Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czesc Grupo

Dzięki za wsparcie, wczoraj myślałam tylko o tym, ze nogi bym z pleców powyrywała...i o sposobach ich wyrywania

Nie mam drzwi ale włamali się oknem......(znaczy się zabepieczoną dechami dziurą na okno) ukradli wszystkie kable, przedłużacze, halogeny światełka....rozwalili moje piekne świeze wejscie na góre - chyba mysleli, ze trzymam tam bogactwa (nie ma bata - nigdy nie zostawiam i nie będe zostawiac musiałabym na głowę upaść....) zniszczyli kłódkę(piłowali, potem na chama wyłamali)....

przygotowali sobie do wyniesienia młotek, piłkę,(topex po 5zeta) mnóstwo gwoździ, nakretek, resztek z budowy....zapewne mały zwiadzik na przyszłość..........ah i zabrali sobie na bonusik puszkę 0.5l starej farby do drewna "stara sosna" - czuć jeszcze było chemią, dużo starsza litrową teak zostawili bo juz nie było czuć nic....a może kolor im sie nie pdoobał...koneserzy....

 

po drzwi podjedziemy prawdopodobnie Żabko w sobotę zadzwonię,.....przyczepke pożyczylismy...

 

 

przenoszę hodowlę pająków na budowę..chętnie zobacze jak się z nimi w nocy witają

 

aha, była Policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeno, nie planujesz alarmu i monitoringu? Ja wiem, że u części z forumowiczów najpierw była kradzież a potem pojawiała sie oferta firmy ochroniarskiej, ale może jednak warto? Coraz wartościowsze etapy przed nami :-? .

Ja mam tfu... tfu... i już od razu na pierwszy dzień dzwonili, bo działają elektrycy i tynkarze i są skoki napięcia :wink: , musiałam odwoływać interwencję :-).

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszyłaś ARCYCIEKAWA kwestię

bo widzisz, u mnie najpierw była oferta firmy ochroniarskiej

potem stwierdziłam GŁOSNO, ze nie jest mi potrzebna na tym etapie

a potem włamali sie na budowę.

taka kolej rzeczy....

 

 

no..... to teraz chyba wszystko jasne....

znam juz kilka takich przypadków (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Można wiedzięć gdzie i za ile kupywaliście profile oraz pozostałe elementyn do suchej zabudowy poddasza?

Narazie wiem tylko, że płyty najlepiej kupowić w CASTORAMIE.

W dobrej cenie profile znalazłem na allagro CD 60 4m-7,99

UD 27/28 4m-5,36brutto- tylko transport z Łodzi.

 

Pozdrawiam ARTUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Bogucki - ja zamawiałam w tartaku w Miloszycach po 680 zł/m3 (ale to jeszcze w listopadzie). Polecany jest jeszcze tartak w Chrząstawie.

Nie wiem czy te tereny Cie interesują, czy nie lepiej, żebyś poszukał polecanego tartaku w okolicy swojej budowy, ale jakby co to slużę kontaktami.

 

 

P.S. czy cena 22 zł/m2 podbitki sosnowej jest na dzień dzisiejszy do przyjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna cena to 700zł/m3 netto. To cena orientacyjna bowiem rożne elementy tarcicy różnie wyceniają. Musisz mieć wykaz więźby do wyceny.

 

Moge polecić dwa tartaki biorące drewno z super lasów na Opolszczyźnie:

1. Suchy Bór

2. Popielów

 

Oba tartaki mogą drewno składować nawet kilka miesięcy.

Ja sam teraz już zamówiłem, zaliczkowałem, ale mają przycinać miesiąc przed dostarczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. czy cena 22 zł/m2 podbitki sosnowej jest na dzień dzisiejszy do przyjęcia?

 

Wydaje mi sie że to tanio, jak szukałam proponowali mi sosnę skandynawską za 30 zł/m2, ale podobno PIĘKNA :wink:

 

 

Mam podobne informacje. 30 pln za sosnę skandynawską bez negocjacji więc pewnie coś można urwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż jesteśmy bliscy rozpoczęcia budowy - szukamy kierownika budowy. I z tym jest związana moja gorąca prośba do Was. Potrzebuję namiarów na kogoś sprawdzonego. Proszę...

Zaglądnij do mojego dziennika i do komentarzy - tam jest namiar na mojego KB (robi też wpisy do :lol: komentarzy).

 

pozdrawiam

Dabell

 

Dzięki, na pewno zajrzę...

 

Dzisiaj zaczęliśmy się dogadywać z ekipą. W przyszłym (tzn. tym co właśnie się zaczyna...) tygodniu będziemy mieć wycenę robocizny. Jeszcze tylko pozostanie uporać się z bankiem i zaczynamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...