Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - a to, ci heca z tą kosiarą. ale, fakt trawy nie będzie aż tak dużo i taka tańsza pochodzi (mam nadzieję, bo też mam z tego przedziału cenowego)

 

a na trawę - no to troszku trzeba poczekać tak ok 6 tyg

 

Agniesia - tak. ostatnio zamawiałam początek czerwca zasypowy

ale nie patrz na cenę piasku tylko całość za wywrotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku, dziekuje za namiar na bramę garażową. Co do tempa, to faktycznie chyba nieźle nam idzie , tfu, tfu, żeby nie zauroczyć.

Może jeszcze ktoś może dać namiar na firmy z bramami garażowymi i drzwiami antywłamaniowymi? Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź.

 

 

Ewa,

my zalozyliśmy brame segmentowa z napędem z firmy Koncept z Mieszka 1, tel to : Pan Łukasz Łukomski 482-69-12, kom. 607-680-828.Płaciliśmy około 5 tysiączków (garaz na 2 samochody), ale brama superowata. Solidna niemiecka robota. Trochę długo na nią czekałam (około 4-5 tygodni, ale polecam). Z firma tez nie bylo jakis zgrzytów.

 

Co zaś sie tyczy kradzieży okien to lepiej dmuchać na zimne. My mielismy ten sam problem. Okna wstawili, ale bramy jeszcze nie było, wiec męzus, kupił polówkę i robił za ciecia, przez prawie tydzień, dopóki nie założył alarmu. A w miejsce bramy założył płyty osb, żeby wogóle jakos zamknąc, budynek. Teraz jest juz oki, okna, brama na miejscu i super sprawa alarm, w który warto zainwestować, bo śpisz spokojnie.

 

Co do drzwi antywłamaniowych to popytaj Pawła_, u niego oglądałam super drzwi, wiec moze on Ci cos doradzi i podpowie :wink:

Ja narazie mam drzwi metalowe "ze złomu", ale mysz sie przez nie nie przeciśnie.

 

uff, to tak po krotce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

 

Mam nadzieję, że finał widać :))

Chyba kupię działkę na którą mnie nie stać :lol:

Ale super okolica, bliziutko las ,cisza i spokój, no i te ptaszki :)

Jutro architekt ma rzucić fachowym okiem na teren :)

Tylko budowanie przez to się przesunie- ale chyba warto- bo lepiej mieć domek póżniej ale na fajnej ziemi, niż szybciej ale na dziełeczce takiej nie do końca wymarzonej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku dziekuje :D

pozdrawiam grupe szczecinska,

robie prawko, spisuje umowy, kontroluje rynek, szukam dobrych rozwiazan

 

i teraz czy ktos z Was wie czy strop fert40 zostal zastapiony przez ceram 40a ?

 

wykonawca mowi ze fert 40 jest starym stropem i musze przyznac, ze go w hurtowni nie widzialam,

rozstaw jest taki sam, wysokosc tez wiec moglabym zamienic bez zmiany projektu,

 

pozdrawiam urobiona 'po lokcie' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...