Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maksiu,

 

o o o to pewnie chodzi o wujka Piotrka :D No no mój teść całkiem dobrze sobie w tej dziedzinie radzi i w innych budowlanych również :D i dlatego główna ekipa naszej budowy będzie się składać z "samych swoich"

Ale ten świat mały - rzeczywiście!! :D :D :D

 

sama widzisz :D

to o której jutro po sniadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam :)

 

dzisiaj się najeździłam i naoglądałam :) i teraz jestem głupsza niż byłam na początku, jutro też bedę ogladać działeczki to może wszystko mi się rozjaśni.

A może w końcu znajdę ziemię- niedrogą, trochę uzbrojoną :) , w miarę prostokątną lub kwadratową i TANIĄ :D

Na razie prześladuję mnie dziwne figury geometryczne- ostatnio w kształcie litery L.

 

Iwonka

 

Byłam u tego Pana, ale oni już nie sprzedają ziemi- może brat czy ktoś tam- dostałam nr tel. tylko kom. wyłączona na razie...

Widziałam Twój domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaB

 

tez nie wiedziałam ze tak jest...myslałm skopia i juz..a trawka u mnie była krótka koszona...no nic...teraz mam zwałowany czarnoziem....do piatku syn bedzie jezdził tym wałem :lol: a w piatek sianie i nawozenie nawozu no i przysypywanie ziemia....zejdzie cały dzien :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a jak daleko do tej stacji, sąsiedztwo bedzie estetyczne, zapachowe, czy chodzi tylko o świadomość, że tam jest? Bo samam stacja faktycznie malutka i raczej nie wyjątkowo obskurna. Ale ja bym raczej nie chciała - tylko wszytsko zależy od punktu widzenia i tysiąca innych czynników, więc sie nie wymadrzam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

 

gratulki za cierpliwosc w szukaniu i jak widac efekty sa.

Mniej wiecej chyba wiem jaka to działka - kształt prostokąta i strasznie długa, ale ta stacja to taka wiejska stacja i zadna rewelka. Tankują chyba tylko miejscowi i za dnia ewentualnie straz pozarna i maszyny rolnicze. To nie centrum, że dużo smrodu i hałasu. Według mnie dobra okazja, jezeli taka duza ta działka to dom mozesz sobie postawić tak, że nawet nie bedziesz widziala tej stacji. Do tego dużo roslin w przyszłosci i jest super.

A tak poza tym to do wiadomości wszystkich z mojego rejonu. Ruszyła budowa kanalizacji i do Rurzycy maja dojsc w czerwcu przyszłego roku. Ja chyba zwolnie tempo i poczekam na ta kanalize a napewno zaoszczedze jakies 5 tysiączkow na budowę oczyszczalni. (chciałam sie wprowadzic na koniec roku.)

 

Wracajac Sylwia do tematu to: działke masz, prąd masz, gaz jest w ulicy (więc koszty nie duże, u mnie to jakiś tysiączek), a studnię wykopiesz sobie sama (jakies 2 tysiączki) i masz pelne uzbrojenie.

Ja uwazam ze gra warta świeczki,

a co myslą inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf- masz rację nie ma co sie wymądrzać bo przecież my tam mieszkać nie będziemy.

Sylwia no i oczywiscie jej mąz muszą sami zdecydowac, ale mysle że nasz argumenty wezmie pod uwage.

 

Ta oferta jest według mnie zdecydowanie jednak lepsza od działki przy torach kolejowych - chyba oferta od maro74.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi, czy ucałowałas swojego slubnego od Iwonki?

 

Spełnienia marzeń

ukrytych pod puchową poduchą,

namnożenia się pieniążków

ukrytych w porcelanowej śwince,

wielkiego kosza kwiatów

z bijącym w głębi czerwonym serduchem,

komety Haleya z jasnym warkoczem

anielskich przyjaciół....

 

 

Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzą

 

Iwonka i Adaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...