Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Mam wielką prośbę!!! :)

Czy możecie podać mi namiary na kogoś od instalacji wod-kan!!! Jak zwykle najlepiej solidny i niezbyt drogi :wink:

Potrzebujemy rozprowadzić je za ok. miesiąc a tu jakoś nikt warty zainteresowania się nie pojawił :(

A tak poza tym to na razie pan Bęben od elektryki też wystawił nas do wiatru!!!

Umówił się, nie przyszedł, potem wyłączył telefon, itd....

Fajnie co !!!? :evil:

A może przy okazji znacie jeszcze kogoś od elektryki :oops: :oops:

Bardzo ładnie proszę :D :D

 

A to mnie zaskoczyłaś...........Ja go poznałam całkiem z innej strony . Punktualny i terminowy . Oddzwaniał jak nie mógł odebrać

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równieżmiałem na działce do usunięcia kilka pni drzewek - śliw, a te korzonki mają straszne... Wynająłem sprytnego pana z koparko-ładowarką i pięknie je wszystkie podkopał i wyciągnął łychą a dziury potem zasypał. Ani śladu pniaków i wszystko w należytym porządku, a do tego zleciłem to przy ściąganiu humusu więc robotę miałem gratis ;-)

 

Tak też rzeczywiście zrobię :). Koparka to lepsza opcja niż traktor, bo tak jak napisałeś od razu po wszystkim wyrówna mi teren/dziury.

 

Stąd moje drugie pytanie - czy ktoś ma namiar na jakiegoś koparkowego w okolicach Malina/Ligoty Pięknej/Rogoża/ogólnie Płn. Wrocławia (od razu duże dzięki za orientacyjną cenę za h/etc)? Na forum znalazłem 1 numer, ale telefon jest już martwy :(.

 

 

 

Pzdr,

TS

 

Hej :-)

a może spytaj w kółku rolniczym w Ligocie? oni mają tam taki różny sprzęt.

 

Kółko Rolnicze

0 71 312 70 26

55-114 Ligota Piękna, Osiedlowa 7

pow.trzebnicki, woj. dolnośląskie

 

 

- godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 7-15

sobota: 7-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mtw1 :D

Dałam mu jeszcze jedną szansę i zadzwoniłam dziś sama!

Przeprosił i się wytłumaczył (chociaż sam nie zadzwonił :-? ) i powiedział, że popołudniu skontaktuje się jeszcze z moim mężem, żeby porozmawiać o terminach, itd. Pożyjemy zobaczymy - ale mam nadzieję że jednak się uda, bo bardzo cenię sobie Wasze sugestie i namiary :wink: :D i chętnie wzięłabym do naszej elektryki kogoś już sprawdzonego!!! :wink:

mtw1 A może Ty masz kogoś od instalacji wod-kan, z kogo byłaś zadowolona???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie było mnie kilka misięcy na forum, bo przeprowadziliśmy się do domku, a tam nie mamy netu. Piszę jednak - po miesiącach bardzo różnych doświadczeń z budowlańcami - aby Wam polecić jednego z nich. Zrobił nam podbitkę. A zrobił ją tak, że sąsiedzi mają ochotę powymieniać swoje podbitki jak widzą naszą. Jest szybki, uczciwy i ma ciekawe pomysły. Oprócz tego sam ma mozliwość załatwienia drewna - idealnie wysuszonego. Z tego co wiem, to on zajmuje się montażami głównie w zachodniej części Wrocławia - okolice Smolca, Mokronosa, Lutyni, Błonia, Bogdaszowice itp. Jego numer: 504 134 904.

Chętnym mogę przesłać zdjęcia naszej podbitki na maila.

