie najlepsza cena (chociaż trzeba samemu transport załatwić-mogę podac telefon do gościa, który nam tę stal woził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj _Adam12! :D

Niestety nie orientuję sie jak to wygląda dla Fakro :( Myśmy od razu chcieli Veluxy i nie interesowaliśmy się Fakro, ale mam sugestię, żebyś porównał ceny, bo może sie okaże, że masz lepsze okna w lepszej cenie :wink: :D

Nie jestem pewna czy oni prowadzą inne okna niż Velux, ale tego nie wiem, więc proponuję sprawdzić :lol: Miłego dnia :lol:

 

Dzięki. Z cenników detalicznych wynika, że Veluxy są jednak droższe. Zakładam, że rabaty będą na podobnym poziomie. :D

 

Pan handluje Veluxem i Fakro. Gdy ja kupowałem, Velux był tańszy od swego odpowiednika w Fakro. Nie miałem żadnych problemów z podjęciem decyzji :) A najlepiej to tam pojechać lub chociaż zadzwonić i zapytać a nie tak gdybać i gdybać bo oferta może się zmieniać. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie doswiadczeni forumowicze:

 

Robic odgomniki na dachu czy nie (koszt to 1700 zł). Ja jestem za tym zeby zrobic, mój mąż nie.

 

Naokoło domki nie maja tego zamontowane. Co robiliscie w te kwestii?

 

Nasza strategia była prosta. Sąsiedzi mają , my nie musimy. :wink:

Jeśli natomiast w pobliżu Was jeszcze nie ma to ja osobiście mocno bym się zastanowiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan handluje Veluxem i Fakro. Gdy ja kupowałem, Velux był tańszy od swego odpowiednika w Fakro. Nie miałem żadnych problemów z podjęciem decyzji :) A najlepiej to tam pojechać lub chociaż zadzwonić i zapytać a nie tak gdybać i gdybać bo oferta może się zmieniać. Powodzenia

 

 

 

Tu mnie zaskoczyłeś/aś. Ostatnio jak przeglądałem ofertę Fakro i Veluxa to ten ostatni był droższy około 8% - 10%.

Muszę zglebić ten temat mocniej.

Dzięki za pomoc.

 

PS. Dla zainteresowanych Fakro- Wprowadziło do sprzedaży nowe okna oparten na ramie aluminiowo-drenianej. Podobno znacznie trwalsze od klasycznych drewnianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie - gdzie kupowaliście stal i bloczki betonowe 14 ? Bloczki u producenta kosztują teraz 3.89 (14) a markecie budowlanym bloczki betonowe (12) po 2.59. Może taniej by było murować scianę z 12??

Bloczki w Betardzie bezpośrednio będą zawsze droższe, niż kupowane przez

hurtownię, Betard prowadzi taką politykę sprzedaży, żeby nie zajmowac sie

drobnicą. Co najciekawsze, jak kupisz w hurtowni, to i tak przyjeżdzają bezporednio

z Betardu ich transportem. Jak ja pamiętam, to jednak z 12-tek wychodziło drożej,

może te w markecie budowlanym są innego producenta, ogólnie tańszego?

 

Stal jak inni w Returnie brałem.

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie - gdzie kupowaliście stal i bloczki betonowe 14 ? Bloczki u producenta kosztują teraz 3.89 (14) a markecie budowlanym bloczki betonowe (12) po 2.59. Może taniej by było murować scianę z 12??

Bloczki w Betardzie bezpośrednio będą zawsze droższe, niż kupowane przez

hurtownię, Betard prowadzi taką politykę sprzedaży, żeby nie zajmowac sie

drobnicą. Co najciekawsze, jak kupisz w hurtowni, to i tak przyjeżdzają bezporednio

z Betardu ich transportem. Jak ja pamiętam, to jednak z 12-tek wychodziło drożej,

może te w markecie budowlanym są innego producenta, ogólnie tańszego?

 

Stal jak inni w Returnie brałem.

 

Wojty

 

 

Wiosną 2006 płaciłem 2,25 pln za 14stkę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Adam12 Mogę Ci tylko podać, że nasz wymiar 78x118 już kompletny z kołnierzem kosztował 880 za szt. Nie wiem czy to więcej niż Fakro, ale zapytać można :wink: :D Pan jest ogólnie do dogadania :wink:

 

Który model Veluxa ? różnice w wykonaniu i cenie są znaczne więc chciałbym porównać z podobnym oknem z Fakro.

:D

 

_Adam12 My mamy model GZL M06 obrotowe, ale zgadzam sie z anndym, że trzeba po prostu do nich zadzwonić i zapytać o aktualne ceny na obie firmy :wink: :D , bo jeszcze Ci dobra oferta ucieknie :wink: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Adam12 Mogę Ci tylko podać, że nasz wymiar 78x118 już kompletny z kołnierzem kosztował 880 za szt. Nie wiem czy to więcej niż Fakro, ale zapytać można :wink: :D Pan jest ogólnie do dogadania :wink:

 

Który model Veluxa ? różnice w wykonaniu i cenie są znaczne więc chciałbym porównać z podobnym oknem z Fakro.

:D

 

_Adam12 My mamy model GZL M06 obrotowe, ale zgadzam sie z anndym, że trzeba po prostu do nich zadzwonić i zapytać o aktualne ceny na obie firmy :wink: :D , bo jeszcze Ci dobra oferta ucieknie :wink: Pozdrawiam!

 

Dzięki za informacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...