Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witajcie,

jeszcze powinnam dodac, ze liczymy ok 60 m kabla, sam kabel wyjdzie ok 800 zl, czyli zostajemy przy tym facecie,

dziekuje za wszystkie glosy :D

 

jutro krece strzemiona, w koncu jakas konkretna robota,

ludzie, wczoraj kosilam na dzialce w pelnym sloncu, jak poszlam spac z bolem glowy w nocy to wstalam dopiero dzisiaj w poludnie,

 

chyba pierwszy moj roboczy zakup to bedzie czapka z daszkiem 8) okulary mam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Wyskoczyłam dziś rano z pracy do sklepu po śniadanko i chyba widziałam Maksia w tym sklepie :lol: A może to nie był Maksiu?? :roll: Tak jakoś mi się wydawał podobny do siebie ze zdjęć w dzienniku :D Maksiu byłeś dziś w sklepiku na Czarnieckiego? :wink:

Pozdrawiam

 

byłem... nie można było zagadać? eh te kobiety...

 

ps. a swoja droga zabrzmiało to prawie jakbyś zobaczyła marsjanina :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie przez ten spokój :D

 

zeby było śmieszniej to ja już kilka razy widziałem arcobaleno, ale z daleka, bo widzialem ze byla u siebie na dzialce, ale ja przewaznie wracalem juz od siebie z budowy i głód ciagnal mnie do domu :D :D :D tak wiec tym razem było bliskie spotkanie 3 stopnia :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu :D

Gdybym dłużej stała w tym sklepie to z pewnością bym Cię zaczepiła a tak praktycznie mineliśmy się w przejściu i dopiero póżniej zaskoczyłam, że to mógłbyś byc Ty :) a tak swoją drogą to śmiesznie wyszło :D

Aha no i muszę się Wam pochwalić: wczoraj odebraliśmy pozwolenie!Jeszcze tylko czekamy aż się to wszystko pouprawomacnia i ostro starujemy z budową bo dom teściów sprzedany i do 15 marca muszą się wyprowadzić :o więc trzeba szybko budować :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu :D

Gdybym dłużej stała w tym sklepie to z pewnością bym Cię zaczepiła a tak praktycznie mineliśmy się w przejściu i dopiero póżniej zaskoczyłam, że to mógłbyś byc Ty :) a tak swoją drogą to śmiesznie wyszło :D

Aha no i muszę się Wam pochwalić: wczoraj odebraliśmy pozwolenie!Jeszcze tylko czekamy aż się to wszystko pouprawomacnia i ostro starujemy z budową bo dom teściów sprzedany i do 15 marca muszą się wyprowadzić :o więc trzeba szybko budować :wink:

Pozdrawiam!

 

no faktycznie.. a swoja droga to maly ten świat... Twoj tesc jest kuzynem mojego kolegi z pracy, i kiedys bylem z tym kolegą u twojego teścia poradzić sie w temacie dachówki, bo przeciez on fachowiec w tej dziedzinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,

 

o o o to pewnie chodzi o wujka Piotrka :D No no mój teść całkiem dobrze sobie w tej dziedzinie radzi i w innych budowlanych również :D i dlatego główna ekipa naszej budowy będzie się składać z "samych swoich"

Ale ten świat mały - rzeczywiście!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...