 

Głęboko pogrzebałam ale może okaże się, że warto. :wink: Bardzo proszę o zdjęcia :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wod-kanów i co mogę polecić ekipę która działała u mnie. Pan Rafał Kołodziej - podłączył nam kocioł, solary, co z podłogówką i kaloryferami oraz zrobił całą instalacje wodną i kanalizacyjną łącznie z oczyszczalnią. Tel. 605 360 999 - facet jest z Ostrowa Wielkopolskiego - jest bardzo porządny, solidny i terminowy - przynajmniej tak było u nas! Strona jego firmy http://www.ekosystemy.com.pl :D A i cenami nie zabijał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie było mnie kilka misięcy na forum, bo przeprowadziliśmy się do domku, a tam nie mamy netu. Piszę jednak - po miesiącach bardzo różnych doświadczeń z budowlańcami - aby Wam polecić jednego z nich. Zrobił nam podbitkę. A zrobił ją tak, że sąsiedzi mają ochotę powymieniać swoje podbitki jak widzą naszą. Jest szybki, uczciwy i ma ciekawe pomysły. Oprócz tego sam ma mozliwość załatwienia drewna - idealnie wysuszonego. Z tego co wiem, to on zajmuje się montażami głównie w zachodniej części Wrocławia - okolice Smolca, Mokronosa, Lutyni, Błonia, Bogdaszowice itp. Jego numer: 504 134 904.

Chętnym mogę przesłać zdjęcia naszej podbitki na maila.

 

Głęboko pogrzebałam ale może okaże się, że warto. :wink: Bardzo proszę o zdjęcia :)

Pozdrawiam

 

 

WITAJ

 

poproszę o zdjęcia

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuczeń granitowy kosztuje średnio 40 zł/tona + koszt transportu. Jeśli robisz podbudowę pod drogę warto użyć zamiast tłucznia gruz kruszony /tłuczeń betonowy/ - cena w granicach 15 zł/t ale trudno dostępny

 

Znalazłem kruszywo granitowe o frakcji 31,5mm za 34zł netto/tonę. Waham się teraz, czy wziąć kruszywo o frakcji 31,5mm-63mm, czy klieniec 4mm-31,5mm, czy może mieszankę drogową 0-63mm. Co radzicie?

 

Tłuczeń betonowy raczej odpada - jakoś granit bardziej do mnie przemawia :wink: , choć rzeczywiście cena betonowego zachęca 0-20zł/tonę :o .

 

pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

a może spytaj w kółku rolniczym w Ligocie? oni mają tam taki różny sprzęt.

 

Kółko Rolnicze

0 71 312 70 26

55-114 Ligota Piękna, Osiedlowa 7

pow.trzebnicki, woj. dolnośląskie

 

Dzięki za namiar! niestety mają tylko ciągniki - ale to i tak się przyda jak już usunę pieńki :D .

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :D Dopiero zaczynam się rozkręcać, na razie mamy tylko działkę, ale wiele dobrych chęci. Nie wiem czy najpierw załatwiać pozwolenie na budowę (ile się czeka?), czy umawiać ekipę. Może znacie jakąś chętną i sprawdzoną ekipę z naszych okolic? Będziemy budować w Dobroszycach k/Oleśnicy. Czy wszyscy fachowcy już wyjechali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

a może spytaj w kółku rolniczym w Ligocie? oni mają tam taki różny sprzęt.

 

Kółko Rolnicze

0 71 312 70 26

55-114 Ligota Piękna, Osiedlowa 7

pow.trzebnicki, woj. dolnośląskie

 

Dzięki za namiar! niestety mają tylko ciągniki - ale to i tak się przyda jak już usunę pieńki :D .

 

Pzdr!

 

kurczę,...byłam przekonana że mają tam więcej sprzetu :-?

zerknij na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :D Dopiero zaczynam się rozkręcać, na razie mamy tylko działkę, ale wiele dobrych chęci. Nie wiem czy najpierw załatwiać pozwolenie na budowę (ile się czeka?), czy umawiać ekipę. Może znacie jakąś chętną i sprawdzoną ekipę z naszych okolic? Będziemy budować w Dobroszycach k/Oleśnicy. Czy wszyscy fachowcy już wyjechali?

 

czesc

 

Jak chcesz ruszyc max.na jesieni ---to radzę zaklepywać ekipę .

Polecany przeze mnie murarz -p. Tkaczyk z Długołęki / namiary na stronie misi ---w stopce u WOJTY / -------------wolne terminy ma dopiero na październik -------------znajomy niedawno umawiał się na wrzesień .

 

Na pozwolenie chyba teraz czeka się ze 2 miesiące

 

Pozdr

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...