Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem jak zrobiliście że z wami gadał ale z nami nie chciał. Odesłał do gminy.

 

byłam przed samym porodem. moze sie myszy bał:-)

 

a tak na powaznie. do nas sie juz nawet w pewnym momencie pieszo nie dalo wejsc... moze to go przekonało...

Do nas tez się nie da

Listy nam giną, lekarz dojechac nie mógł, tragedia.

 

No to nie wiem. A w gminie to faktycznie drogami sekretarz zarządza...

 

p.s. my dostaniemy nie na całość tylko jakieś 2 wywrotki, reszte kupiliśmy już sami. Ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie,

 

Czy widział może ktoś z forumowiczów na żywo gilotynę do silki?

Zastanawiamy się czy dobrze się nią tnie i czy działa?

 

Jakby ktoś coś wiedział na ten temat to bardzo prosimy o info.

 

Pozdrawiamy,

 

Chodz Ci o cos takiego? http://galeria.wozik.com/displayimage.php?album=36&pos=65 (slabo widoczne w tle).

 

Ostrze ma diamentowe i tnie silikaty jak masełko aż miło sie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie,

 

Czy widział może ktoś z forumowiczów na żywo gilotynę do silki?

Zastanawiamy się czy dobrze się nią tnie i czy działa?

 

Jakby ktoś coś wiedział na ten temat to bardzo prosimy o info.

 

Pozdrawiamy,

 

Chodz Ci o cos takiego? http://galeria.wozik.com/displayimage.php?album=36&pos=65 (slabo widoczne w tle).

 

Ostrze ma diamentowe i tnie silikaty jak masełko aż miło sie patrzy.

 

Na zdjęciu nie bardzo widzę, czy to wasze jest na prąd?

Bo my mamy agregat tylko i nie możemy mieć zbyt wymagającego sprzętu.

 

Ale wam zazdroszczę że już teraz macie tylko wykończeniówkę :)

 

Pozdrawiamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano fajnie.. a mamy dlatego, ze jak kiedys do sasiadow ciagnela energa prad to zrozpedu dala na rogu tej dialki skrzynke i juz nie chcieli demontowac.

 

juz jak kupilismy ziemie to doznalismy olsnienia gdy ja ujrzelismy:)

 

tak swoja droga.. kiedy mozeme spodziewac sie pietrwszego rachunku za prad?

 

korzystamy we trzy budowe od pazdziernika i jeszcze zaden nie przyszedl... mam nadzieje, ze nie dowala potem jednej zbiorczej po przejsciu z pradu budowlanego na nornalny...

 

p.s. budujemy z Ludyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia!

 

U nas zadyma, że ho ho! Synek Pingwinek daje popalić a Córeczka Owieczka przywlokła straszną grypę z przedszkola. Na nic nie mam czasu jakoś. Na szczęście jutro przybywa z odsieczą babcia i mogę pojechać kupić sobie parę drobiazgów na budowę.

 

Ktoś dostawał ostatnio wycenę na Ytong i strop Terriva? Moja wycena w Gai jest sprzed miesiąca, ciekawa jestem na ile mnie będą mnie chcieli podciągnąć. Proszę o jakieś info!

 

A! Dziewczyny, nie wiecie gdzie we Wro można kupić takie chusty do noszenia niemowląt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zrobiliście że z wami gadał ale z nami nie chciał. Odesłał do gminy.

 

byłam przed samym porodem. moze sie myszy bał:-)

 

a tak na powaznie. do nas sie juz nawet w pewnym momencie pieszo nie dalo wejsc... moze to go przekonało...

Do nas tez się nie da

Listy nam giną, lekarz dojechac nie mógł, tragedia.

 

A kto jest waszym radnym ?

jest specjalna komisja w radize gminy która zajmje się drogami a jej przewodniczącym jest wławśnie ktoś z gajkowa (no chyba, że się myle i jest to osoba z Krzykowa).

 

poza tym warto chodzić na spotkania wiejskie sekretarz przy wójcie tak nie podskakuje ;-)

 

kasa na drogi jest ale rzeczywiśice tylko fif ty i fif oni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Proszę o informacje czy przy ocieplaniu budynku ---styropianem , bardzo się brudzi od klieju ?

 

Pytam, bo mąż uparł się kłaść teraz kostkę brukową /puzzle/ , a nie wiem czy przypadkiem później mi ich nie zapaprają

 

MTW1

 

klejem nie ale na klej (po siatce) idzei tynk i ewentualnie farba

i to już papra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkiich!

 

Nareszcie wypuścili nas z Synkiem Pingwinkiem ze szpitala! Synek urodził się w charakterze prezentu walentynkowego, ale miał parę kłopotów zdrowotnych. Na szczęście już wszystko gra i lada dzien jedziemy całą rodzinką wytyczyć pole do działań koparkowego! Tylko koparkowego nadal brak!

 

Dzieje się na forum, a dzieje... Qrcze, niech i u mnie zaczie się coś wreszcie dziać!

No i niepokoi mnie, że mój umówiony budowlaniec jakoś nieosiągalny się zrobił... Mam nadzieję, że nie wystawi mnie do wiatru!

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia!

 

U nas zadyma, że ho ho! Synek Pingwinek daje popalić a Córeczka Owieczka przywlokła straszną grypę z przedszkola. Na nic nie mam czasu jakoś. Na szczęście jutro przybywa z odsieczą babcia i mogę pojechać kupić sobie parę drobiazgów na budowę.

 

Ktoś dostawał ostatnio wycenę na Ytong i strop Terriva? Moja wycena w Gai jest sprzed miesiąca, ciekawa jestem na ile mnie będą mnie chcieli podciągnąć. Proszę o jakieś info!

 

A! Dziewczyny, nie wiecie gdzie we Wro można kupić takie chusty do noszenia niemowląt?

 

W piatek w Gai (i nie tylko) stropy terriva z betardu poszy w gore o 7 %

jeszcze wczoraj mieli w gai ytonga 24 cm po 10 zl za szt (lub cos kolo tego) - tylko mielli taka ilosc na jeden dom, wiec nie wiem czy aktualne

 

a chysty widzialm kiedys w Askocie na sztabowej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zrobiliście że z wami gadał ale z nami nie chciał. Odesłał do gminy.

 

byłam przed samym porodem. moze sie myszy bał:-)

 

a tak na powaznie. do nas sie juz nawet w pewnym momencie pieszo nie dalo wejsc... moze to go przekonało...

Do nas tez się nie da

Listy nam giną, lekarz dojechac nie mógł, tragedia.

 

A kto jest waszym radnym ?

jest specjalna komisja w radize gminy która zajmje się drogami a jej przewodniczącym jest wławśnie ktoś z gajkowa (no chyba, że się myle i jest to osoba z Krzykowa).

 

poza tym warto chodzić na spotkania wiejskie sekretarz przy wójcie tak nie podskakuje ;-)

 

kasa na drogi jest ale rzeczywiśice tylko fif ty i fif oni :lol:

 

Wiem ze sołtys Gajkowa jest wlasnie w tej radzie gminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...