Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - oj wiem, wiem.

teraz małżek walczy z kawałkiem z przodu wymiar mini tj. ok 20m2, ale glina, ił i gruz, no i te korzenie chwastów w głąb na metr grubości marchwi (a w ziemi skarby typu: cegły, dachówki, kafle, puszki). codziennie z godzinę wisi na szpadlu i próbuje przekopywać. idzie do przodu, ale powoli. jak dobrze pójdzie to, na łikend może posadzimy trawkę na tym skrawku.

szczerze mówiąc ja nie dałabym rady sama, bo to, nie ziemia a istna skała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim

 

Sylwia, w takim razie jak będziesz dzisiaj w Rurzycy to podejdż do tego gościa do zakladu a tam jego pracownicy albo go zawołają, albo dadzą Ci jego telefon i pewnie bedziesz juz wszystko wiedziała.

Pan ma na nazwisko Skakuj i na pewno ma do sprzedania działki.

 

miłego dzionka wszystkim

iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Budynek wytyczony, i pierwszy wpis w dzienniku :lol:

 

Sylwia na czarnych łąkach to nie jest takie hop z prądem więc bądż ostrożna, w załomiu jest do sprzedania działka visavis mojej ponad 1000 m za 40 zł/m ale wiem ze juz duzo chętnych jest, więc jak chcesz to na priv dam ci namiar, prądu niema ale pewnie nie będzie problemu bo jest w drodze, wodę własnie załatwiamy więc to kilka tygodni, a gaz około roku.

 

Delf pamiętam o twojej ofercie tylko ze jesli będe bral jednak solbet to akurat wychodzi mi w formach tyle ile potrzebuje a jesli zdecyduje się na rurkę to temat otwarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Wyskoczyłam dziś rano z pracy do sklepu po śniadanko i chyba widziałam Maksia w tym sklepie :lol: A może to nie był Maksiu?? :roll: Tak jakoś mi się wydawał podobny do siebie ze zdjęć w dzienniku :D Maksiu byłeś dziś w sklepiku na Czarnieckiego? :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Teska - walec już masz? Czy mam ściągnąć z "pożyczenia"?

 

W temacie doniczek - to co się kiedyś skarżyłam. Napisałam maila do producenta i w ciągu dwóch dni miałam je w szczecinie - przedstawiciel akurat był w naszym rejonie :D

Po obserwacjach cenowo asortymentowych w temacie ogrodów widzę że jest to najbardziej dochodowy interes - na doniczkach marża sklepowa to ponad 60% (cena producenta 15 zł a w sklepie 25) - nie piszę tu już o roślinkach....

no to idę do ogródka - pielić te chwaściory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...