Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ach jaka ulga!!!!

W końcu podjęliśmy, decyzję w sprawie okien, stanęło na oknoplaście,mam nadzieję że będzie dobrze :roll:

 

Chyba też podjęliśmy decyzję w sprawie drzwi , jeśli cena nas nie powali to będą ADECO ciemno-szare,

a jak powali to białe, brama garażowa jak drzwi.

 

A o ziemi to też trza będzie pomyśleć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Ja również polecam Pana Jana Zarembę

Na początku grudnia robił u mnie- wszystko super, solidna i szybka firma.

Wcześniej widziałem jak robił u znajomeglo, który również jest ogromnie zadowolony i wszystkim poleca.( najbardiej zadowolony był chyba kafelkarz, który mógł wywalić poziomice)

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja obecnie szukam ekipy od wylewek, i ociepleń zewnętrznych .

 

Do wylewek mogę polecić Pana Jarka, który robił u mnie. Robota ok, człowiek kontaktowy i pomocny. Jesteśmy zadowoleni. Ludzie, którzy nas odwiedzali na etapie nieprzykrytych wylewek nie mogli się nadziwić jak tak pięknie i równo można to zrobić. :) :) Znajomi, którym go poleciliśmy także są zadowoleni. Telefon w razie potrzeby napiszę na prv.

 

scur ja bardzo ładnie poproszę o namiary na Pana Jarka, bo nadszedł już czas rezerwować terminy :wink: :D Z góry serdecznie dziękuję :lol: :lol:

Ivonesca, Wiech dzięki za porady w sprawie ziemi!!! :lol:

A może ktoś ma jakiś namiar na ziemię na zachodzie W-wia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz w naszym sąsiedztwie niestety typowe polaczki - wolą becalowac 100 miesiecznie mafii ochroniarskiej do konca zycia zamiast złapac, łapy połamac i podtopic troche w naszym stawiku na krzyżówce

na szczescie moj bliski sasiad jest rowny gosc i razem sie nie dajemy ;)

a reszta......woli ogladac dvd

my mamy stawik na krzyżówce?czyżbys mieszkał w drugiej części wsi nad którą lataja samoloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszyłaś ARCYCIEKAWA kwestię

bo widzisz, u mnie najpierw była oferta firmy ochroniarskiej

potem stwierdziłam GŁOSNO, ze nie jest mi potrzebna na tym etapie

a potem włamali sie na budowę.

taka kolej rzeczy....

 

 

no..... to teraz chyba wszystko jasne....

znam juz kilka takich przypadków (niestety)

 

widzisz w naszym sąsiedztwie niestety typowe polaczki - wolą becalowac 100 miesiecznie mafii ochroniarskiej do konca zycia zamiast złapac, łapy połamac i podtopic troche w naszym stawiku na krzyżówce

na szczescie moj bliski sasiad jest rowny gosc i razem sie nie dajemy ;)

a reszta......woli ogladac dvd

 

 

POLACZKI ????

Buraku jeden tak to ty sobie możesz mówić o swojej rodzinie i sąsiadach.

Ja jestem POLAKIEM i nawet jeśli cię to dziwi to jestem z tego dumny - ty jak widać nie. Ja jestem z tego dumny nawet jeśli wśród moich rodaków są takie właśnie buraki ubliżające innym tylko dla tego, że mają inne zdanie i inny pomysł na życie.

Co cię obchodzą moje pieniądze? Co cię obchodzi czy oglądam DVD, VHS, czy może czytam książkę. Mój czas, moje pieniądz, mój kraj. Czego ci żal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz nie nerwuj się, chodziło o włam na budowę - przykra sprawa.

i o to czy naokoło kogos to obchodziło

i o to , ze znane sa przypadki, ze ludzie wolą płacic ochronie niz sami się skrzyknąc - wolą sie zamknąc wdomu i nic nie widziec, nic nie słyszec.

 

Nie ma co się denerwować nieporozumieniem :>

 

Ale akurat ja mam naprawde świetnych sąsiadów...moge mówić o Nich w samych superlatywach:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...nie przeciwstawiasz sie aby tego zjawiska nie było, aby polaczki nas nie okradały z ktorymi sie tak utożsamiasz i nie potrafisz odróżnić.

Napisz cos wiecej o tym co masz do obywateli tego państwa, w ktorym zyjesz?

Skąd przyszło ci namyśl że to "polaczki"? a może zydki, szwaby, ruskie, europejczycy?

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...nie przeciwstawiasz sie aby tego zjawiska nie było, aby polaczki nas nie okradały z ktorymi sie tak utożsamiasz i nie potrafisz odróżnić.

Napisz cos wiecej o tym co masz do obywateli tego państwa, w ktorym zyjesz?

