Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

zadzwon do p. Edwarda 693 369 940, ale moze być słabo z terminami, u mnie ok zrobili, a nie było lekko...zb.

 

Nietety zdecydowanie nie polecam p. Edwarda. Wzielam z polecenia na forum ale żałuję.

 

Manipulator z wieloletnim doświadczeniem o wyglądzie dobrotliwego dziadka, który zaspół nam sporo krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś wie gdzie można kupić w dobrej cenie z dowozem żwir 16/32 na ogród ?

Firmę która miałem "za płotem" w Dobrej (Masterbud Nosal) zamknęli i muszę szukać innych źródeł. A tam płaciłem tylko za żwir - transport zero :(

 

My braliśmy wszysko od Macieszonka ze Stobna; +48 601 301 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do wykonania szaf zabudowanych i garderoby. Szafy otwierane klasycznie i w klasycznym stylu

 

 

Polecam bardzo- solidnie , termionowo i można się dogadać o cenę.

Powiedz ze masz namiar od Teski z Kościna.

 

Ruciński 664 453 595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem ze Świnoujścia,nowy na grupie,obecnie na etapie wykończenia wnętrza domu jednorodzinnego 200m2 powierzchni użytkowej.Chętnie podzielę się wiedzą jaką posiadam oraz firmami które wykonywały u mnie kilka rzeczy.Pozdrawiam

 

 

szukam spradzonej firmy od rolet zewnątrznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie....kto by polecił speców od rolet zewnętrznych??? chodzo mi o jakość , terminowość....

ja mogę tylko odradzić... firmę Spin. Jakość poniżej przeciętnej ale ceny za to z kosmosu. Aktualnie korzystam z usług firmy WIK Rolety, ale tylko serwis, więc nie wiem jak u nich z terminowością. Z serwisu jestem zadowolony, nie naciągają na pieniądze, starają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem ze Świnoujścia,nowy na grupie,obecnie na etapie wykończenia wnętrza domu jednorodzinnego 200m2 powierzchni użytkowej.Chętnie podzielę się wiedzą jaką posiadam oraz firmami które wykonywały u mnie kilka rzeczy.Pozdrawiam

ja szukam sprawnej ekipy hydraulików - mój zapadł na zdrowiu a ci, których polecił w zastępstwie nie mają terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam sprawnej ekipy hydraulików - mój zapadł na zdrowiu a ci, których polecił w zastępstwie nie mają terminów.

 

Z tymi specjalistami, to teraz straszny kłopot... Ja też będę potrzebowała hydraulika, do podłączenia odżelaziacza. Moi hydraulicy, to porządna firma, ale zawaleni robotą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę tylko odradzić... firmę Spin. Jakość poniżej przeciętnej ale ceny za to z kosmosu. Aktualnie korzystam z usług firmy WIK Rolety, ale tylko serwis, więc nie wiem jak u nich z terminowością. Z serwisu jestem zadowolony, nie naciągają na pieniądze, starają się.

 

Ze Spinem miałam spięcie....porażka. Zerknę na WIK.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam sprawnej ekipy hydraulików - mój zapadł na zdrowiu a ci, których polecił w zastępstwie nie mają terminów.

 

U mnie w domu robił Tomasz Sulej Polecam 501007005

a roboty brudne czyli deszczówka kanaliza podłaczenie do zwiku Rafał Kaźmierczak 790644604 ( w środku też robią)

 

 

mam 4 bryty styropianu grafitowego 12cm, nie chce ktoś? bo będe wyrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tynkowania zewnętrznego domu. Dom mam ocieplony - położony styropian, siatkę, klej. Pewnie przed tynkiem trzeba będzie jeszcze raz zagruntować, bo styropian nie był kładziony w tym roku. Jakich kosztów mam się spodziewać, ile płaciliście za tynkowanie/ocieplenie zewnętrzne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...