Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Jeśli chodzi o fachowców to myślę, że lepiej zostać przy tych co się zna. Znam to z własnego doświadczenia. Poza hydraulikiem reszta nowych "fachowców" średni się sprawiła. A tak na marginesie za tydzień przeprowadzka do nowego domu po dwóch latach od kupienia działki. Wracam na Dołuje :) hurrrra

Gratuluje :wave: Ale sprawnie Ci to poszło.Dwa lata od zakupu działki.No No.....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Tynk Amphisilan FP K15 barwienie Schiefer 15 ,kolor wyszedl zajeb.....co do zadowolenia to jeszcze nie wiem ale dlataego wybralem Caparola aby nie miec takich dylematow, kostka brukowa 360 zl z transportem 8/11 swiatgranitu.eu z polic,jestem ze Szczecina buduje sie w Tanowie.

Chlopaki jeszcze robia ale maja juz nagrana fuche w Jasienicy , zreszta skontaktuj sie z nimi .

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/834/vkdcb.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/823/yqavv.jpg

 

cześć

Mam pytanko odnośnie koloru, rozumiem że Schiefer 15 to kolor z barwnika Caparola? I czy możesz napisać gdzie mogę zobaczyć tynk na ścianie na żywo? zawsze się trochę odcień różni od tego co na próbniku. Też będę miał tynk Caparola i przymierzam się do wyboru koloru.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam okien drewnianych. czy ktoś mógłby polecić jakąs firme? latam i latam po firmach ale wspólpraca wypada mizernie dotychczas. Nikt nawet do tej pory nie pokazał mi kawałka okna swojego pomalowanego na biało tak, żeby było widać ze okno jest drewniane...

 

sokolka.com.pl

Szczecin , ul. Struga 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Mam pytanko odnośnie koloru, rozumiem że Schiefer 15 to kolor z barwnika Caparola? I czy możesz napisać gdzie mogę zobaczyć tynk na ścianie na żywo? zawsze się trochę odcień różni od tego co na próbniku. Też będę miał tynk Caparola i przymierzam się do wyboru koloru.

 

pozdro

 

mam ''żywą próbkę'' na kawałku styropianu jak Cie to interesuje ?

 

albo cus takiego ...tynk wychodzi lekko ciemniejszy niż na próbniku

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/538/g6soeb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moze ktos polecic kumatego geodete ? Musze na jutro sie z nim umowic w sprawie oceny terenu (dzialka jaka chce kupic ma nachylenie okolo 2-3 m). Nie chce miec "krzywego" ogrodu i chce sie skonsultowac czy i jak to wyrownac (jest troche drzew co moze to utrudnic i domy dookola - nie chce ich podkopac jesli sie ziemia osunie)......

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

akurat jesteśmy na tym samym etapie.

Objechałem Szczecin i rejon Goleniowa odwiedziłem 6 firm i generalnie poczułem się olany.

 

Dostałem jedną ofertę na 4 obiecane i cena mnie powaliła. Realnie zawyżona o jakies 40% od ceny rynkowej produktu.

 

Poważnie rozważam otwarcie ślusarni.

Szczecin to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...