Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Też podpisuję listę w słoneczny, choć zimny poniedziałek :D

 

BEDI - dzięki za wsparcie duchowe o oknach Urzędowskiego, bo się troszku załamałam po wypowiedzi Księgowej.

Co do drzwi CAL-owych - to za tę cenę trudno - będziem konserwować! Ale piękne są i nasze! Hurrra!

 

Stasiek - mnie też interesuje twoje szoknięcie.

 

Byłam w sobotę u Księgowej na "inspekcji" domu - ale ma duży dom! I naprawdę jedyny w swoim rodzaju - projekt indywidualny. I już ma tak dużo zrobione.

Księgowa - pozdrawiam z rana :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cze Iwona G.

 

Buduję w Tanowie a na forum bywam żadko bo cały czas spędzam na budowie a tam niestety jeszcze nie mam netu :cry:

 

Grzybki mam pod nosem wystarczy ze wyjde za płot a na kolacje już są :p Teraz troszkę zimno więc słabo rosną, ale zawsze coś się tam znajdzie.

 

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczow

 

Jmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc. Czy ścianka fundamentowa od zewnątrz powinna być posmarowana izolacją przeciwwilgociową jeszcze przed położeniem styropianu czy wystarczy na zewnątrz styropianu. Chcę wiedzieć czy wykonawca nie chce mnie naciągnąć na lipę. Mi się zdaje, że powinna być. Co wy na to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

hm, tego... no to zależy kto będzie czytał... może dla bezpieczeństwa powiem, że... cement :D

 

Na studiach oszczędzają? Na moich tak grzali, że trzeba było okna otwierać...

 

 

 

 

 

 

... a wiecie dlaczego teściowa leży na plaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette - dzięki za dobre słowo - życzę powrotu dziecka do zdrowia.

 

S.P. izoluj przed styropianem. U mnie tak było: czarna maź(nazwy nie pamiętam), papa termozgrzewalna, na to styropian 10 i folia budowlana (luzem - do przyciśnięcia ziemią) ale ja mam piwnicę i trochę się bałam wody.

Jejku - czy u was też tak zimno! W pracy rano było 15 stopni. Czy oni poszaleli - przecież te oszczędności nie są takie duże :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa łyki statystyki:

 

może ktoś to zauważył, ale jeśli nie to informuje że dziś stuknął nam 2000 post w naszej grupie, jego autorem jest Jmar, post wysłany 6 października 2003, o godzinie 9:56. Poprzedni okrągły post nr 1000 został wysłany 9 czerwca 2003 o godzinie 8:58, a jego autorka była S.P.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O???? WLASNIE WIDZE ZE SA OSOBY NA TYM SAMYM ETAPIE BUDOWY

Jedni laicy inni bardziej doswiadczeni, (ja sie dopiero ucze)

w/g mnie na bloczek 2xdysperit

steropian z szczelina dylatacyjna(nie besposrednio do sciany,tylko na placki kleju co daje odstep)

folia - HMMM - jedni daja inni nie to zalezy,ponoc sie poci sama folia,daje sie wtedy z takimi wypustkami ale to wowczas gdy jest piwnica

folie mozna polozyc oszczedzajac na drenazu(ale to tez zalezne od podloza) odwinac tylko w poziome 30 cm tuz przy lawie

 

Warto tez sam steropian klasc na koniec stanu surowego-budowlancy tak go nie zniszcza, a sam fundament troche sie przewietrzy.

to tyle wlasnie wpadlem cos przekasic i spowrotem na budowe bo dzis lalt zageszczarka

Witam w poniedzialek

OD POPOLUDNIA DO KONCA TYGODNIA MA PADAC :oops: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ogłaszam że nadszedł czas zgłaszania propozycji co do lokalizacji i terminu spotkania, proponujcie póki macie taką możliwość, bo jak nie to ktoś inny narzuci wam termin i lokalizacje i nie będzie odwołania.

 

działając z upoważnienie zarządu FGS

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...