Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pytałam juz o to ale odświeżam troche pytanie - ktowie gdzie kupić deski modrzewiowe (takie na elewację lub podbitkę...)

spisałam kiedyś namiar z forum, ale nie korzystałam tak że nie wiem czy aktualny - p. Jakubek 605 257 650 (Domasław)

 

namiary na p. Jakubka są ode mnie :p

brałam od niego więźbę, nadbitkę modrzewiową, chyba mogę polecić - nie wiem czy to standard,

ale on dowozi materiał do klienta , bez dopłaty, do mnie miał ok. 4 km....

 

ktoś pytał o tartaki na południu Wrocławia, ja kupowałam tam też deski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób szukających ekip...

Do P. Tyczyńskiego z Czernicy nie ma co dzwonić. Słysząłam jak odmawiał komuś i mówił że nie przyjmuje zleceń na następne 5 lat. Budują jakieś większe osiedle domków. Podobno może to też dotyczyć innych wykonawców z Czernicy i okolic.

 

Może smutne ale też dobrze wiedzieć, jeden telefon do wykonania mniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

mtw1 - bardzo Ci dziękuję za chęci pomocy. Dzwoniłam do pani, i dowiedziałam się, że meble można obejrzeć nie w Długołęce, bo tam jest magazyn, ale we Wrocławiu, na ul. Krakowskiej 17. Czy pod tym adresem też udałoby Ci się zerknąć? Jeśli nie, to i tak mimo wszystko wielkie dzięki. :D

A gdyby trzeba było zerknąć na coś w Warszawie (np czy Pałac Kultury jeszcze stoi)- to służę pomocą.

 

witaj

 

Też dzwoniłam. Właśnie się dowiedziałam , że to firma BOG-FRAM

/ http://www.bogfran.pl /.

 

Pewno tam podjadę, ale nie mogę Ci obiecać, że będzie to prędko /nie moje rejony / . Jakby ktoś z formułowiczów z tych rejonów dał Ci szybciej info, napisz czy warte są te meble zainteresowania

 

Pozdr

MTW1

Ja tam byłem wczoraj. Czy meble są warte zainteresowania ? Trudno na to odpowiedzieć bo każdy ma inny gust a o tych jak wiadomo nie dyskutuje się :) Mnie spodobały się tam meble dla dziecka - seria ELF - uważam że są ok i warte swej ceny. Kuchniom sie nie przyglądałem ale dla koleżanki elza23 mam informację Bog-fran ma swoje przedstawicielstwo w okolicach Warszawy a dokładnie w

05-822 Milanówek

Brzozowa 1

tel.: +48 (022) 758 30 04

tel.kom.: +48 608 280 705 - info ze strony bogfran.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko - to się porobiło. Nie wiesz gdzie te budowy prowadzą?

 

nie wiem niestety gdzie. Coś tam słyszałam że kupili ziemię i teraz to już nie tylko firma budowlana ale nawet developerska ;-)

Tyczyński jest moim kier.bud. więc jak się z nim będę widzieć to mogę zapytać gdzie to.

 

 

a dachwiec i owszem owszem, dziś przyjął z tartaku materiał i mineliśmy się "w drzwiach" znaczy ja z działki do pracy a on na działeczkę więc od jutra startują. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.

 

wyśle Ci an priv

 

Pozdrawiam

mtw1

 

Czy ja też mogłabym poprosic o te namiary :lol: :lol:

Z góry serdecznie dziękuję :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem - właśnie zadzwonił do mnie murarz, który miał mi za tydzień rozpoczynać budowę domu i zrezygnował bo ktoś go podkupił... pozostaje powiedzieć k*(a mać!!!!

Albo inaczej:

 

EKIPY DO STANU SUROWEGO SZUKAM NA GWAŁT !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Materiały już kupione, wszystko stoi i czeka... Jeśli ktoś ma jakieś namiary to proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

PS. Przepraszam za bijący po oczach napis ale jestem zdesperowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, tynki gipsowe nie nadaj a się do pomieszczeń, w których może być wilgoć - chłoną ją. W łazienkach powinny być cementowo-wapienne. :(

Tynki gipsowe spokojnie mogą być wykonywane w łazienkach, pozostaje tylko kwestia ich odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią, np. folia w płynie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko - to się porobiło. Nie wiesz gdzie te budowy prowadzą?

 

A tak przy okazji smiejus - fachowiec od dachu skończył u nas i jest juz wolny:)

 

Pewnie zaczął juz u Ciebie co?:)

 

Czy jest wolny to nie wiem. Wspominał coś o sierpniu, że niby ma terminy, a reszta 2007 roku już zajęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anndy za inf. Niestety zupełnie nie znam sie na tych wszystkich materiałach. Jak zrozumiałam lepiej kupić wełnę Isover niż Knauff. Wełna, która jest w promocji w Obi jest w rolkach, firmy Isover i na ulotce napisane jest termomata. Warto brać?

Nie znam się na produktach Isovera ale zobacz tutaj co znalazłem. Lepiej kupć wełnę która będzie miała mniejszą λ. Porównaj współczynniki Termomaty i Knaufa i zobaczysz która lepsza. Dodam jeszcze że między krokwiami lepiej układa się wełnę z rolki niz tą w prostokątach i jest przy tym mniej odpadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, tynki gipsowe nie nadaj a się do pomieszczeń, w których może być wilgoć - chłoną ją. W łazienkach powinny być cementowo-wapienne. :(

Tynki gipsowe spokojnie mogą być wykonywane w łazienkach, pozostaje tylko kwestia ich odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią, np. folia w płynie itp

 

Ja mam w dwóch łazienkach tynki gipsowe, i do tego płyty GK na sufiecie, a w jednej łazience na ścianie - na GK są kafelki, a częściowo jest to tylko płyta GK pomalowana farbą - nad umywalką.

 

Jest OK, nic się nie dzieje.

Mamy folię w płynie w całej łazience - jest to drogie ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...