Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Może ta Imola to będzie jedyne miejsce, gdzie będzie można spokojne pogadać. Bo w piątkowy wieczór to wszędzie ruch i gwar.

Moje propozycje to: Colorado na Wałach i pub Fuga przy Boh. Warszawy (niestety Havanę zamknęli).

Można tam coś zjeść i wypić, ale czy będzie można pogadać to jest inne pytanie. A przecież o pogadanie nam głównie chodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRYWIECZOR

 

IMOLA to juz HISTORIA najlepszy okres (90-96) po remoncie to nie jest to dawniej po posilku przychodzila SZefowa z zapytaniem o potrawy konsumowane i czestowala czyms dobrym na trawienie.

Na Pl.ZGODY jest nowa pizzeria NEW YORK PIZZA pietrowa z kominkiem

i znam wlasciciela zaden problem z rezerwacjia .Duzy wybor potraw!!!!

Najwazniwjsze ze auto mozna zaparkowac - na Parkowej wieczorem ryzyko!

Iwona G ja takze raczkuje wiec spoko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Grupo.

To my mamy pojeść, posłuchać muzyki i popatrzeć się na panienki?

Myślałam że spotkanie będzie bardziej branżowe niż rozrywkowe.

Można wziąć projekt i pokazać innym, albo popaplać o materiałach i dostawcach. Wymienić się cudownymi adresami, telefonami (cudownie tanio albo cudownie dobrze zrobili to i to). Zagęszczenie jest chyba niewskazane. Ja obstawiam lokal z względnie dużym stolikiem i względnie cichą muzyczką. I żeby się nie zaczęło za późno bo Maksiu potem musi wracać do Stargardu a cześć z nas na swoje wsie :)

W zeszłym roku spotkanie odbyło się w restauracji Włoska na Wojska Polskiego. Colorado i Columbus na pewno nie są cichymi i pustawymi lokalami w piątki... Wiem że pustawo bywa w Viennie (dawna Bajka) na pewno pusto jest w Chacie - ale nie jestem za bardzo za tymi lokalami... już sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Matko Chrzestna Grupy, Żmijo Grupowa

 

Nie wiem co masz przeciw jedzonku, sluchaniu muzyki i patrzeniu na panienki, dlaczego nie mamy sobie ulzyć i nie spędzić mile wieczora, oddając sie uciechom podniebienia, ucha i oka. To bynajmniej nie wyklucza przyniesienia ze soba reklamowki papierów i rozłożenia ich na stole, jak również połączenia swoich telefonów komórkowych celem wymiany kontaktów. Co do godziny to masz racje ja nie mogę siedzieć w nieskończoność w knajpie, gdyż jak większość z was mam również wiele innych obowiązków. Natomiast co do wyboru lokalu to dlatego rozpisałem zgłaszanie propozycji, gdyż nie znam lokali w Szczecinie, a jak zrobie spotkanie w Stargardzie to zaraz podniesie sie lament i nikt nie przyjedzie.

Zamiast notorycznie narzekać na mnie mogłabys czasem napisać cos konstuktywnego, z korzyścia dla całej grupy a nie tylko dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę w środę - słonko się trochę przebija...

Ja też obstawiałabym cichy lokal z lekką muzyczką w tle , żeby można było spokojnie i konstruktywnie porozmawiać - ale nic takiego nie przychodzi mi głowy :-?

 

Iwona G - witam w grupie :lol: Napisz gdzie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette:

Iwona G napisała:

 

Wysłany : 05 Paź 2003 18:30 Temat postu :

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

dzialka na wsi 1463m okolice Banie -Piaseczno na oku projekt a muratora "nieduży" D33 szukam kogos kto byc moze stawiał ten dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Padre, Bożku Grupy,

Jeść lubię w domu, knajpiane jedzenie śmierdzi Knorrem, muzykę też wybieram z reguły inną niż umcyki i jęczące murzynki. Panienki mnie nie ruszają, raczej faceci (nie wiem, to chyba kwestia płci? co?). Ja z racji pracy zawodowej znam te knajpy, o których była mowa, z drugiej strony. W związku z tym mam awersję do knajp w ogóle i nie znam niestety innych. Polegam więc na innych grupowiczach, na pewno wskażą taką z dużym stolikiem, niepodłym jedzeniem i nieskwaszonym piwem. Jakby nie było propozycji to pozostaje Columbus/Colorado/Porto Grande albo Imola. Wszystko też zależy od ilości osób. A poza tym drogi Ojcze Prowadzący zamiast wybierać knajpę, trzeba wybrać datę! i zrobić zapisy!

Gdybym myślała tylko o sobie to piatkowy wieczór spędziłabym w wannie, obsypana płatkami róż i z kieliszkiem wina w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam nową propozycję - Pizza Hut przy Woj. Polskiego. Miejsca tam dość, jedzenie wszelakie, pyszny bar sałatkowy, piwo, winko, kawka, jakieś lody. Atmosfera OK, muzyczka nie za głośna. Otwarte w piątek dłużej - chyba do 23.00?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...