Skąd przyszło ci namyśl że to "polaczki"? a może zydki, szwaby, ruskie, europejczycy?

 

Wojty

 

WSZYSCY CZUJEMY SIĘ URAŻENI, ALE MOŻE NAJLEPIEJ STANIE SIĘ JEŚLI NIE BĘDZIEMY KONTYNUOWAĆ TEMATU, PANOWIE !!! :evil: :evil:

W NASZEJ GRUPIE WOJNA NIE JEST NIKOMU POTRZEBNA I TROCHĘ CZUJĘ SIĘ ZAŻENOWANA TAKIM ROZWOJEM SPRAWY.

PANOWIE SNCF I WOPRZ, PRZYWOŁUJĘ WAS DO PORZĄDKU. :oops: :oops: JEŚLI JUŻ KONIECZNIE MUSICIE UWOLNIĆ TESTOSTERON TO PROPONUJĘ NA PRV.

Wojty, PROSZĘ NIE KONTYNUUJMY :x

Pozdrawiam wszyskich serdecznie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

właśnie skończylismy tynki - mogę polecić - tynki gipsowe Knauf z agregatu zrobione bardzo ładnie ( naprawdę do malowania - super gładkie powierzchnie) - cena 25zł/m2 z materiałem - p. Marek Szpak 502-520-898.

Podaję (w związku z licznymi zapytaniami) - firmę robiącą niezalezne alarmy - Carpiotech p. Paweł Karp 600-606710 - dzwonić do skutku (nie odbiera jak jest zajęty, ale oddzwania) lub prosić sms-em o kontakt w sprawie alarmu.

Polecam

 

WOJTY - możesz dopisać do listy misiów?- chyba zbiorę namiary z ostatnich stron i uaktualnimy listę :-).

 

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

właśnie skończylismy tynki - mogę polecić - tynki gipsowe Knauf z agregatu zrobione bardzo ładnie ( naprawdę do malowania - super gładkie powierzchnie) - cena 25zł/m2 z materiałem - p. Marek Szpak 502-520-898.

Podaję (w związku z licznymi zapytaniami) - firmę robiącą niezalezne alarmy - Carpiotech p. Paweł Karp 600-606710 - dzwonić do skutku (nie odbiera jak jest zajęty, ale oddzwania) lub prosić sms-em o kontakt w sprawie alarmu.

Polecam

 

WOJTY - możesz dopisać do listy misiów?- chyba zbiorę namiary z ostatnich stron i uaktualnimy listę :-).

Twoich juz dopisuje....

Acha, jak ktos chce zeby dopisac jego wykonawce do listy i pisze na maila,

to prosze podać swojego nicka z forum, zeby było wiadomo kto polecał danego wykonawce...

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie mógłbym zakupić tarcicę w południowej okolicy Wrocławia? Żórawina - Kobierzyce...

I ile mnie taka przyjemność będzie kosztowała?

 

Zaczynam budowę i pewnie trochędesek się przyda... Choćby na to żeby zbić jakąś budkę na narzedzia typu kalosze i łopata... :wink:

 

Może doradzicie mi ile powinienm tego kupić? Albo ile sami kupiliście?

:oops:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie mógłbym zakupić tarcicę w południowej okolicy Wrocławia? Żórawina - Kobierzyce...

I ile mnie taka przyjemność będzie kosztowała?

 

Zaczynam budowę i pewnie trochędesek się przyda... Choćby na to żeby zbić jakąś budkę na narzedzia typu kalosze i łopata... :wink:

 

Może doradzicie mi ile powinienm tego kupić? Albo ile sami kupiliście?

:oops:

Tarcice mozna kupic w kazdym tartaku / autogiełdzie :) - tam tez poznasz aktualne ceny

ale z własnego doświadczenia wiem, ze najlepiej poszukac na okolicznych budowach, czy ktos juz nie jest po etapie murarki i pytac sie czy nie chciałby odstąpić nieuzywanych desek. A idzie tego dużo, zalezy jeszcze czy masz strop z terivy (troche mniej potrzeba) czy monolit (wtedy wiecej desek bedziesz potrzebował)... i zbierac, zbierac kazdą ilość ktorą uda sie znaleźć (oczyścic, powyjmować gwoździe i masz jak znalazł).

 

A mnie najwiecej było szkoda jak na jakimś etapie murarz potrzebował krotkich

odcinków do szalowania jakiejś pierdoły i ciął najładniejsze kawałki desek...

 

Deski są potrzebne począwszy od fundamentów, potem jakieś nadproża, strop, szalunki schodów betonowych, tarasu, niektórzy jak skończą to czyszczą deski i potem robią z nich podłogę na nieuzytkowej czesci poddasza domku.

 

Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...