Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Byłam dzisiaj w sprawie działek w Załomiu i Czarnej Łące - porażka normalnie :( Nigdy więcej Biur Nieruchomości :evil:

 

A jutro jadę oglądać ziemię w Wołoczkowie- (a może to już Dobra? ) okolice ul. Dereszewa- na końcu tej ulicy dokładnie :) Pewnie nie będzie mnie stać -ale zobaczyć zawsze można - działki wcześniej już widziałam- cudna okolica,ale kiedyś nie można było budować teraz podobno tak- na zasadzie sąsiedztwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

Jak tak dalej pójdzie, to ja niczyją sąsiadką nie będę :( Pomału ze stanu euforii (jak to fajnie ziemi szukać )przechodzę do stanu poważnie depresyjnego ( już mam dość tego szukania! ) No ale kobieta zmienną jest :)

 

Z tą działką koło stacji benzynowej jeszcze nic nie wiadomo - chociaż wszyscy mi odradzają i pewnie mają rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w sprawie działek w Załomiu i Czarnej Łące - porażka normalnie :( Nigdy więcej Biur Nieruchomości :evil:

Widze, że dochodzisz do "jedynie słusznych" wniosków.

Ja także do tego doszłam podczas poszukiwac swojej działki, po tym, jak laska pomimo swojej pieknej słuzbowej terenówki pokazywała nam sprzedane juz działki i ogólnie ujmując była mało kompetentna. Taki życie.

 

Polecam Internet i Kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczornie.

 

Ale tu się dzieje ostatnio.

 

Co do biur nieruchomości to czas poświęcony na oglądanie potencjalnych nabytków był czasem bezpowrotnie i bezproduktywnie straconym, a najlepsze momenty to były te, gdy przedstawiciel takiego biura wpierał prosto w twarz, że właśnie trafiliśmy w super miejsce i trzeba się szybko decydować bo już jest kolejka chętnych, gdy na pierwszy rzut oka było widać, że jest to porażka dziesięciolecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

Chciałabym taką do 30 tys- ale coś mi się wydaje, że to niewykonalne przy założeniu, że chcę tam coś wybudować a nie buraki uprawiać :)

 

P.S.A Pan znieruchomości mnie zdrzaźnił, bo przez telefon niby wszystko było ustalone- działka do 30 tys. Jak przyjechałam na miejsce musiałam wysłuchać, że za takie pieniądze to marne szanse ( ale odkrycie! ) no i gdybym miała 50 tys to... i tu oferty... A tanie działki o których wspominał gwałtownie podrożały itp... Zmarnowałam kupę czasu tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia

 

no tak to wnerwiajace jest...takie naciaganie, :cry: ale ogolnie to 30 tys to wiesz....

 

wraajac na tej bociana, wczesniej po tej stronie jest taki duzy plot z desek, pojedz tam bo tam w przyczepie kempingowej mieszkaja ludzie , moze maja kontakt, albo po tej samiej stronie juz zamieszkały dom...

 

Natomiast jadac dalej do koscina jest tablica działki na sprzedaz, zreszta jak zapukasz w tej wsi do pierwszego lepszego domu to powiedza kto ma co sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...